2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Offff ya tepetaklak yere cakildi az once yataktan, yatagimizda yuksek biraz elim ayagim bosaldi sakinim normalde ama cok korktum yaa bi alismadi yatagina dar diye sevmiyo bizim yatakta uyutup oyle yatagina koyuyodum..mecburen beklicem artik basinda uyuyana kadar

aynen dediklerine katılıyorum arkadaşım.bende tam bir çigköfte hastasıyım.midem rahatsız olmasına ragmen o agrıyı çekecegimi bile bile yiyorum.kızımada zararı olmadı çok şükür.vallahi gecenin bu saatinde canım çekti.eşim görevde bu gece.söylesem getirir mi acep.

bu arada benim kızımda desteksiz oturuyor.2 gündür de gel gel yapıyor yaparkande sessiz gel gel gibi birşey diyor.daha emeklemiyor.ama dönerek odadan dışarı bile çıkıyor.

geçmiş olsun umarım birşeyi yoktur. bizde geçen hafta kanepeden düşürdük ödüm patladı okadar ağladı ki susana kadar içimin yağları eridi Allahım esirgesin cümlemizin meleğini

geçmiş olsun canım ya allahım korusun yavrularımızı.nasıl uyuyor ki kendi kendine mi.:26:

geçmiş olsun canım ya allahım korusun yavrularımızı.nasıl uyuyor ki kendi kendine mi.:26:

Günaydınnnn arkadaşlar Çok sağolun valla rabbimize emanetler..
Kendi kendine uyuyo canım, gündüz 1 saat sallıyoruz öyle uyuyor ama gece odanın içi zifiri karanlık oluyor ancak o şekilde uyuyor..ama akşam tekrar koyuduğumda uyumadı korktu galiba düştü diye ağladı devamlı, işallah unutur..

canım çok geçmiş olsun. benimkini de yataktan düşürmüştük. yani eşimin gözünün önünde oldu. arkasını döndü, çocuk düştü. çok ağladık. zor bir durum. Allah hepimizin bebişini korusun.

maşallah kızına canım. yerim o gel yapan ellerini.

Ruza ya oğlun çok tatlı avatardan kucaklıyo bizi

Bu arada belki konuşulmuştur ben biraz geç katıldığım için bilmiyorum hanımlar topiğimize nerden katılıyosunuz bi anket yapalım

Vaveyla eskişehir, Repu ingiltere, delikiz ankara bildiklerim bunlar..Ha ben istanbul avrupadan (Levent-nişantaşı hattı mekik dokuyorum) katılıyorum, yarışmacı bebişlere başarılar diler bıngıldaklarından öperim :119:

Son düzenleme:

düşen bebekler kervanına hoşgeldiniz korkma melekler koruyor onları tabi insan korkuyor aklı başından gidiyor ama sonra öğreniyorsun ki hemen hemen herkesin başına düşme vakası geliyor

satıcı ürün satmak için dogru söyleyemeyebilir o yüzden onlara pek güvenemiyorum ben ama bence genişlği iyi çok genişinin espirisi ne bilmiyorum kızım oturduğu zaman yanları filan sıkmıyor yine boşlukları var birazdaha büyüsüde rahat sıkışmadan oturur bence bizim mama sandalyemiz bizim ihtiyaçlarımıza cevap veriyor zaten çok uzun zamanda kullanmayacaklar

bebişini oturtsaydın öyle daha iyi karar verirdin

dün yürüteç aldım uyuyordu binmedi ssabah koyduk içine henüz yürütemiyor ama önündeki oyuncaklarla pek bi oynuyor sevdi :)

sağol teyzesi.. oğlum sarılmayı kucak yapmayı çok sever.. tabi bunların yanında saç çekmeyi, ısırmayı ve tokat atmayı da çok sever. öyle tatlı ki...

ruza allah bagışlasın sarı sarı maşallahhhh

sağol canım... hangi sarıdan bahsediyorsun? ikiz sarılardan mı benim sarı oğlandan mı?

selerm bebişine çok geçmiş olsun.Allah şifa versin.bizi bile yoruyor nezle,grip. ikeanınki güvenli gelmiyor canım. semsert bir görüntüsü var. neden böyle kararsız kaldım anlamadım. heralde çok ürün olunca kafa karışıyor

ben de sarı bebişleri çok severim. hep sarışın mavi gözlü bir bebeğim olsun istedim. bu kızlar gibi. gerçi daha geç değil. ikinci olur belki, ikinci olmazsa üçüncü, dördüncü.... maviş doğurana kadar durmak yok. gerçi oğlum da altı aya kadar mavi gözlüydü, şimdi yeşile döndü. bunlar işin şakası, Allah sağlıklı sıhhatli evlatlar nasip etsin herkese..

bu arada oğlum çok reklamcıdır. bu da onlardan biri:

yle özetleyeyim: Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi: tn_IMG_7620.jpg
Görüntüleme: 0
Büyüklüğü: 30.0 KB (Kilobyte) diğer mama sandalyelerine göre örneğin; ikea'nın modeline göre gayet geniş.

maşallah bebişine o nasıl tatlılık öylee... yakışıklıya bak sen. kurulmuş sandalyeye.. bu arada sandalye güzelmiş. ama o rengini ve modelini göremedim sitesinde.güle güle kullan

evet oturttum ondan dedim dar gibiydi diye.seninki loco modeli değil mi?kaç yaşa kadar oturur sence?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…