2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

eğitim de buna yansıtma deniyor,kendindeki kusuru başkasında arama yani
kendini ne ilgilendiriyorsa şaşırıyorum ben bu komşulara,kıskanmıştır seni
baktı 2 çocuk fısıtk gibi duruyor bide yaptığın yemekleri pasta böreği görse
yarılır o zaman

bnm mınıgım kız böle mıncır mıcnır bı velet,tmm buluşuoruz:) cnmmm takılma iş hayatı böyle bn de ışyerınde nelerle ugrasıorum bı bılsen herkes ayrı bı dert ,ayrı bı problem,ama şöyle düşün iş bu muhteşem bişe olsa üstüne para vermezlerdi dimi:)) bn cok bunaldıgımda kızımı düşünüorum eşimi arıyorum uzaklaşamya çalışıorum bır nevı ortamdan,cok da kafam kızarsa başlıyorum söylenmeye,bn şıkayet edınce gerı atım atıolar,ne kdr güçlü durmaya çalışırsam o kdr iş yükü olarak gerı dönmeye başladı bana,bn de azcık sorunlu personelı oynuorum bu aralar mutluyum huzurluyum:)

cnm nacızane tavsıyem sana yaglarını yakmaya başlamadan bu kdr cok mekık cekme sora karın bölgendekı yagları yakmadan kasa cevırırsın mazallh yerleşip kalırlar iyice,ayrıca mekık tek başına cok da faydalı olmuyor,eger yuruyus bandın fılan varsa önce bı 15 dk yürü vucudunu ısıt sorasında mekık cek,resmen butun kaslarının çalıştıgını hıssedersın,kardıyo ıle bırlestırmessen mekıgın cok faydasını görmezsın cnm.. ayrıca 200 mekık yenı başlayan bırıysen eger cok fazla bel fıtıgı olursun kuzum,bilmişlik taslamak ıstemıorum bı dönem spora ıyıce sarmıştım ordan bılıorum bunları..

sağol bacım uyarın için öncesinde egzersizlerim var tabiki,yarım mekik tam mekik
hiç çekemedim hayatımda,koşu bandım yok
eşim aldırmıyor nereye koyacaz
diye bide gönlüm geçer benim hemen kalabalığı kalır,

hehe canım benim herşeyin farkında onlar şunu da deseydim keşke diyorum her defasında yine demiyorum.. aman sanırım iyi ediyorum

geçen yıl eşim koşu bandını aldı bizimle gezdi. şimdi salonda sözde kullanacak. ben hamileyken yürüdüm iyi oldu ama. çok yer kaplamayan katlanan iyi işlev gören motorlu bantlar war. bizim ki öyle bişey altis marka. tavsiye ederim

devam edebilir anam gaz. kızımın tam 7 ay sürdü. oğlumun 3 ayda pat diye kesildi. ama dün 9 dan 12 ye kadar 4 defa uyandı. akşam kızıma kabak yemeği yaptım salçalı yağlı tabi. ağladı werdim 5-6 kaşık rahatsız etti sanırım uyandı sürekli

Son düzenleme:
ay yerim ben onları yaaa hehehehe .... maaşallah berekallah
teşekkür ederiz gaz olayından bahsedilmiş bence de ek gıda sürecinde verdiklerimizden dolayı da uyanıyor olabilirler ,bizimkilerde hala bazen gaz oluyor yani çıkmamış gaz, artık kendileri gak guk çıkarıyor ama neticede onlar da insan:) çıkaramayabilirler ve bu rahatsız edebilir.. bugünki menüm :)
yeşil fasulye
mısırlı pilav
salata
patates çorbası

Son düzenleyen: Moderatör:
ne lekesini çıkaramıyorsun

Meyve sebze lekeleri canım yaa bodyler tshirtler yıkana yıkana eskiyecek. Dün o kadar koslada beklettim, yine çıkmamış.

lele çıkarma meselesine gelince ben kosla pembe kullanıyorum bir gün bekleyince suda çıkıyor
dalin sıvı kullanıyorum sabun tozları makineye zararlıymış ama amway almayı planlıyorum

Dalin sıvının içinde de deterjanlardaki gibi fosfat var, o yüzden kullanmak istemedim ben ama çamaşırların yıkanıp yıkanmadığı belli değil, o yüzden sıvı deterjanlara döneceğim herhalde. Bir de Frosch var sıvı deterjan,kullanan var mı acep?

Yok bizimki dört-beş kere uyanır sabaha kadar ama yanında beş-on dakika yatıp biraz emzirince dalar yine. Yani gündüzmüş gibi kalkmıyor çok şükür. Evet şu negatif enerji yayan ve sürekli akıl veren insanlara ben de uyuz oluyorum, herkes allame-i cihan biz cahiliz zaten. Sebamed'i deneyeyim ya inşallah işe yarar.

Of of offf canım kolay gelsin. Ben bu sene kimseyi davet edemedim valla.

Muz için niye erken olsun ki canım, ben aşağı yukarı her gün veriyorum.

Milupa kerevizli tavuk, Sonra Bebelac muzlu muhallebi ve sütlaç, bir de fasulyeli karışık sebze... Sözde evde ne olur ne olmaz bulunsun diye alıyorum ama ertesi güne açılmış oluyor maalesef.

Allah rahmet eylesin, çocuklar için de çok zor bir durum, gözlerinin önünden gitmez hiç.

herkese selam dün iftara gittik çok şükür atlattık iftara giderken de böyleydik :))

Maaşallah anneleri hanımefendi ve beyefendi çok şık olmuşlar, bizim için bir ısırın onları lütfen

Ha haa benim de air-walker'ım salonun köşesinde açık vaziyette duruyor, gören de her gün spor yapıyorum sanır, herhalde bir yıldır filan üstüne çıkmamışımdır. Altı ay sonra diyordum, şimdi Ramazandan sonra diyorum, bakalım sonra ne bahane bulucam. Çalışıyorum çok yoruluyorum derim herhalde

Sakarlıklar kraliçesi dün içine mercimek koymadığı mercimek çorbasını yaktııı Akşam da halamda iftardaydık. Ablam masada bizimkine neredeyse bir dilim börek yedirdi, dört beş tane patates kızartması ve salata suyuuu Ablamın eline düşünce zaten bu sefer ne yedirecek diye korkuyorummm Üstüne mama yemedi garibim. Bugün tekrar mercimekli mercimek çorbası yaptım, bu sefer yakmadan kurtardım Uyutup biraz iş yapayım dedim, iki kere uyandı, şimdi ayağımda uyuyor. Uyandığında bırakamıyorum da, ben olmayınca ağlıyor, dün dışarı çıkmadan önce üstümü giymeme bile fırsat vermedi. Arada ancak koştura iş yapıyorum, o da ne kadarı olursa.

Hayatım boyunca kıskanılma olayını ben de yaşadım yaşıyorum da. şükürler olsun elim ayağım düzgündür. şimdi kızımı da kendim gibi yaptım millette kızıma taktığım tokalara taktı kafayı. bu kadar büyük toka olurmu diye ayol o bebek. sana ne. işin espirisi orda zaten. 13 yaşında bir kıza o tokayı takamazsın (tütüler var ya onlardan bahsediyorum) bebeklerde sevimli duruyor. her şeyi bırakıyolar kızıma giydirdiklerim ve tokaları rahatsız ediyor milleti. mesela benim tırnaklarım hayatım boyunca bütün kadınlara dert oldu 33 yaşımdayım (her kadın uzun tırnak sever bilirsiniz) kızıma hamileyken. sorduları tek soru tırnakların noooolcaaaakkk dötüme sokcam. sannaneeeeeeeeeeeeeeeeeeee. kısaltacaz heralde cani değiliz. neyse efendim. kısaltmama rağmen uzun dururyor yapısı gereği. ama kızımı bir gün bile çizmedin her gün de yıkarım kızımı. ve bezlerken falan ıslak mendili çok fazla harcarım cildine değdirmemek için. yani çok dikkatliyim. işin özü. millet kıskanır bacım. ama oh hoşuma gidiyo. kıskandıklarının farkındayım çünkü.

simdlik bizde cıkmayan leke yok döküldüğü gibi çıkarıp yıkıyorum hiç bekletmeden kurumadan saf sabunla elde sonra makinaye diğer çamaşırlarıyla beraber tekrar atıyorum şimdilik çıkmayan lekemiz yok :)

Sağol canım ama benim kız cadaloz damlayı damlatana kadar heryer damla oluyo burnunu tutturamıyorum aspiratorude sokturmuyo. Sanki etinden et koparıyorum o yüzden fazla elleyemiyorum. İyilessede rahat etsek

bizimkiler de öyle uyanıyor canım uyanıp uyumuyor değiller ama uyanıyorlar sonuçta bizi de uyandırıyorlar uyku bölünüyor farketmiyor yani:)) hazır neden veriyorsun kendin yapsana evde çorba v.s muz ben de kahvaltılarına katıyorum tat versin diye ama her gün değil arada
teşekkür ederiz
Bu da bizimkinin dünkü hali. Lekelerden muzdarip olmamın sebebi

Eki Görüntüle 768558
maş. pek şeker .. ah o önlükler bi işe yaramıyor bizimkiler çıkarıp atıyor valla

Dün vereceğim mercimek çorbasını yaktım :) Sonra dışarı çıktım, yanıma yoğurdunu almak istemedim ekşir diye. Bazen de ikindi vakti ne vereceğimi şaşırıyorum, sütlaç veriyorum. Her gün muz veriyorum dediysem mutlaka her gün değil de, bugün vermeyeyim diye sıkıntı yapmıyorum yani, mesela dün sabah kahvaltısına koydum biraz, öğlende elmayla armut verdim. Önceki gün meyve olarak vermiştim, önceki gün vermedim galiba filan... Bu arada bu sabah kahvaltısına suya koyup yumuşattığım ve ince ince kıydığım kuru üzümü koydum, hepsini yedi

Benimkine dokunmuyor canım, zaten genelde dengeleyerek vermeye çalışıyorum. Kayısıyla, armutla filan. Şimdiye kadar sıkıntı olmadı.

Herkes kendi bebeginı daha ıyı tanır tabiki sen sordugun için sóyledim yanlış anlama kızımuyandı maraton başladı göruşürüz
.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…