2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

sabah fotosu

delikız kızının bandını nerden aldın çok begendim tüm kafaya mı geçiyo yoksa bant şeklinde mi bacım çok şıklar bu arada maş.onlara

bende gün aşırı muz yediriyorum sıkıntımız olmadı çok şükür

ama gecelerimiz yine bozuldu 5-6 kere uyanıyoooo offfffffffff neden acaba aç desem degil artık diş olayınada inanmıyorum dişle alakalı da degil

başınız sagolsun.allah rahmet eylesin
benim midemde hassastır ama ne bileyim bana cok kotu gelmedi.burnumu kapatıyorum 2-3 yudumda içiyorum.ekmeği kesmek en iyisi artık bende yemicem.bence tatlıyıda azalt en azından.çok kararlıyım ahhh sütüm kesilmesin diye fazla yemekten kesemiyorum işte yoksa varya acayip hırs yaptım bu kilolar gidecek arkadaşşşş
rekorumu laladevrine kaptırmışım ama benim diyrt yapmaya hiç gönlüm yok rekoru alacam yine elime :)))
ben istemiyorum mandalina rekor senin olsun.yeterki ben zayıflıyayım.en azından 5-6 kilo vermem lazım şimdilik.ben biraz fazlamı takıyorum ne:44:

Canm zor bi dönemde sünnet yaptırmışsın.keşke biraz daha erken yaptırsaydınız.ben 3 aylıkken yaptırdık çok rahat ettik. Ertesi gün normale döndü.Allah yardımcınız olsun.

haklısın tutkucum 3 ya da 4 aylık en güzeliymiş. gaz sancısı var diye kıyamadık.çok sağol

Ay bende bayramdan sonra yaptiricaktim ya yaptirmasam mi acaba :26:

bence yaptır kurtul.dahada büyüdümü birdaha kalır gider. ilk zamanlar zor oldu.ama çabuk iyileşiyor.bizim kaldı 5 günümüz. ek devamlı kucakta olması zorladı beni.hani sürünmemesi apalamaması lazım o bakımdan.inşallah sizde kurtulursunuz

çok teşekkürler canım.neden yok? kızmıydı yoksa:) amin inş. dediğin gibi bizimkide çok seviyor gözler hep tvde

Allah razı olsun canım.o yazdığın beni çok korkuttu. çok mu uzun süre izlemiş acaba?gün boyu filan?

geçmiş olsun canım,

teşekkürler canım....:)

Son düzenleme:

yok sen fazla takmadın ben fazla sallıyorum :)

yerim ben onu... çok tatlıymış ya... maşallah annesi ayakta durabiliyor mu maşallah... çabuk yürüyecek seninki...

bademşekerimbenim hayırlı olsun canım.. oldu da bitti maşallah.. damat olur inşallah...

doktorun verdiği listede 8 ay grubunda ondan vermiyordum ama mecbur veriyorum artık

çok cici ve şeker bir kızın var add şimdiden ayaklanmış bu arada :) saç bandı bant şeklinde ama geniş bayağı ,pazardan 1 tlye aldım ,ucuz bulunca her renk ve modelden farklı farklı aldım 4 tane :)) pazar gibisi var mı yaa:)) oğlumun takımını da 10 tlye aldım pazardan :)) ucuz ve güzel şey buldum mu kaçırmam :)) ben muz verdiğimde içine mutlaka zeytintağı döküyorum ki kabız olmasın diye ,gerçi sabah kahvaltısına da döküyorum az bir şey .. aynen yaa diş değil bu işler bence yediklerinden de olabilir dönemsel de ,bekleyip göreceğiz artık geçermi geçmezmi diye ne yapalım .ben de demin havuç ve kabak püresi karıştırıp verdim ,daha ilk tattılar o yüzden 8-9 kaşık verdim

bademşekerim bardak koydunuz mu pipisine? o zaman gezer rahat rahat...

yerim ben onu... çok tatlıymış ya... maşallah annesi ayakta durabiliyor mu maşallah... çabuk yürüyecek seninki...

sagol canım ayakta çok az duruyo dizlerinin üzerinde bu pozisyonda çekyatlara, beşigine, tv sehpasına tutunuyo ayaga kalkmaya çalışıyoo bilmiyorum ben ve eşim 13-14 aylıkken yürümüşüz ama bu çok yaramaz yaa böyle hareketli olunca da kafayı çok çarpıyoo heryere çok düşüyoo

bebişleerinin resimlerini yayınlayan arkadaşlar maşaalah hepsine çok tatlılar allah nazarlardan saklasın

basınız sağolsun canım Allah rahmet eylesin ve geride kalanlara sabır versin

tekrar geçmiş olsun canım bi çırpıda iyileşsin

herkese selam dün iftara gittik çok şükür atlattık iftara giderken de böyleydik :)) Eki Görüntüle 768523 Eki Görüntüle 768524
masallah yavrularına kızının bacakları tam ısırmalık Allah nazarlardan korusun

Bu da bizimkinin dünkü hali. Lekelerden muzdarip olmamın sebebi

Eki Görüntüle 768558
yerim ben bu bıdığı :))) 41 kere Maşallah

ben 1-2 aydır ütülemiyorum zaten hiç sevmem ütü yapmayı( saçma oldu kim sever ki)

Maşallah çok çok tatlı Pek de hareketli galiba Allah nazarlardan korusun

delikız.... seninkilere de bayıldım..... maşallahh... gelin damat gibi olmuşlar.... Allah nazarlardan korusun.... öp benim yerime ikisini de....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…