2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Sağol canım ama benim kız cadaloz damlayı damlatana kadar heryer damla oluyo burnunu tutturamıyorum aspiratorude sokturmuyo. Sanki etinden et koparıyorum:-) o yüzden fazla elleyemiyorum. İyilessede rahat etsek:-)

Meyve sebze lekeleri canım yaa bodyler tshirtler yıkana yıkana eskiyecek. Dün o kadar koslada beklettim, yine
çıkmamış.

Ben önce beyazlarla atıyorum sonra yine kendi çamaşırlarıyla yıkıyorum genelde çikıyor çıkmayanıda evde giydiriyorum napim:-)
Bu arada bu ütü işini ne zaman bırakıcaz?

Valla ütüyü fırsat bulursam yapıyorum ya da temizlikçi geldiğinde ütü varsa ona yaptırıyorum. İlla ki ütülü olsun diye uğraşmıyorum.

Sağol canım ama benim kız cadaloz damlayı damlatana kadar heryer damla oluyo burnunu tutturamıyorum aspiratorude sokturmuyo. Sanki etinden et koparıyorum:-) o yüzden fazla elleyemiyorum. İyilessede rahat etsek:-)

Valla ütüyü fırsat bulursam yapıyorum ya da temizlikçi geldiğinde ütü varsa ona yaptırıyorum. İlla ki ütülü olsun diye uğraşmıyorum.

ütüüüüüüüüüüüüüüüüüü ütü masası hiç kalkmıyor ortadan:KK14::KK14::KK14::KK14: hep erteliyorum napim yoruluyorum işten yoğun gidince hem kızım hep ev zor oluyo

$DSCN2566.JPG sabah fotosu :KK52:

delikız kızının bandını nerden aldın çok begendim tüm kafaya mı geçiyo yoksa bant şeklinde mi bacım çok şıklar bu arada maş.onlara :nazar::nazar:

bende gün aşırı muz yediriyorum sıkıntımız olmadı çok şükür :nazar:

ama gecelerimiz yine bozuldu 5-6 kere uyanıyoooo offfffffffff neden acaba aç desem degil artık diş olayınada inanmıyorum dişle alakalı da degil :KK19::KK19:

Birkaç gün önce çok acı bir haber aldık eşimin 37 yaşındaki teyzesi 4 çocuğunun gözleri önünde tarlalarında römork devrilince altında kalıp can veriyor.apar topar memlekete geldik yazık küçücük küçücük çocuklar perişan oldum onlara bakınca.annemlerdeyim şimdi ama dışarı çıkamıyorum resmen insanlar beni kilomdan tanıyamıyorlar nolmuş sana böyle diye acıyarak bakıyorlar.Çok pis hırs yaptım ramazan bitince acil rejime girmem lazım yeter gari.Kızım adına seviniyorum kalabalığa alıştı artık insan gördü çocukcağız.
başınız sagolsun.allah rahmet eylesin:KK5:

evet canım içmeye başladım ama çok iğrenç benim içtiğim
benzin gibi kokuyor
:KK50:3 hafta nasıl dayanırım bilmem ben
sabahları açken mekik çekiyorum 200 tane faydası olursa
akşamları da ekmek yamiyorum ama tatlı yiyorum
:KK17:
benim midemde hassastır ama ne bileyim bana cok kotu gelmedi.burnumu kapatıyorum 2-3 yudumda içiyorum:KK1:.ekmeği kesmek en iyisi artık bende yemicem.bence tatlıyıda azalt en azından.çok kararlıyım ahhh sütüm kesilmesin diye fazla yemekten kesemiyorum işte yoksa varya acayip hırs yaptım bu kilolar gidecek arkadaşşşş:KK55:
rekorumu laladevrine kaptırmışım ama benim diyrt yapmaya hiç gönlüm yok rekoru alacam yine elime :)))
ben istemiyorum mandalina rekor senin olsun:KK42:.yeterki ben zayıflıyayım.:KK52:en azından 5-6 kilo vermem lazım şimdilik.ben biraz fazlamı takıyorum ne:44:

Canm zor bi dönemde sünnet yaptırmışsın.keşke biraz daha erken yaptırsaydınız.ben 3 aylıkken yaptırdık çok rahat ettik. Ertesi gün normale döndü.Allah yardımcınız olsun.

haklısın tutkucum 3 ya da 4 aylık en güzeliymiş. gaz sancısı var diye kıyamadık.çok sağol

Ay bende bayramdan sonra yaptiricaktim ya yaptirmasam mi acaba :26:

bence yaptır kurtul.dahada büyüdümü birdaha kalır gider. ilk zamanlar zor oldu.ama çabuk iyileşiyor.bizim kaldı 5 günümüz. ek devamlı kucakta olması zorladı beni.hani sürünmemesi apalamaması lazım o bakımdan.inşallah sizde kurtulursunuz

geçmiş olsun arkadaşım.:KK34:bizimkinin sünnet olma ihtimali yok :KK52:ama yine kucak istiyor.çabuk geçtiğini söylüyor olanlarda biraz zorlanırsınız ama kısa zamanda atlatırsınız inşallah.bizimki küçükken beri meraklı tv ye.ozaman pek seyrettirmiyodum ama şimdi izliyor vallahi.yinede pek bırakmıyorum karşısında.işimi yaparken bide mamma yedirirken iyi oluyor.bir zaman sonra zaten oda sıkılıyor:KK51:

çok teşekkürler canım.neden yok? kızmıydı yoksa:) amin inş. dediğin gibi bizimkide çok seviyor gözler hep tvde

Hayırlı olsun canım uzun süre tv izletmemeye çalış 2 yaşına kadar tv ye bağlı Otizim olabilirmiş iş yerinden bi arkadaşımın oğlunda belirtiler başlayınca kız ücretsiz izin alıp sürekli ilgilenerek 1 yılda ancak eski haline döndürebildi

Allah razı olsun canım.o yazdığın beni çok korkuttu. çok mu uzun süre izlemiş acaba?gün boyu filan?

geçmiş olsun canım,

teşekkürler canım....:)

Son düzenleme:
başınız sagolsun.allah rahmet eylesin:KK5:

benim midemde hassastır ama ne bileyim bana cok kotu gelmedi.burnumu kapatıyorum 2-3 yudumda içiyorum:KK1:.ekmeği kesmek en iyisi artık bende yemicem.bence tatlıyıda azalt en azından.çok kararlıyım ahhh sütüm kesilmesin diye fazla yemekten kesemiyorum işte yoksa varya acayip hırs yaptım bu kilolar gidecek arkadaşşşş:KK55:

ben istemiyorum mandalina rekor senin olsun:KK42:.yeterki ben zayıflıyayım.:KK52:en azından 5-6 kilo vermem lazım şimdilik.ben biraz fazlamı takıyorum ne:44:

yok sen fazla takmadın ben fazla sallıyorum :)

Eki Görüntüle 768568 sabah fotosu :KK52:

delikız kızının bandını nerden aldın çok begendim tüm kafaya mı geçiyo yoksa bant şeklinde mi bacım çok şıklar bu arada maş.onlara :nazar::nazar:

ama gecelerimiz yine bozuldu 5-6 kere uyanıyoooo offfffffffff neden acaba aç desem degil artık diş olayınada inanmıyorum dişle alakalı da degil :KK19::KK19:

yerim ben onu... çok tatlıymış ya... maşallah :nazar: :nazar: :nazar: annesi ayakta durabiliyor mu maşallah... çabuk yürüyecek seninki... :nazar:

bademşekerimbenim hayırlı olsun canım.. oldu da bitti maşallah.. damat olur inşallah... :nazar: :nazar: :nazar:

Meyve sebze lekeleri canım yaa bodyler tshirtler yıkana yıkana eskiyecek. Dün o kadar koslada beklettim, yine çıkmamış.

Dalin sıvının içinde de deterjanlardaki gibi fosfat var, o yüzden kullanmak istemedim ben ama çamaşırların yıkanıp yıkanmadığı belli değil, o yüzden sıvı deterjanlara döneceğim herhalde. Bir de Frosch var sıvı deterjan,kullanan var mı acep?

Yok bizimki dört-beş kere uyanır sabaha kadar ama yanında beş-on dakika yatıp biraz emzirince dalar yine. Yani gündüzmüş gibi kalkmıyor çok şükür. Evet şu negatif enerji yayan ve sürekli akıl veren insanlara ben de uyuz oluyorum, herkes allame-i cihan biz cahiliz zaten. Sebamed'i deneyeyim ya inşallah işe yarar.

Of of offf canım kolay gelsin. Ben bu sene kimseyi davet edemedim valla.

Muz için niye erken olsun ki canım, ben aşağı yukarı her gün veriyorum.

Milupa kerevizli tavuk, Sonra Bebelac muzlu muhallebi ve sütlaç, bir de fasulyeli karışık sebze... Sözde evde ne olur ne olmaz bulunsun diye alıyorum ama ertesi güne açılmış oluyor maalesef.

Allah rahmet eylesin, çocuklar için de çok zor bir durum, gözlerinin önünden gitmez hiç.

Maaşallah anneleri hanımefendi ve beyefendi çok şık olmuşlar, bizim için bir ısırın onları lütfen :emir_bebek::emir_bebek:

Ha haa benim de air-walker'ım salonun köşesinde açık vaziyette duruyor, gören de her gün spor yapıyorum sanır, herhalde bir yıldır filan üstüne çıkmamışımdır. Altı ay sonra diyordum, şimdi Ramazandan sonra diyorum, bakalım sonra ne bahane bulucam. Çalışıyorum çok yoruluyorum derim herhalde:KK1::KK1:

Sakarlıklar kraliçesi dün içine mercimek koymadığı mercimek çorbasını yaktııı :KK52::KK52: Akşam da halamda iftardaydık. Ablam masada bizimkine neredeyse bir dilim börek yedirdi, dört beş tane patates kızartması ve salata suyuuu:KK52::KK52: Ablamın eline düşünce zaten bu sefer ne yedirecek diye korkuyorummm:KK9: Üstüne mama yemedi garibim. Bugün tekrar mercimekli mercimek çorbası yaptım, bu sefer yakmadan kurtardım :KK9: Uyutup biraz iş yapayım dedim, iki kere uyandı, şimdi ayağımda uyuyor. Uyandığında bırakamıyorum da, ben olmayınca ağlıyor, dün dışarı çıkmadan önce üstümü giymeme bile fırsat vermedi. Arada ancak koştura iş yapıyorum, o da ne kadarı olursa.

doktorun verdiği listede 8 ay grubunda ondan vermiyordum ama mecbur veriyorum artık:KK50:

çok cici ve şeker bir kızın var add :nazar:şimdiden ayaklanmış bu arada :) saç bandı bant şeklinde ama geniş bayağı ,pazardan 1 tlye aldım ,ucuz bulunca her renk ve modelden farklı farklı aldım 4 tane :)) pazar gibisi var mı yaa:)) oğlumun takımını da 10 tlye aldım pazardan :)) ucuz ve güzel şey buldum mu kaçırmam :)) ben muz verdiğimde içine mutlaka zeytintağı döküyorum ki kabız olmasın diye ,gerçi sabah kahvaltısına da döküyorum az bir şey .. aynen yaa diş değil bu işler bence yediklerinden de olabilir dönemsel de ,bekleyip göreceğiz artık geçermi geçmezmi diye ne yapalım .ben de demin havuç ve kabak püresi karıştırıp verdim ,daha ilk tattılar o yüzden 8-9 kaşık verdim

yerim ben onu... çok tatlıymış ya... maşallah :nazar: :nazar: :nazar: annesi ayakta durabiliyor mu maşallah... çabuk yürüyecek seninki... :nazar:

sagol canım ayakta çok az duruyo dizlerinin üzerinde bu pozisyonda çekyatlara, beşigine, tv sehpasına tutunuyo ayaga kalkmaya çalışıyoo :nazar::emir_bebek:bilmiyorum ben ve eşim 13-14 aylıkken yürümüşüz ama bu çok yaramaz yaa böyle hareketli olunca da kafayı çok çarpıyoo heryere çok düşüyoo :KK19:

bebişleerinin resimlerini yayınlayan arkadaşlar maşaalah hepsine çok tatlılar:KK16: allah nazarlardan saklasın:nazar::nazar:

Birkaç gün önce çok acı bir haber aldık eşimin 37 yaşındaki teyzesi 4 çocuğunun gözleri önünde tarlalarında römork devrilince altında kalıp can veriyor.apar topar memlekete geldik yazık küçücük küçücük çocuklar perişan oldum onlara bakınca.annemlerdeyim şimdi ama dışarı çıkamıyorum resmen insanlar beni kilomdan tanıyamıyorlar nolmuş sana böyle diye acıyarak bakıyorlar.Çok pis hırs yaptım ramazan bitince acil rejime girmem lazım yeter gari.Kızım adına seviniyorum kalabalığa alıştı artık insan gördü çocukcağız.
basınız sağolsun canım Allah rahmet eylesin ve geride kalanlara sabır versin

Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim dr gittim dun sabah erkenden tahliller temiz çıktı usutmus dedi ilac verdi ama hala duzelmedi burnuda tikali onunla ilgilendigim icin giremiyorum hepiniz Allaha emanet olun öptüm oglusuma dua edin teyzeleri hemen iyileşsin:KK16:
tekrar geçmiş olsun canım bi çırpıda iyileşsin

herkese selam dün iftara gittik çok şükür atlattık iftara giderken de böyleydik :)) Eki Görüntüle 768523 Eki Görüntüle 768524
masallah yavrularına kızının bacakları tam ısırmalık Allah nazarlardan korusun:nazar::nazar:

Bu da bizimkinin dünkü hali. Lekelerden muzdarip olmamın sebebi :KK9::KK9::KK9:

Eki Görüntüle 768558
yerim ben bu bıdığı :))) 41 kere Maşallah :nazar::nazar:

Ben önce beyazlarla atıyorum sonra yine kendi çamaşırlarıyla yıkıyorum genelde çikıyor çıkmayanıda evde giydiriyorum napim:-)
Bu arada bu ütü işini ne zaman bırakıcaz?
ben 1-2 aydır ütülemiyorum zaten hiç sevmem ütü yapmayı( saçma oldu kim sever ki)

Maşallah çok çok tatlı :nazar::nazar: Pek de hareketli galiba Allah nazarlardan korusun:nazar:

delikız.... seninkilere de bayıldım..... maşallahh... :nazar: gelin damat gibi olmuşlar.... :nazar: Allah nazarlardan korusun.... :nazar: :KK54: öp benim yerime ikisini de....

X