2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
neyyyyyyyyyyyyy 30 mu kimi çagırdınız bu kaaar repuuuuuuuuuu kraliyet ailesi sizde mi toplanıyoo bacım nasıl başedeceksin 30kişiyle bide oglan var amannnnnnnnnn Allah kolaylık versin canım :18:kocana da kızdım

eşimin arkadaşları ve hanımları, bitmez bunun arkadaşları, bitmezz. hepsini bir arada çağırmaya ne lüzum var ama yok, eşimin huyu böyle. 2 bebek, 1 çocuk da gelecek tabii, bir de komşuları çağırmaya kalkarsa ev ağırlığı kaldırmayıp yıkılabilir bir de misafir gelince, misafir gibi oturur.

oğlum da misafirlerin çocuğu oluyo bi akşamlık

bütün yemekleri sana yaptırcak belli.... var mı burdan istediğin birşey gönderelim diyeceğim ama yarına kadar gelmez herhalde..

sağol düşünmen yeter başından da anlamıştım zaten ama şimdi deyince, yapmazsan yapma diyo, ya yapmasam bu sefer misafire ayıp olacak.

bir de eşimin arkadaşlarının hanımları adeta bi yarış içindeler, 10 çeşitten az yapmazlar.

hadi eşin çağırdı birşey diyemedi 30 kişi gelecek olan kişiler demedimi bu kadar kalabalık olmaz ben gelmeyim yada ben erken geleyimde yardım edeyim evden yapıp getireyim filan

hadi eşin çağırdı birşey diyemedi 30 kişi gelecek olan kişiler demedimi bu kadar kalabalık olmaz ben gelmeyim yada ben erken geleyimde yardım edeyim evden yapıp getireyim filan

Türk değiller, düşünce yapıları çok farklı, asla tek çift olarak gelmezler, koloniler halinde dolaşmayı severler. Ben gelmeyeyim derseler ayıp etmiş olacaklarını düşünürler, belki evden tatlı yapıp getiren olur, mutfakta yardıma ihtiyacın var mı da diyebilirler son dakika.

hem eşim niye bişey diyememiş olsun ki, zaten millet kendiliğinden gelmiyo, eşim çağırıyo diye geliyor, zorla da davet ettirmiyolar kendilerini. bütün suç eşimin. en suçlu o.

zaman eşinin eline bir tencere bir kepçe ver yada hazır söylesin dışardan :) o kadar kişi çocukla yardımcın olmadan kalkılırmı benn okdar becerikli olmadığımdan imkansız geliyor

evet benimde düşüncem öyle eşime aldırdım fundayı ama aç mı tok mu içsek?bilemedim
nihayet beyefendi severek bişey yedi günlerdir.tarifini veriyorum:
1 kavanoz ülker hero baby muzlu yoğurtlu
nam nammmm

muz vermek için erken ama eşim yanlışlıkla almış,kağan bebek çok sevdi

ben de istiyorum öyle bir iftar... oğlum da sekiz de uyusun mümkünse.. rahat rahat yiyelim içelim... ya niye kimse çağırmıyor bizi iftara...

ruza cnm ben de bursadayım,böyle burda anlattıkları kadar çeşit çeşit yemekleri olan bir iftar olmaz muhtemelen ama malum bnm kızım pek kucakçı yere bırakınca yaygarayı koparıverıyor,onu şöylee sağ tarafıma leğen kemiğime doğru oturtuverırım tek elımle ne kdr yapabılırsem o kdr yerız,buyur gel bize,hiç arkadsım yok zaten :18::18:

azıcıkk dolgunca oluyor,bakalım sabahları mekik çekiyorum,funda içecem
gerçi eşim beni böyle de çok sevdi

ama ben sevmedim

ben senden daha çok ev sahibini düşündüm o oturamaz bile :)
onun kardeşi ve annesi yanında ne olacak ki

aman hazır sofradan ne olurki ben nasılsa yiyemeyeceğim 2 bebeyle uğraşırken ,sofra dediğini ben yarım saatte 3-4 çeşit çıkarrırım valla sofradan yemek yapmaktan hiç gocunmam ,ben bebeler uyusa azıcık oturabilsem yeter bana valla inş. öyle olur pek sanmıyorum ama ,ben gitsem gidecek yerim çok ,2 bebeyle bana gelmezler de çok anlayışlıdır arkadaşlarımız ,gitsem giderim de bizimkilerin tam uyku vakti o yüzden sıkıntı olabilir diye gitmiyoruz pek

Son düzenleyen: Moderatör:
zaman eşinin eline bir tencere bir kepçe ver yada hazır söylesin dışardan :) o kadar kişi çocukla yardımcın olmadan kalkılırmı benn okdar becerikli olmadığımdan imkansız geliyor

eşim 7 de işten geliyor, geldikten sonra 1 dk bile oturmasın da görsün gününü
oğlum uslu durursa yaparım altından kalkarım ama yorgunluktan biterim, 2 gün belim sırtım omuzlarım ağrır.
bu günlerde 2 yemek yapsam bile omzuma ve sırtıma ağrı giriyo niyeyse :44: takır tukur sesler geliyo omuzlarımdan

canım funda suyumu yoksa bitkisinimi aldın,
benim oğlan da bişey yemiyor meyveli yoğurt yaptım yemedi çorba yaptım yemedi bu ay kiloda almamış sağlığı yerinde şükür ama yiyen bir çocuk olmucak zayıf olcak sanırım ama insan yemedikleri zamanda üzülüyor.

seninkide sürünüyormu

günaydınnnnn

Bütün gün yerde.Büyük bir örtü seriyorum ama örtünün hep dışında.Koltuğun altına girmiş , bir tek kafası dışarda Dünde örtünün ucundan tutmuş, döne döne kendini içine dolamış.Odaya bir geldim baktım çocuk görünmüyor, kıpkırmızı olmuş.Ödüm koptu valla.:18::18::18:

Büyük oğlumdan kalma yürüteç vardı sapasağlam.Görümcem istedi.Maşallah onlara da kız giren dul çıkar.

Parça pinçik olmuş.Güya hem mama sandalyesi hem yürüteç olan varmış, ondan alacakmış.

Ama tam oturamıyor 10 sn. kadar durup yığılıyor.Mama sandalyesinde oturamaz daha benimki.Seninki oturuyormu?Zaten onlarda alana kadar çocuk yürür diye tahmin ediyorum

AAAA aaa fotoyu gördüm de valla süpersin.

Benim toto, basenler,göbek, hepsi feciydi.Penguen gibi yürüyordum.

AAAA aaa fotoyu gördüm de valla süpersin.

Benim toto, basenler,göbek, hepsi feciydi.Penguen gibi yürüyordum.
sağolasınbenim meziyetim değil yaaw genetik,anamın mirası:))
bizimki de aynı öyle valla illa aykırı olacaklar,az önce wcye gitmiştim ,sen balkondan çık mutfaktan wcye doğru geliyordu:) bi de kapı girişinde tümsek var güya:) işimiz var valla:)

ben de öyleyim canım doktora gidip tahlil yaptırcm hemen yoruluyorum eskiden
sabahtan gece yarısına kadar dışarda olurdum arkadaşlarla,eşimle yürürdüm 4-5
saat banamısın demezdim hiç şimdi eve süpürge tutamıyorum,

ben de haftaya arkadaşlarımı çağırcm menünü benimle paylaş da fikrim olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…