2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
delikız oğlunun resmini kaçırmışım ama kızının uyurken çekilen fotosunu gördüm çok çok sevimli Allah nazarlardan korusun Maşallah
sağolasın

Ahh yaaa ( çook güZeller:)) netten baktım tarifinede uğraştıracak gibi sanki:)
yok yaa çok basit hepsini elinle yoğurup top haline getiriyorsun ,sonra da önce Hindistan cevizine sonra çikolataya buluyorsun bu kadar
bence gayet güzel olmuş ,düşünme hemen yapıştır
yaa önce kendi ülkemizi gezelim ecnebisi kalsın ,biz çoğu yeri gezdik türkiyede ,artık yurtdışına açılma vaktimiz geldi ama bebeler büyüsün onlar da anladığı zaman hepberaber gitmeyi düşünüyoruz inş. zaten hollandada görümcem var oraya gittikmi ordan tüm avrupayı gezeriz ,ama ben en çok uzakdoğuyu merak ediyorum
Delikız hepsini çiğden mi koyuyorsun, herhangi bir pişirme işlemi var mı? Vakit bulursam deneyeyim
yukarda anlattım hepsi çiğden yoğur güzelce sonra da bula

uyumalarının toklukla alakası yok ,ben denedim tutmuyor ,sanırım dönemsel bir şey bu ,diş vs. çünkü gece maması denedim olmadı mamayı süte katttım ,cicibebe koydum denedim tutmadı ,zamanla geçer herhalde diye bekliyorum

bence gayet güzel olmuş ,düşünme hemen yapıştır

dalga yapacaktım sözde şimdi aslan çizdim bir tane onu mu yapıştırsan diye düşünüyorum allahııııım :122:

ferda cevap yazmayı unuttum yapıştırmayı kumaş yapıştırıcı ile yapıştırıyorum sonra kenarlarını duruma göre dikiyorum

Son düzenleme:
burcun ne senin amma da kararsızsın be yaawwsen dikene kadar bayram geçecek

Slm kızlarr
Bu sabah bebeğimin gözlerinin ikiside açıktı çok sevindim:)) daha bişey denememiştim ama 1 haftadır çay pansumanı yapıyordm belki o fayda etmiştir.
Vaveylaa senın fotolarını ben göremiyorum yaa( boyutu falan mı yüksek acep? Merak ediyorum yaptıklarını(
Söylemesi ayıptır bu akşam oğlanı babannesine bırakıp iftara çıkıcaz eşimle:)) aslında bebişide götrmek istiyrm ama uyku saatıne denk geliyor ve hiç durmuyor herşeye saldırıyor emeklemek istiyor o yüzden maalesef bırakıcm.
Annemın yazlığına gitmeyi düşünüyruz bayramdan sonra 1 hafta ama eşim sürekli çocuk hasta olur hava değişimini yadırgar güneş çarpar diyor. Bebişi denize sokan varmı? Şişme havuz ve gölgelikli simit aldım ona:) ne dersiniz nasıl geçer tatil?güneş kremi ne kullanmalıyım? Bide 10 agustosta gidicez tam 7 aylık olucak. Ama hala desteksiz oturamıyor(

uyku saatinde iftar zor oluyor ama ramazandan sonra gezmeye filan gideceğim ben inş. uyku saati gelince arabalarında uyurlar ,tatil yaparsın bir şey olmaz ne olacak, denize sokabilirsin sanırım ,ayakları değse o bile yeter ,fırsatı kaçırma zorlansan da yine de farklılık olur temiz hava deniz ii gelir sana da sebamed aldım ben bebekler için olan güneş kremini

Profil güzelmiş canım

Cevahirdeki köpek baligina bindin mi hiç

3bi gorumcemin 2bi gorumcemin bitenede bende etti 6 gece yorgunluktan heralde bitane eksik saymisim

Biz hep oyle gidiyoruz gittigimiz yerlere herkez cocuguna sahip cikiyo iyi anlasiyoruz

O zaman senin bebe bulundugi konumdan rahattir canim

Bende gel babasini ogretmeye çalışıyorum ama tik yok babasina gel demiyo

Benim komşum 1.5yasina kadar emzirmis kizini diyor ki 2yasina kadar emziricektim sütüm coktu ama diyo acayip zayifladim daha zayiflamamak icin kestim diyor simdi 49kilo gene şok oldum

Bende çamiş gibi yiyorum Allah sonumu hayretsin

kırmızılı kısma çok güldüm yaa ALLAH da seni güldürsün :)ben de öyle yiyorum valla 10 kişilik desem yeridir :))

Son düzenleyen: Moderatör:

Tatlim sadece acikti diye uyanmaz ki vardir bi sikintisi konusamiyor ki yavrum anlatsin derdini

Bi gecesi bi gecesini tutmuyor benim oglaninda hem benimki hic emzikte tutmadi bi gece bakmissin cok güzel uyuyor ertesi gun böyle bakıyor bebek iste
Ama pirinç unu benim oğlumu cok tok turuyor 1su bardgi ölçüsünde yapıyorum gece uyutmadan once ertesi gün 12ye kadar sadece emziriyorum dene istersen canım

selam hatunlar,

tutkuu ben kzıımı 5 aylıktı havuza girdirmiştim çok şükür hiçte bişey olmadı güneş kremi olarak vıchy nin 50 faktörünü aldım bebekler için çok memnun kaldım bence böyle bir fırsatın varken git hasta olacak diye eve mi kapanacaksın yavrum alışsın hem sıcaga soguga rüzgara boşveeerrrr bende ayın 13 de memleketime gidecem çok ama çok sıcak benim memleket ne yapayim alışşsın benim zillide

ne yapıyonuzzzzzzzzzzz zilliler

bende iftarı açınca 2 bardak su içiyorum sıra yemek yemege geliyo aç olmama ragmen yiyemiyorum neden acaaba su şişiriyo galiba mideyi ama çok susuyorum ne yapim

gediii benimde kız gece 2 saat arayla uyandı emzigini verdim geri uyudu ama kurulu saat gibi 2saat arayla sebessiz uyandı bi geceleri bi gecelerini tutmuyo ki açlıkla ilgisi yok bencede

Ben soktum canim denize ramazandan bi gün önce gitmistim sebamed güneş kremi kullandim ama kremi sürmeden soktum denize isilik olmazmis denize girerse yaz boyu gerçekten hic olmadi.....

Ben ramazandan sonrada gidicem Allah nasip ederse bişey olmaz bence meeak etme bünyesi alisir işte denize güneşe bol bol c vitamini alir

kırmızılı kısma çok güldüm yaa ALLAH da seni güldürsün :)ben de öyle yiyorum valla 10 kişilik desem yeridir :))

Walla en açık o sekilde anlayabiliyorum kendimi
Nasil zayiflicam bilmiyorum..

Doktorlar dizisinde kadini kocasi aldatmis kadin aldatildigi kadinin fotoğrafını almis estetik doktoruna geldi ben bu kadinin aynisi olmak istiyorum dedi (kocasi o zamam geri gelicekmis mantiga bak) benim kocada bi gun öyle bişey yaparsa ( azraili olurum o zaman tabi )
Anca öyle zayiflicam heralde bi camişlikla

kaç kilosun sen merak ettm

gediii benimde kız gece 2 saat arayla uyandı emzigini verdim geri uyudu ama kurulu saat gibi 2saat arayla sebessiz uyandı bi geceleri bi gecelerini tutmuyo ki açlıkla ilgisi yok bencede

Hem aç olamaz diyorum,çünkü uyumadan 300 ml mama içti, yani 10 ölçek.Hayatının rekorunu kırdı sıpa.Hem de 5 saat sonra 180 ml. nasıl içiyor anlamıyorum.

Milupa, bebelac, hero baby hepsini denedim.Arı mama gece için tahıllı pirinç unu varmış.Ondan aldım muhallebi yapıcam.

Birde dünden beri sağ kulağını tutuyor ara sıra.Bu güne kadar hiç yapmamıştı öyle birşey.

Dişten mi yoksa enfeksiyon falan mı oldu acaba.

Evet valla bi tatile ihtiyacım var. Ev,iş, çocuk bayağı yoruldum artık(

Canm 300 ml onun hakkından gelmiş olması lazımdı:)) zannımca diş ağrısı olabilir. Gözlemle bakalım sürekli Kulağını tutmaya devam ederse bi doktoruyla görüş istersen.

bacılaaarrr

akşama muhabbetine doyum olmayan eşimin iş arkadaşına davetliyiz moooraaalim bozuk :111: :111:

delikız çakma oğlak burcuyum ben inatçı değilim sıcak kanlıyım yükselenim yay iş yaparken kararsızımdır ama diğer konularda ısrarcı we hızlıyımdır sen örgü örerken gör beni, yaka boyuna gelip sökmüşlüğüm wardır çok kez

geçmişi bir okuyayım hele

Eklentiler

• $DSCF5270.jpg
    33,8 KB · Görüntüleme: 39
  • $DSCF5271.JPG
    85,4 KB · Görüntüleme: 67
  • $DSCF5269.JPG
    60,1 KB · Görüntüleme: 39
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…