2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
kızlarrrr meraba,ufak bir tatilden sonra memlekete geri döndüm ve tabiki de foruma...tel.den arasıra baktım ama çok yavaş olduğu için etkin olamadım yani gördüğünüz isimsiz ziyaretçilerden biri de bendim

kahvaltı öğününe başlayan kızlar nasıl veriyorsunuz kahvaltıyı tek tek mi sütle karıştırıp mı hepsini birbirine karıştırıp mı ?? yavaştan kahvaltı öğününe geçeyim diyorum da dr a da gidemedim daha fikir verin bana bir de tarhana çorbası veren var mı geçen annem bi kaç tatlı kaşığı verdi sevdi paşam hani ağır gelebilir diyolarda ben hiç vermedim sevince arada yapsam mı dedim ona uygun olarak ???

ha bir de bir de... oruç??? tutacak mısınız ben tutmuycam sütüm zaten pek nazlı kesilirse diye korkuyorum,bir yandan da bu kadar borcu sonradan nasıl öderim diye üzülüyorum keşke fidyesi verilse hamilelik ve emzirme dönemi için neyse ramazan dışında zor gelir ama karsa gittiğimde günler kısa kışları üç beş üç beş ödemeye çalışırım artık

2-3 gundur belim karnim kasiklarim agriyor.Midem bugun daha cok bulaniyor ates basiyor resmen.kizimdan sonra daha adet bile olmadim.ayin 13 de az bisey damla geldi.yalniz annemin cenaze gunuydu ogun.acaba diyorum uzuntuden felan mi oldu.korkuyorum ya hamile kalirsam diye.yoksa bayagidir hasta olmuyorum ya olucam da ondan mi.ayni seyleri yasayan var mi.yarin test alip yapicam bakalim.bebegim daha cok kucuk ona uzuluyorum.

kızlar benim oğlanın iki dişi 10 gün arayla çıktı ancak yinede huysuz ne bilim ne zaman gececek bie bu aralar pek bi iştahsız ne yedireceğimi şaşaırdım demir ilacı veren var mı bide nasıl veriyorsunuz benim oğlana kabız yaptı bu perşembe dr gitcek 6 ay aşıları var 4 taneymiş vurduran var mı çok ateş yaptımı merak ediyorum

ben ctesı gunu 6. ay aşılarını yaptırdım kızıma,hala çok ateşli,dun gece bı ara 38.8 e kadar cıktı elma sirkesiyle heryerını ovdum,ılık duş aldırdım,4-6 saatte bir şurup yada fitil verdım,çok üzgünüm bugun işe geldım ama sabah evden resmen ağlamaklı cıktım,onu evde öle bırakmak çok agır geldi 2. ve 4. ay aşılarında hiç böyle ateş yapmamıştı,bu 6. ayı kızım agır gecırıo anlaşılan,doktoruyla dun gece de konuştum olabilir normal diyor bu arada ıkı gecedır gece uykularımız yalan oldu tabı ınlemelerle uyanan bı yavrucakla sabahı zor ettık

cnm bız 7. ay bıttıkten sonra kahvaltıya başlıcaz ,doktor kahvaltılıkların alerjik oldugunu düşünüyor. bu arada ben bır aydır tarhana corbası verıorum 3-4 günde bir kızıma hiç agır gelmedı maşallah pek şapırtadarak yiyor,gecen özenıp ben bıle tattım cok mu tatlı bu dıee

eneeem tebrık ederım ılk dişinizi bızde hala tık yok:)

ayy ben tüm alıntıları bole tek mesajda bilemedim,azcık kalabalıklaştırdım sanırım sayfayı

günaydın..
bebekleri diş çıkaranlar diş etleri kırmızılaştıktan ne kadar sonra diş çıktı
bizim oğlanın diş eti kızarmış bu sabah farkettim dün yoktu
arada eller kulaklara gidiyor
sanırım diş çıkarması çok uzun sürmez ,kızarınca çok yakın demek diye biliyorum ama yanlışmıyım
tarhana verenler ben de vermek istiyorum ama ev yapımı tarhanalarda salça da oluyor
nasıl vereceğiz salçalı olanı ,tuzsuz yağsız oluyor ama salça işi bozarmı acaba ?

çooooook geçmiş olsun.umarım kolayca atlatırsınız.ama bence başka doktorlara da danışın mutlaka

bizim hem taşınır hem sabit çingene beşiğimiz var.düşüne düşüne bunları bulduk son çare..onda salladıkça uyuyor.yoksa insanda el kol bırakmıyor bücürler

bizde mide çıkışında daralma war dedi çocuk cerrahı hocası,bebeğim devamlı kusuyordu,
hemde iki doktora götürdük biri ultrason bakmadan dedi hafta sonraydı ultrasonumuz,
eşimle yemeden içimeden kesildik nasıl ameliyat olacak yavrum diye seni çoook iyi anlıyorum

ama ünivdeki ultrason uzmanı çok iyi hiç birşeyi yok bebeği hırpalarlar burda getirmeyin dedi üç kere baktı yok
dünyalar bizim oldu tabi
her işte olduğu gibi işini iyi yapmayan çook doktor mevcut,inşallah
sizinkide yanlış teşhisdir,

bizim hem taşınır hem sabit çingene beşiğimiz var.düşüne düşüne bunları bulduk son çare..onda salladıkça uyuyor.yoksa insanda el kol bırakmıyor bücürler

aynen canım,bizde haftasonu kanzın hamağını aldık çook mumnunuz,ayaklarım ve
kollarım bayram etti walla

bir de tarhana çorbası veren var mı geçen annem bi kaç tatlı kaşığı verdi sevdi paşam hani ağır gelebilir diyolarda ben hiç vermedim sevince arada yapsam mı dedim ona uygun olarak ???
cuma 6 ayımız doluyor. tarhana içinde salça da war ama bazı doktorlar tarhana çorbası ile başlanmasını öneriyor. ben tarhana ile başlayacam sebze çorbası yerine. evde hem annemim yaptığı salçalı olan war hem de görümcemin malzemeden kıstığı salçasız tarhana war

tarhanayı ben de düşündüm ama nerden bulabiliriz acepp,
ben dün havuç,pirinç,patatesi haşladım ezdim birazda zeytinyağı koydum
yedi yemesine de geri çıkardı olduğu gibi üzerime,

inşallah canım ya.. eşim içimde umut yanlış teşhis diyor.. bakalım perşembeye değiştirdik randevunun birini iyi olan bir cerrah warmış ilk ona gitcez.. sünnet kesin olacak darlık war ama bir de fıtık olmasın be ya.. ikisi birden ne bileyim el kadar çocuk

kızlar bana bebeklerinizin severek yediği çorba tariflerini
yazar mısınız?ben beceremedim sanırsam

tarhanayı ben de düşündüm ama nerden bulabiliriz acepp,
ben dün havuç,pirinç,patatesi haşladım ezdim birazda zeytinyağı koydum
yedi yemesine de geri çıkardı olduğu gibi üzerime,

biz de ew yapımı war ama bim de satılan tarhana da organik gibi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…