2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

afedersin, yanlış anlaşılacağını düşünmedim..

Vaveyla, şu olayı açlığa bağlamayı hiç istemiyorum ama şu bahsettiğin muhallebiden bir denesen belki iyi gelir?

sende mi bürütüs? yok ya acıksa anlayacağıma eminim ağlar zaten en başta.. emziriyorum 2 saat geçse bile aha böle bakıyor sağ göğsümde azaldığı zaman bile uyuyordu ki şimdi kat sayı yapması lazım

Son düzenleme:

Valla diyorum ya, en sinir olduğum cümle ama ne bileyim işte üzüm üzüme baka baka kararıyor herhalde:) Ağlamıyorsa uykusu şaştı herhalde yavrunun. Görümcemin de bebişi var, sabahın beşinde kıkır kıkır gülmesine uyandık diyordu! Orada hava nasıl bilmiyorum ama sıcaktan olabilir mi? Bir de bizimki bu ara çok susuyor, günde 100 cc'ye yakın su içiyor, susuyor olabilir mi? Aklıma ne gelse sıralıyorum işte...

hava sıcak değil pek yaa. serin evin içi ama ben rezene falan weriyorm arada su niyetine.. yine böle bakıyor

yatmadan tahıllı mama vermeyi denedinmi. sanırım sana önermiştim.aslında önermek istemiyorum.ters bi tepki falan verir vücudu.pişman olurum sonra.sadece benim oğlanda biraz işe yaradı ondan yani.

olur mu canım tavsiyen için çok teşekkür ederim daha alamadım hafif bir enfeksiyon geçiriyorum da evden pek çıkamadım. bide kilo alımı az diye doktorum bu hafta ek gıdaya yavaş yavaş başlatıyor meyve suyu ve yoğurda onlara tam geçince alıp vermeyi düşünüyorum. tekrar teşekkür ederim

bide canım bugün abinle yengen ayrıntılı usg ye girecekti di mi? umarımm sonuçlar çok iyi çıkarr

canım yaa ((( umarım gelişme atağıdır eski haline çabuk döner....

Son düzenleme:
günaydın 2013 anneleri :) uğrayamıyordum geçmiş sayfalara üstün körü bir baktım bi arkadaş tracky sisteminin kitabından bahsetmiş.bunun kitabını okuyan var mı kitap sadece uyku üzerine mi yoksa beslenme tuvalet alışkanlığı vs den bahsediyor mu? bu kitabın methini duymuştum da nasıl bi kitap merak ettim... ?????

Canım aynen emzirirken bende kilo aldım ama ben başlarda süt olsun ve kaliteli olsun diye zorla yiyordum ama şimdilerde midem mi genişledi ne habire yemek istiyorum

ahhh depresyondayım yaa,haftasonu alışverişe çıktım,ama sonuç hüsran tam 3 beden büyümüşüm,
o kadar tahmin etmiyordum çok kötüyüm çook

ablam kitaptakilerri uygulamaya çalıştı yatır kaldır ı kızında ama sonuç hüsrannn,
ben hiç denemedim ama deneyip başaranlar var mı?

kızlar benim gibi kk de yeni olanlardan biri sormuş bunu. ben de kullanamıyordum bu özelliğini şimdi buldum ama nasıl yapıldığını
kontrol paneline gir sonra altta solda seçenekleri düzenle var ona tıkla.aşağıda çeşitli seçenekler kategorisi var orda da mesaj editörü yazıyor :Gelişmiş Düzenleyici - WYSIWYG Editörü seçeneğini seç ve değişiklikleri kaydet

canım ben de var ben tavsiye üzerine aldım yemek kısmını ve bebek duyguları ile ilgili bölümü okudum ama uyku kısmını daha okumadım tracy yazarın adı yurt dışında anne bebek danışmanlığı yapıyomuş sistemi easy tam uygulayamıyorum çünkü uyku kısmında sorunlarım var yatağına konulunca uyuyamıyor uyku kısmını okuyabilirsem sonucu söylerim
ablam kitaptakilerri uygulamaya çalıştı yatır kaldır ı kızında ama sonuç hüsrannn,
yaa cevremde başaranlar var da kitaptan mı aileden mi bebekten mi bilemiyorum. ama denemekten bişey kaybetmeyiz diye düşünüyorumm ama daha tam okuyamadım ki ((((( :18:

ben de merak ediyorum başarılı olan var mı ve kitapta uyku dışında başka bilgiler var mı, ya da çocuk gelişimi ile ilgili önereb,leceğiniz kitaplar var mı ?

peki yemek kısmı bebek duyguları kısmı nasıl neler anlatıyor uygulanabilir şeyler mi?

senin bebelerin arası az sanırım.gerçekten Allah sabır versin.açıkçası ben bazen çıldırıyorum ki büyüğüm 7 yaşında.bi arkadaşın dediği gibi gelişim atağı falandır belki. amaaaaan bunların atakları, sendromları daha şimdiden başladı.

okumadım ama bu yabancıların yazdığı kitaplar biz türklere pek uymuyor sanırım.

ya ben teknoloji özürlüsüyüm bunu anladım.o dediklerinin hiç birini bulamıyorum

sormaya çok utanıyorum ama kontrol paneli nerde?daha onu bilmiyorum.onu bi bulsam gerisi yaparım belki.

ya ben teknoloji özürlüsüyüm bunu anladım.o dediklerinin hiç birini bulamıyorum[/QUOTE]

şimdi şu an bunu okuduğun sayfanın en üstüne git. orda soldan sağa doğru; hesabım-gedi-bildirilerim-kullanıcı kontrool paneli var. kullanıcı kontrol paneline tıkla, girdikten sonra soldan aşağıya doğru in, hesabım yazıyor hesabımın alt başlığında da
şeçenekleri düzenleye tıkla ordan devam et

ya ben teknoloji özürlüsüyüm bunu anladım.o dediklerinin hiç birini bulamıyorum

şimdi şu an bunu okuduğun sayfanın en üstüne git. orda soldan sağa doğru; hesabım-gedi-bildirilerim-kullanıcı kontrool paneli var. kullanıcı kontrol paneline tıkla, girdikten sonra soldan aşağıya doğru in, hesabım yazıyor hesabımın alt başlığında da
şeçenekleri düzenleye tıkla ordan devam et[/QUOTE]

oldumu ki.

bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıpmış.çok sağol nihayet yaptım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…