2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

Canım mama verdiğim zamanlarda durum aynıydı evet çok gazlı bir bebek ama yüzüstü uyumuyor bir türlü ..şuan tek dileğim sorunun gaz olması ve enazından 6ayda bitmesi .inan 4 aydır çok bundldım bide 7 yaşında bi çocuğum daha var ve ona ayıracak zamanım yok bu daha çok üzüyo beni

Abimin eşi yengem 4 aylık hamile.bebekte nöral tüp defekti riski çıkmış.(( pazartesi ayrıntılı ultrasona gircek.

nolur dua edin bebeğimizde bişey çıkmasın.

ayrıntılı ultrasonda tertemiz güzel haberler alacaksınız inşallah içini ferah tut yiğenin dikkat çekmek istemiş şimdiden

bizimde uykuyla ilgili sorunlarımız var. burda da yazmıştım. uzman tv de bu sorunla ilgili uyku uykunun mayasıdır diyor dr.
gündüz 9 dan 15 e kadar ki aralık çok fazla. en fazla 2 saat sonra uyutma girişiminde bulunabilirsin. yoruldukça uyumaları güçleşiyor. benim tavsiyem tabi. gerçi bu konuda tavsiye verebilecek son kişi olabilirim ancak

bizimde sadece anne sütü ve cıvık kakamız. kıvamı değişebiliyor :82: bazen o jelde oluyor. ama hep böyleydi neden şüphelendin tahlil yaptırcan yaw bende mi şüphelensem acaba :18:

Benimkide öyle demir ve vitamini kullandıktan sonra oldu

Canım denemez olurmuyum ayağımda sallıyayım diyorum kıyamet kopuyo emzireyim diyorum yine uyumuyo henüz standart bir uyku yöntemimiz bile yok ki

Evvt gaz oluncaa fena gaz 100 gün de geçiyp 100 günde geçmezse 6 ayda bitiyomuş bizde de var gaz ben sabah ilk kalktıgında 7 oluyo genelde gaz olacı nurse house ilk veriyorum sonra emziriyorum yataga oturup ayaklarını topluyorum sırtını ovalıyorum vee sonuç patır patır çıksın gazlar ve tabi ki kaka uykulu uykulu kaka bekliyorum çok komik bi durum oluyo sanki altın s... yo

bizimde sadece anne sütü ve cıvık kakamız. kıvamı değişebiliyor :82: bazen o jelde oluyor. ama hep böyleydi neden şüphelendin tahlil yaptırcan yaw bende mi şüphelensem acaba :18:
canım ben aslında doktorumuzu arayıp sordum kaksı jel gibi uzuyr dedim
o da üst solunum yollarından gelen mukusu kaka ile atıyor bol bol dışarı çıakrtın dedi
ama yeğenimde amip çıktı kakası mukusluy dedi ablam ne bileyim buluttan nem kapıyorum iste ama yine de yaptıracağım

Benimkide öyle demir ve vitamini kullandıktan sonra oldu

hmmm ooff bilemedim kii

benım oğlanın gazı bitmedi 100 gün de geçtii yani 6 ay mı sürecek
gerçi ben kendimi 6 aya hazırladım yaşa kadar sürmesin de

kesinlikle katiliyorum uyku kirk kantar uyudukca artar :)

vitaminden oluyo jel gibi bizde.

Bizde sadece anne sütü alıyoruz 4,5 aylık olduk, kakamız hala sıvı ve hafif pütürlü. öyle olası gerek diye biliyorum.

RABBİM yardımcısı olsun ,kimseyi evlatla sınamasın inş.

kundak uyku danışmanlığı diye bir internet sitesi var.orda çok faydalı bilgiler var.3-6 ay arası bebek uyku düzenini falan anlatıyor.bi oku istersen.hatta ben arı maya paketinin fiyatını sordum.fiyat biraz pahalı geldi bana ama vaadettiklerine göre iyi yani.

o jel benimkindede var.mama yiyor sadece.öksürük ve hırıltı vardı .onu öyle atıyormuş herhalde.

inşallah temiz çıkar canım

ayrıntılı ultrasonda tertemiz güzel haberler alacaksınız inşallah içini ferah tut yiğenin dikkat çekmek istemiş şimdiden

iyi dilekleriniz için hepiniz çok sağolun.

canım bizim ki öyle bişey değildi bildiğin uykusu kaçtı dalamadı sonrasında.. kulak enfeksiyonu olsa senin bebişin ateş falan olur we gündüz dahil sürekli ağlar.. dişleri kaşınıyor ya huzursuzlanıyorlar doğal olarak hırslanıp da ağlıyorlar.. bir anda canı yanmış gibi de ağlarlar..benim kide kulağını çekiştiriyor özellikle uyku zamanı geçerse!! dişle we uykuyla bağlantılı eğer sürekli ağlamıyorsa..

diyorum ya uykusu kaçtı ağrı olsa ağlar..ne bileyim nazar ettim oğluma.. inşallah normale döner

biz bugün bahsi geçirdiğim illerden birini gezdik sonra bizim il merkezine indik medeniyet gördük geldik kısacası :86: :86: güzel bir gündü ama oğlum çok terledi sürekli mendil koydum sırtına boynuna sildim arada rüzgar esti hapşurmaya başladı inşallah dewamında hasta olmaz..

bu arada Lactamil ' den 2 kutu aldım, 5 porsiyonmuş bir kutusu.. bir deneyem bakalım, sonucu bildiririm.. içeriğini arttırıyormuş, gerçi ben hala Elevit kullanıyorum beslenmeme dikkat ediyorum ama olsun içççem

Son düzenleme:

Amin canim. Cok iyi ediyorsun inan ben de kres cook istiyorum, uzmanlar da daha olumlu bakiyolarkrese ama maalesef ne esimine de ailesini ikna edemiyorum. Zaten" calisma evde otur" baskisi var bir de "el kadarcocuk krese mi verilirmis" argumani. El kadar cocugu elaleme nasil vericez o da ayri mevzu. Hele bugun o cocuklarini bogan kadinin videosunu izledikten sonra. İzlamez olaydim saatlerdir agliyorum, su saat oldu uyuyadim hala. Gidip gelip icerde uyuyan kuzuma bakiyorum icim parcalaniyor bogazim dugum dugum. Sadece kendi cocugum icin degil, suan bile bu ve benzeri zulme ugrayan dunyada ne kadar bebecigin oldugunu dusundukce cildiracak gibi oluyorum. Allah oylelerini silsin bu dunyadan aci cekerek gebersinler insallah. O kucuck bedenlere nasil kiyoyorlar Allahim kimseyi boyle cani yapmasin( isi gucu birakasim, kendimi bu islere adayasim geliyor inanin. Ve burdaki tum kadinlara saygim sevgim bir kat daha artiyor. Ne sansli cocuklarimiz var ki uzerlerine titreyen, en ufak degisiklikte karalar baglayip akil soran care arayan bizim gibi anneleri var baslarinda. Allah tum masumlari korusun, boyle pisliklere de evlat vermesin

hiç sorma ben yıllarca evlat hasreti çektim ,benim gibi bir sürü insan varken böyle vicdansızlara insan ne diyeceğini bile bilemiyor,işte ALLAH kimine kolay veriyor böyle sınıyor kimine de zor vererek sınıyor ,RABBİM meleklerimizi korusun inş. ALLAHa dua etmekten başka çaremiz yok

tam adını yazar mısın ? sanırım süt için değil mi ?
valla ben elevit filan içmiyorum hiç ama sütüm çok şükür iyi ama daha da iyi ypacaksa içedebilirim
gerçi ben çok sağlıklı besleniyorum bebeler için ama yine de denemek isterim

tesekkur ederım cnm bakayım evet baby2go y tam karar vermısken kraftın en son modelını gordum 0-25 kg arası kafam ıyıce karıstı

canım gecmıs olsun bır yerımı agrıyo acaba... yada nazar degmıste olabılır cok huzursuz oluyorlar o zmn dua oku bol bol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…