2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
kızlar eşim dün Kraftın kangurusunu aldı deneyemedik eşimle
bebeği kanguruya koyma ve çıkarma işlemi nasıl oluyor yaa
çıkarmanın kolay bir yolu olmalı:26:

kollarini kundak yap canim benim oglanda cok sicriyordu uyaiyordu hemen kudak yapiyorum rahatiz.
benim oglumunda sol gozu kuculdu capaklar akiyor kizardi iyicesizlerdede oldumu ne zaman geciyor

sağol canım

ayy oğlum benım yaaa nasıl gaz çıkarmak o inleye inleye uykusundan uyanıyor yavrum yaa

benim oğlan haftada 300 gram almış sadece. geceleri düzgün besleyemedim galiba

benim oğlan haftada 300 gram almış sadece. geceleri düzgün besleyemedim galiba

haftada 300gr az mıı
benım oğlum 10 gündxe 280 gr aldı doktorumuz iyi dedi
senınki ayda 1200gr yapar
ayda mı yazacaktın acaba da az dedin
yoksa 300gr haftada harika

Fisher price piyanolu bir oyun halısı var onu alıcam ne dersiniz neden playgro Yada tiny love tercih ediliyor onları mı alayım ne dersiniz

Fisher price piyanolu bir oyun halısı var onu alıcam ne dersiniz neden playgro Yada tiny love tercih ediliyor onları mı alayım ne dersiniz

Merhabalar bende ocak annesiyim yazdıklarınızı okuyarak takip ediyordum.Allah hepimizin bebeklerine sağlıklı uzun ömürler versin inşallah :) Bende fisher price piyanolu jimnastik merkezini araştırıyorum ve daha çok hoşuma gitti, halıdan sıkılınca piyano kısmı var sonuçta daha uzun kullanır gibi geliyo bana yada fisher price okyanus harikaları diye bir oyun halısı var o da tünel şekline giriyor daha sonra. İkisi arasında kararsızım

Delikız1982------

-Canım sen bebişlerine playgro müzikli ışıklı oyun halısı almıştın yanılmıyorsam.memnunum demiştin değil mî? Bana oyuncaları 2 boyutlu gibi geldi netten baktım da. 3 boyutlu değil sanki. Bîr de oyuncakları ses çıkaryor mu ? Sıkınca ötüyor mu mesela :) annelik ne Zor

Son düzenleme:

oyuncakların kimi ses çıkarıyor kimi çıkarmıyor ,ben kendim de ekledim bir iki tane
aynası var müzikli güneş, var ,kuşlar var dokununca ses çıkarıyor
ben memnunum

serum fizyolojigi direk gozunemi sikiyorsun yoksa pamuga sikip mi temizledin:26:

Ne oluyo bu çocuklara? benimki de cumadan beri bi garip. önceden gece de gündüz de uykuları düzenliydi. şimdi değişti. gaz çıkararak uyanıyo. gündüz en fazla yarım saat gece 1 saat. acaba 3. ay bebeklerde gazın en çok olduğu bir dönem mi? bilginiz var mı? ben eski halini istiyorum bebeğimin((

aynen ben de eski oğlumu isitiyorum!

ben kızımda aldığım notlara baktım.. 3. ay ortasında aynı şeyleri yaşamışız.. biz daha başındayız.. bazı bebeklerde böye oluyor demek ki..bu arada benim ki ememiyor bile ağlıyor kasıyor kendini!! 2 dk emiyor başlıyor ıkınmaya çırpınmaya.. bir sürü hawa giriyor gaz artıyor işte.. sizde de war mı böyle bişey? müzik dinetiyorum emerken ancak öyle sakinleşti biraz daha emdi..

Son düzenleme:
3-4 günde yapıyor demişsin ya kakasını rahatsız oluyor mu durumu nasıl oluyor? 2 günle perişan oluyor benim ki

Canım selam

Bende playgro mutlu çiftlik oyun halısını aldım. beğendim. güneşi ışıklı ve müzikli. oğluşumunda en çok dikkatini çeken civcivi oldu.
bu arada dün e-bebekten sipariş verdim bugün geldi.

Playgro Mutlu Çiftlik Işık ve Sesli Oyun Halısı - e-bebek.com

Bizim oglan da dün gece resmen cıglık atarak uyandı babası normalde uyanmazdı o bile uyandı galiba kakasını yaparken zorlanıyo bugün de kakasında kan vardı napsam götürsem mi doktora bilemedim napsam

Bizim oglan da dün gece resmen cıglık atarak uyandı babası normalde uyanmazdı o bile uyandı galiba kakasını yaparken zorlanıyo bugün de kakasında kan vardı napsam götürsem mi doktora bilemedim napsam

ayyy götür hemen yaa.. anal fissür olmuştur belki ıkınmaktan yawrum yazık.. nasıl canı yanıyordur.. anestol werirler büyük ihtimal öyle bişey warsa.. başka bişey yapamazlar.. uyuşturur orayı..

Son düzenleme:
arkadaşlar bulaşık makinenize çamaşır suyu koyuyor musunuz?ben çalıştırmadan önce domestos döküyorum kapağa ama şimdi çay kaşıklarını bebeğe de kullanıyorum içim rahat etmedi acaba iyice temizleniyormudur 50 derecede yıkıyorum,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…