2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

kontrol mü ediyor yuh

kızlar doktorumuz en son emme saatini 2 saatin üzerine çıkar dedi
ben de uyguluyorum 2.5 - 3 saatte bir emziriyorum
ama bazen 2 saatte bir deli gibi ağlıyor katılıor ve emziriyorum yanlış mı yapıyorum
bir de 2 saatlik zaman emmeye başladığı saatle 2 saat mi bitirdiği saatle mi 2 saat olacak fark.
Cümle ne kadar düşük oldu ,siz anlayın

Allah hepimize kolaylık versin bunların hepsi böyle valla hic yüz vermeye gelmiyolar. Kaynanamlayken kendimi tanıyamıyorum valla kendimden utanıyorum desem yeridir Ona ragmen kadının evimde acıp bakmadıgı yer kalmıyo insanın izinsiz yatak odasına girilir mi hic kesin cekmecelerimi falanda acıyordur. Ben onun evinde bi oturma odası bi mutfak baska hicbir odaya sormadan girmem.Böyle de olması gerekiyo zaten.

evet benım de dikkatimi çekti

Ben de gittigidiyordan bondigo arkadaslarım oyun halısını 89tlye aldım dün simdi geldi hemen kurdum oynuyo simdi oglum:) İnsallah cabuk sıkılmaz.Oyuncakları güzel halı baya büyük ama biraz ince altına bisey serip kullanmak daha iyi olur almak isteyenler varsa bakabilir.

güle güle oynasın minik
ben de ya bo ndigo ya da playgro alacağım

kızlar bana yardım edin hepsi buradadan bebek arabası beğendim rengi apron diyo oğluma olur mu ben pembe mi kırmızı mı anlamadım bilen varsa yardımcı olsun lütfen

cok tesekkür ederim karbonatlı su ve karadut pekmezini denedim ama geçmedi. ne kadar tutuyosun bir tutammı ve dilini nasıl süpürüyosun anlayamadım da tekrar yazabilirmisin

canim cok kolay sacindan bi tutam tut ve bebeginin agzinin icinde ileri Geri bi kac defa hareket ettir. Birde Ben kullanmadim ama eczanede mavi bi damla veriyorlarmis pamukcuk icin. InsALLAH iyi olur bebisin

güle güle oynasın minik
ben de ya bo ndigo ya da playgro alacağım

sa ol teyzesi bondigonun arkadaslarımın oyuncakları büyük pelus ve 3 boyutlu playgronun oyuncakları kücük ve 2 boyutlu gibi geldi bana netten bondigonun ısıklı diyo cok göze görünür bi ısıgı yok, cıngırakları cok ses cıkartmıyo bi de halısı cok ince ama halı baya büyük

sakın onu söyleyen benim kaynanam olmasın? şimdi emzirdim ya diyorum ,o zaman sütün ,aç bu çocuk diyor.aç olsa ağlar diyorum....gelip göğsümü kontrol ediyor süt var mı diye densiz...off offfffffffff

en iyi kaynana ölü kaynana:=)

PAmukçuk için mikostatin damla 4 kere damlatınca geçiyor birde mantar memeden geçiyor çocuğun ağzına memeye de travazol krem sürün ama emzirmeden memeyi silin krem memede kalmasın . 2 günde geçer

benim oğlum meme emmiyor mama veriyorum.rota aşısından sonra tam 1 hafta çok iştahsızdı aşıyla ilgisi var mı bilmiyorum

Benim ki de 2 dakika emip ağlıyor deli gibi sinir oluyorum eskiden emiyordu güzel şimdi lütfen emiyor göğüsün sertliği geçmiyor aynen iyice acıkınca emiyor sadece

benim ki de pamuk cinsinden bembeyaz:) biz de ayrın sağlık ocağına gidicez orada sorucam bakalım demir i..
bugün gittik göz doktoruna.. gözyaşı kanalı tıkalıymış tahmin ettiğim üzere.. 1 tane antibiyotik yazdı, 15 gün düzenli aksatmadan kullanın dedi.. we yanlış yaptığım göz masajını uygulayarak gösterdi.. eşim üzerinde gösterince gülmemek için kendimi tuttum :) masajı düzenli olarak 7-8 hareket olmak üzere günde en az 10 kez yapmak gerekiyormuş bizim ihmalimiz inşallah geçer açılır kanal..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…