2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

2 günde banyo yaptırıyorum ,prima premium care kullanıyorum çok memnunum,prima hassasciltlr için ıslak mendilimiz,chicco pişik önleyici krem kullanıyorum çok güzel,üstünü çok giydiiriyorum sanırım 26 derece ev ama uzun kollu çıtçıtlı,üstüne kalın bady,alta kilotlu çorap onun üstüne pijama altı bide odadan çıkarken hırka

ayşeye o kadar üzüldim ki kelimeler kıfayetsiz kalıyor ..
2012 kasım anneleri topicimizi açmıştı, sonra malesef aramızdan ayrıldı meleğini kaybettiği için..
canım arkadaşım Rabbim sabır versin, üç tane meleği vardı cennette babalarına kavuştular,
Allahım kızına uzun ömürler versin, çok acı ...

Ayshe arkadaşımıza allah sabır versin, çok mücadele ettiler. Rabbim yavrusunu ona bağışlasın. Kelimeler gerçekten anlamsız......... Başı sağolsun.

Sanada bebeğine de maşallah. Benim kız, ana kucağında uyanıkken maksimum 5-10 dk. duruyor. Ya hep emmek istiyor yada kucak. akşamları kollarım kopuyor artık. Günlük rutin işleri anca yapıyorum ben de.

Gün aşırı banyo yaptırıyorum. 3 gün fazla.aslında hergün yaptırmak istiyorum ama üşür diye korkuyorum.bebeğin serpilmesi için her gün yada gün aşırı yapılmalıymış. prime care kullanıyordum şimdi uni baby aldım.daha kalın ve pamuk memnun kaldım.

arkadaşlar ayşeye çok üzüldüm gerçekten çok acı ben konuyu tam olarak bilmiyorum neydi rahatsızlığı uyandı bebeğin resmini gösterdim yazmıştı en son Rabbim sabır versin Allah rahmet eylesin

doğum hikayelerini okurken öğrendim arkadaşımızın eşinin durumunu ara ara girip bakıyordum hep aklımdaydı.. Allah rahmet eylesin.. ne denirki.. Allah dayanma gücü versin canım...

kızlar iş yerinden bi arkadaşım bebek sahibi olamıyor tüp bebekle hamile kalırsın demiş dr ama maddi durumu olmadığı için tüp bebekte deneyemiyor her topiğe yazıcam 41 tane hurma dağıtmış yasin okunsun diye bu şekilde hamile kalan duymuş bende onun için herkesten ayetel kürsü okumanızı istiyorum okuyan beğeni tıklasın lütfen rabim isteyen herkese nasip eder inşallah şimdiden Allah razı olsun
Allahü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm. Lâ te’huzühû sinetün ve lâ nevm. Lehû mâ fis-semâvâti vemâ fil erd. Menzellezî yeşfeu indehû illâ biiznihi. ya’lemü mâ beyne eydîhim vemâ halfehüm velâ yühîtûne bişey’in min ilmihî illâ bimâ şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel erd. Velâ yeûdühü hıfzuhumâ ve hüvel aliyyül azîm.

of allahım çok zor.ayşeye allah sabır versin kızcağız çok zoraylar yaşadı yavrusuna ömür versin rabbim.eşininde mekanı cennet olsun.....

kızlar ayshe arkadaşımızın eşi rahatsızdı hastanede idi aylardır.
eşin vefat etti bugün
rabbim yakınlarına,eşine sabır güc versin
dualarınızda unutmayın

çok üzüldüm doğum hikayelerinden okumuştum hasta olduğunu.Rabbim sabrını bol versin . Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun .

Sanada bebeğine de maşallah. Benim kız, ana kucağında uyanıkken maksimum 5-10 dk. duruyor. Ya hep emmek istiyor yada kucak. akşamları kollarım kopuyor artık. Günlük rutin işleri anca yapıyorum ben de.

canım benim ki de öyle ki, hatta böyle huysuz bebek yoktur diyorum ben, bir mız mız ki sorma.. hiç bişeyden memnun olmuyor:)sadece süpürge we çamaşır makinesi sesinde duruyor:) o şekilde ben de fırsattan yararlandım işte..bugün o şekilde uyudu bile:)

kanım dondu
Rabbim ayşeye sabr versin bu nasıl bir acı ya çok üzgünüm

ayy ayşee allahım sabır versin. Forumdan tanıyorm ben de ama çok yardımsever bi kızcağızdı eşiyle birbirlerine ne kadar düşkün olduklarını yazıyordu her fırsatta(( çokkk üzüldüm çookk şok oldum( Allahım sabır versin gerçekten çokk büyük bir acı((

Herkese hayırlı cumalar.Ya bayanlar benim kızım gün ışığından nefret ediyor.camdan baktırınca ağlıyor ışık gözüne gelince hep kapatıyor açmıyor.Dışarı çıkarıncada sımsıkı kapatıp açmıyor.Sizde de var mı bu?15gündür evdeyim bir kaç defa bebeğimizle lokantaya cafeye falan gittik uyandığında çok ağladı rezil olduk.cesaretimiz yok onunla dışarı çıkmaya

15 gündür mü ewdesin:) ben 2 aydır ewdeyim:)) yani 2 kez hawa almışlığı,sağlık ocağı hastane saymazsak.. hawa olayını çok takıyorum burası karadeniz we aşırı fırtınalı cesaret edemiyorum çıkarmaya! kızımı doğduğundan beri karlı soğuk hawalarda bile çıkarmıştık ama şimdi oğlumu çıkaramıyorum..
bu arada asıl konu bizim ki de pencereye dönük gözlerini kapatıyor we ağlıyor rahatsız oluyor.. bu normal bence..

Son düzenleme:

Aynen benim olduğum yer de çok rüzgarlı cesaret edemiyorum.Daral geldi ama artık evde çok sıkıldım bir an önce yaz gelsede çıksak

hayırlı cumalar canım,

biz şuan 67 günlük olduk ve 22 günlükken dışarıya çıkmaya başlamıştık halada çıkıyoruz çok şükür hiç sorun yaşamadık bende ist.da oturuyorum hava bir gün güzelse diger gün kötü mesala ama genel anlamda iyi dışarda ışıkta gözünü açıyo etrafa bakıyoobiraz gözlerini kısıyoo sadece o kadar hiç sorun olmadı zaten çogunlukla bebek arabasında uyuyoo acıktıgında aglıyo dışarda o kadar oksijen alınca bayılıyoo evdekinden daha fazla uyuyoo dışarda bebekten bebege degişiyo durumlar benim yigenimide dışarıı 4 aylık olana kadar çıkaramamıştık çok aglardı dışarda :26:

bence de temiz hava alması ii olur ama kara kışta da çıkarmak bana doğru gelmiyor
biz de 65 günlüğüz ben daha çıkarmadım havaların iice ısınmasını bekliyorum
kalabalık olmayan mekanlara gitmekte fayda var ,öyle avm filan bence hiç mantıklı değil mikrop yuvası ama sakin bir restauranta filan gidilebilir
havalar ısındımı ben de hergün dışarı çıkaracağım gezdireceğim inş. temiz hava almaları tabiki çok ii bence de
ben de havalar ısınsa da dışarda gezmeye çıkarsam hamsileri diye bekliyorum valla

ben 9 gunlukkenden beri cikariyorum. haftada 3-4 gun cikiyoruz. genellikle uyuyo disarda. arabasina yagmurlugu takinca ruzgar da girmiyo. masallah disarda bir tek acsa aglar. alisverise, restorana fln gitmemizde SIKINTI olmuyor. sutumu sagiyorum disari cikarken.

valla helal olsun.... benimki dışarıyı seviyoda cesaret edemedim rüzgarlı hava.

Ayşe arkadaşımızı forumdan tanıdım. Başına gelmeyen anlamaz heralde , Allah sabır versin.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…