2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
kızlar ayshe arkadaşımızın eşi rahatsızdı hastanede idi aylardır.
eşin vefat etti bugün
rabbim yakınlarına,eşine sabır güc versin
dualarınızda unutmayın

allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun :KK43: bende burdan yazılarıdan tanıyodum allahım sabır versin çok zor allahım evladına uzun ömür nasip etsin

söylenecek aslında çok şey var ,aslında hiç bişey yok.......
evladını bir kere bile görmedi,dogumdan 1 ay önce ameliyat oldu ve yogum bakıma girdi.
işte şimdide böyle....
allah evladına ömür versin......... mekanı cennet olsun.

Son düzenleme:
Gerçekten çok üzüldüm, Allah sevdiği kullarını dünyadayken böyle imtihan edermiş. Şükür ki ölmenin yok olmak olmadığını bilen insanlardanız. Allah mekanını cennet eylesin, Ayşe'ye dayanma gücü versin.

Bende cok uzuldum.Yavrusunu doya doya sevemedi.Cok kotu bi durum.Mekani cennet olsun.Allahim ayseye ve yakinlarina sabir versin.

çıkmadı sanırım henüz Fatma Şahin 15 güne tamam diyordu ama 15 günnoldu sanırım benim iznim 21 martta bitiyor senin ki ne zaman bitecek?

canım ben doğum öncesi 5 haftamı aktarmıştım.. 37de de doğum yapınca doğum sonu 16 hafta iznim oldu.. 8 mayıs ta bitiyor iznim.. öğretmenim.. yasa çıkmazsa ya da beni kapsamazsa 1 ayı raporla kapatmayı düşünüyorum.. hayırlısı..

Arkadaslar kizimin asi gunuydu bugun.Burada saglik ocaginda carsamba gunleriymis asi gunu.sabah gittigimizde asi sıkıntısi oldugunu bu haftaya asi kalmadigini soylediler.haftaya carsambaya cagirdilar erken gelin kalmaz yoksa dediler.bir hafta sonra olsa zarari olur mu acaba.ayni durumu yasayan varmi.nasil asi sıkıntısì olur ya.sonucta bu asilar onemli degil mi

bugün dr.a gittik.. yavrum iyiymiş çok şükür.. ağır bi hastalık geçirdiniz hemen zatürreye çevirebilirdi, çocuğunuzu kalabalık ortamlardan uzak tutun ve abisiyle temasını elden geldiğince azaltın dedi..

yeşil kakayı sordum antibiotik kullandınız çok olabilir dedi hem alt değişmelerde üşüyordur ondan da olabilir dedi.. ara ara irkilmeler oluyor sıçrama tarzında dedim bu refleksler çocuğun beyninin iyi çalıştığına işarettir endişe etmeyin dedi.. rota için 3 aylıkken gelmemizi söyledi.. 3 ve 5. aylarda yapıyorlarmış..

eşin vefat etti bugün
dualarınızda unutmayın

cok uzuldum. Allah rahmet etsin. ayseye de sabirlar diliyorum. Allahim ne kadar aci ne kadar zor. :KK43:

Arkadaşlar babylerinizi kaç günde bir banyo yaptırıyorsunuz?Ben 2 yada 3 günde bir yıkıyorum.Nasıl giydirceğimi şaşırıyorum ev geceleri çok sıcak oluyor 27derece falan.Bebeğim hep üstünü açıyor gece.Birde biz şimdiye kadar uni wipes yenidoğan ıslak pamuk mendil kullandık.Acaba hala devam etsem mi yoksa başka markalarınkini mi alsam bilemedim.Siz ne kullanıyorsunuz?Şunu da söyleyeyim eğer pişik sorunu yaşıyorsanız sebamedin pişik önleyici kremi mucize gibi birşey 2buçuk aydır hiç pşik olmadı.

Arkadaşlar babylerinizi kaç günde bir banyo yaptırıyorsunuz?Ben 2 yada 3 günde bir yıkıyorum.Nasıl giydirceğimi şaşırıyorum ev geceleri çok sıcak oluyor 27derece falan.Bebeğim hep üstünü açıyor gece.Birde biz şimdiye kadar uni wipes yenidoğan ıslak pamuk mendil kullandık.Acaba hala devam etsem mi yoksa başka markalarınkini mi alsam bilemedim.Siz ne kullanıyorsunuz?Şunu da söyleyeyim eğer pişik sorunu yaşıyorsanız sebamedin pişik önleyici kremi mucize gibi birşey 2buçuk aydır hiç pşik olmadı.

Ben de 2-3 günde bir yıkıyorum, kışın her gün yıkamamak daha iyi gibi geliyor. Aynı sorun bizde de var ne giydireceğimi şaşırıyorum. Body ile penye tulum giydiriyorum, biraz serin geldiyse bana, bir alt pijama ile penye bir Yelek ilave ediyorum.

Ben de 2-3 günde bir yıkıyorum, kışın her gün yıkamamak daha iyi gibi geliyor. Aynı sorun bizde de var ne giydireceğimi şaşırıyorum. Body ile penye tulum giydiriyorum, biraz serin geldiyse bana, bir alt pijama ile penye bir Yelek ilave ediyorum. Islak mendil de Prima premium care kullanıyorum çok memnunum.

eşin vefat etti bugün
dualarınızda unutmayın
ay çok üzüldüm yaaa gerçekten
RABBİM rahmeteylesin ayşeye de sabır versin

2-3 günde bir yaptırıyoruz banyo.ev ne kadar sıcak olsa da hasta olurlar diye korkuyorum ,kızım zaten hemen üşüyor ev çok sıcak ama ..
ben prima kullanıyorum pişik olmadı memnunum ama ben mendili çıkarıp biraz kurumasını bekliyorum ıslak sürmüyorum cildine
ben de sebamed kullanıyorum çok memnunum

benimkilerin altında uzun kollu çıtçıtlı badi ,üzerinde ise üstte çıtçıtlı kalın zıbınlardan altında da patikli pijama var
odadan dışarı çıkarsak mutlaka yeleğini giydiriyorum o şekilde
çok kalın giydirince terliyorlar

kızlar bugün bir temizlik yaptım ki sormayın:) koydum anakucağına fır fır ewde yemek bulaşık temizlik, açtım çamaşır makinesini çocuk gürültüden ağlayamadı bile:)) cam bile silecektim de sakinleştim sonra:)

ben her gün yada 1 gün ara ile yıkıyorum..ben ince giydiriyorum ew 23-24 derece.. kalın yelek kullanmıyorum ince penye yelek.. ıslak mendil yenidopan kullanıyordum bebedor un şimdi onu sadece ellrini temizlemek için kullanıyorum.. dalin ıslak mendil aldım altını onunla temizliyorum, we hala dalin pişik kremi kullanıyorum

söylenecek aslında çok şey var ,aslında hiç bişey yok.......
evladını bir kere bile görmedi,dogumdan 1 ay önce ameliyat oldu ve yogum bakıma girdi.
işte şimdide böyle....
allah evladına ömür versin......... mekanı cennet olsun.

gerçekten çok üzüldm Rabbim sabırlar versin ayşeye,offf çok zorrr çokk

eşin vefat etti bugün
dualarınızda unutmayın

çok üzüldüm Allah rahmet eylesin Rabbim mekanını cennet eylesin inş. Ailesine biricik yavrusuna ve Ayşeye Rabbim sabır versin

X