2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
sobeeeee

OCak anneleri size bir sorum olacak
isteğe bağlı sezeryan olanlara çatı muayenesi yapılıyor mu?
Hepinize,hepimize hayırlı,zamanlı,kolay doğumlar

sobeeeee

OCak anneleri size bir sorum olacak
isteğe bağlı sezeryan olanlara çatı muayenesi yapılıyor mu?
Hepinize,hepimize hayırlı,zamanlı,kolay doğumlar

isteğe bağlı sezeryanlarda çatı muayenesii olmuyor diye biliyorum. çünkü sezeryan olacağından bebeğin sıkışma ihtimali yok. :)

söyledikleriniz sayesinde içim biraz rahatladı. benim bi daha kanamam olmadı sanırım sorun yok bir çoğunuz çatı muayenesinden sonra az bir şey kan gelebilir demişiniz benimde çok az oldu zaten. bir dahaki randevum cuma günü. akşam acaba pazartesi gitsem mi diye düşünüyordum şimdi yazdıklarınızı okuyunca biraz rahatladım. çünkü sancım yada suyum veya o az kanama dıışında bir kanamam olmadı. cumayı beklesem daha doğru heralde. hepinize verdiğin bilgilerden yorumlarınızdan dolayı teşekkür ederim içimi rahatlattınız. dünden beri bebişimin hareketlerini takip etmeye çalışıyom heralde panik olduğumdan daha az hareket ediyormuş gibi geliyo ama hareket ediyor.
teşekkürler....

doğum yapacak arkadaşlara da allah kolaylık versin inşallah. bebişlerinize hayırlısıyla sağlıkla bir şekilde kavuşusunuz inşallah

anne olan arkadaşları da tebrik ediyorum. allah analı babalı büyütsün...

merhaba kızlar 37+3 üm şu anda 2 gün önce kasılmalarla hastaneye gittim nst de sancı çıktı ama açılmam yoktu doktor serum verdi durdurmak için şimdide pre par diye bi ilaç verdi 2 hafta daha dursun dedi benim gibi bu haftalarda ilaç kullanan var mı? bebeğimde hiç bi sorun yok niye kullanıyorum anlamadım yan etkisi de çok bana

Doğum. Yapan arkadaşlara hayırlı olsun diyorum. Ben de Allah nasip ederse yarın sabah epidural sezeryan ile doğum yapacağım. İnşallah diğer arkadaşlar gibi ben de sağ salim bebeğime kavuşurum...

canım inşallah hiçbişe anlamadan herşey olr biter bebegni kucagna alırsın.allahım kolaylık versin.darısı başımıza olsun

kızlar selam.. benim dün akşam koyu bir akıntı geldi ama kahve yada kırmızı renk değil..parça gibi birşeydi ne ki acaba? bir de gece kalça ağrısından uyuyamadım yaa..

Son düzenleme:
kızlar selam.. benim dün akşam koyu bir akıntı geldi ama kahve yada kırmızı renk değil..parça gibi birşeydi ne ki acaba? bir de gece kalça ağrısından uyuyamadım yaa..

ilk oğlumda doğum yapmadan 1 gün önce bu tip bişey gelmişti ve birazda bağırsaklarım bozulmuş gibi hafif bir ağrı olmuştu

Doktorunun bir bildiği vardır ama, 37+0 dan sonra sancıyı kesmeye çalışan bir doktor duymamıştım. Ben 30. hafta gibi pre par kullandım çarpıntı falan yaptı ama mecburen kullandık. 37. haftada bıraktı doktor ( hatta ben 36 da bıraktım ) şuan 40. haftayı doldurdum. İlacın da etkisi olabiliyor dedi doktor. Bebeğin küçük falan mı da doktor ilaç verdi?

yok cnm bebekte bir sorun yok çok şükür anlamadım bende kime sorsam aynı şeyi diyo kullanmıcam o yüzden ya:/ akışına bırakcam ne zaman gelirse artık kızım

ama bebek için ordaki hergün çok önemli gelişmesi için.beklemesi daha iyi boşver

ben geldimmm..2 gün annemdeydim. dün eko çektirdim. holter takıldı sabah da çıkarttılar. sinir bişey. hiç uyumadım heryeimde kablo vardı. dr. kontrolde bebiş dğum kanalına girmiş dedi. erken mi girdi acaba benim kuşum?? kanala girdikten ne kadar süre sonra doğum olur acaba ortalama meralk ettim. herkse göre değişir tabi ama birçok kişiden 38-39 da bile girmediğini duyunca şaşırdım. annesi gibi aceleci mi olucak yavrum düşünmeden edemedim? bilgisi olan var mı? Allah sağlıkla kurtarsın bizi ve yavrularımızı hayırlısıyla inş canım arkadaşlarım:)

geçmiş olsun öncelikle.ne güzel işte bebek kanala girmiş maşallah normal doğum yolunu açmış.ben 39 haftamdayım halen bebeğim kanala girmedi göbeğim gögsümün hizasında nerdeyse.ineceğide yok gibi.bence senin herşey normaldir.zaten 36 dan sonra heran bebek gelebiliyormuş.Allah kurtarsın hepimizi inşallah selametle.

Çok az kaldı 3 hafta sonraaaaa cinsıyetını öğrenicezzzz

Gecmiş olsun cokkkkkk

Eki Görüntüle 596303

fiyat bilgisi :lohusa şerbeti için bardak süsü 75 kr.
mevlüd şekeri kutusu kelebek ve uğur böcekli: 0.70 krş adet

diğerleri hepsi sadece 1.50 tl

özelden bana ulaşabilirsiniz.

Eklentiler

• $şerbetlik p.jpg
    25,5 KB · Görüntüleme: 57
  • $şerbetlik.jpg
    37,6 KB · Görüntüleme: 41
Son düzenleme:
ilk oğlumda doğum yapmadan 1 gün önce bu tip bişey gelmişti ve birazda bağırsaklarım bozulmuş gibi hafif bir ağrı olmuştu

ayy benim barsaklarda bozuk.. ishal oldum 3 gündür aynı.. yediğim içtiğimden dicem ama ewde eşim annem we kızımda hiçbirşey yok.. doğurcam mmı artık ne :)

selam kızlar;

bugün dr gittik herşey normal kızım iyi dogum kanalına girmemiş nst de sancım hiç yok zaten çatım dar oldugu için normal dogum zor gibi ama dr yinede 8 ocaga kadar bekleyelim sancın falan olmazsa 8 ocakta sabah tekrar kontrol eder sonrada sezeryana alırız dedi bende tamam dedim bakalım çok az kaldı ...

suni sancıyla dogum başlamasını istemedigimi söyledim çünkü dün bir arkadşım hamileliginin 41.haftasında 8 saat suni sancı çekti dogumu bu şeklide başlatıldı ve bebek dogum kanalında sıkıştı acil sezeryana alındı çok şükür ikisi de çok iyi ama arkadaşım çok bitkin ve yorgundu bende böyle bişey yaşamak istemiyorum inş.çok kolay dogumlarımız olur hepimizin amin....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…