2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

canım mrb, beklenen doğum tarihlerimiz aynı :)) o sancı bende de oluyor, özellikle bu ara sıklaştı. dr uma dediğimde rahim kasılmalarla kendini hazırlıyor dedi, üşütmekten değilmiş ama sen de sor tabi.hıçkırıklar bizde her gün olmuyor, arada tutuyor :))

kızlar acayip bir bas agrım ve midem bulantım var kızım hareketli dayamaları hareketleri normal ama mide bulantısı fena basagrısıda kötü ne yapsam bilemedim normalmi acaba acile gitsemmi

Aynı ayakkabı sorunu bende de var malasef. Görünürde hiç birşey yok, ama bende de şişme var ve artık yüzük takamıyorum. Hadi yüzük neyse de, ayakkabı problem oluyor

Zaten hepimiz duygusal olarak çeşitli endişeler içindeyiz. Bir de bu yaşananlar ister istemez insanı demorolize ediyor. Sıkma canını canım. Bol dua et, Rabbim korusun hepimizi, bebeklerimizi...

selam herkese..
ben daha ateş ölçer almadım:))
bi istatistik yapmak istiyorum ..
kimler hangi markayı aldı yazabilirse sevinirim ..

canım geçen hafta Medifine marka kulaktan we alından ateş ölçer aldık, hepsiburada dan.. gayet güzel, oda sıcaklığını da ölçüyor..tawsiye ederim şu an indirimde

kızlar acayip bir bas agrım ve midem bulantım var kızım hareketli dayamaları hareketleri normal ama mide bulantısı fena basagrısıda kötü ne yapsam bilemedim normalmi acaba acile gitsemmi

hamılelıkte normal sanırım canım bende de arada bas dönmesi oluyor.bugunde mıdem cok bulandı.. yemek yiyesim yok ayaklarım balon gibi..
Denge düzen hak vere

hamılelıkte normal sanırım canım bende de arada bas dönmesi oluyor.bugunde mıdem cok bulandı.. yemek yiyesim yok ayaklarım balon gibi..
Denge düzen hak vere

haklısın fakat bu kadar siddetli hic olmamıstı insallah gecer son zamanlarımız artık son son dayanıyoruz bunlara :)

Günaydın kızlar benim ultrasona göre 20 22 ocak falan çıkıyor bebeğin gelişimi dr 15 ocakta sezaryen dedi sanki bana biraz geç gibi geldi sizce sat a göre 18..

benim kızımda aşagı yukarı dr dedine göre 3500-3700 arası dogarmış bakalım çatım dar mı geniş mi inş.hakkımızda hayırlıısı olur canım çok mu can yakıyoobu muayne ???

Benim doğumdan çok korktuğum o muayene diyebilirim.. Gerçekten o çok daha acı verdi ilkinde o kadar olmadı ama sandim başladıktan sonra dayanilmaz bi hal aldı ama çatılarım darmis dediğim gibi belki bi başkasında aynı etkiyi yapmaz

Yok cnm dr baktiginda benimde o kadar acımadı ama ebeler yaptiginda ölüyorum zannettim o yüzden şimdi ebe gördüğüm zaman kötü oluyorum

Slm kızlar pazartesi günü 38+2 de epidural sezeryanla anne oldum.saat 13 te 50 cm 4250 gr olarak doğdu derin im
Rsbbim geride kslanlarimizi bir avazda kurtarsın :))

Slm kızlar pazartesi günü 38+2 de epidural sezeryanla anne oldum.saat 13 te 50 cm 4250 gr olarak doğdu derin im
Rsbbim geride kslanlarimizi bir avazda kurtarsın :))
gözünaydın ..darısı başımıza inş.
canım geçen hafta Medifine marka kulaktan we alından ateş ölçer aldık, hepsiburada dan.. gayet güzel, oda sıcaklığını da ölçüyor..tawsiye ederim şu an indirimde
tamam aklımda olsun ,teşekkürler
bizim hamsiler de bu ara çok hıçkırıyorlar niyeyse

geçmiş olsun ,ilerlerse git bencce acile ne olur ne olmaz
Aynı ayakkabı sorunu bende de var malasef. Görünürde hiç birşey yok, ama bende de şişme var ve artık yüzük takamıyorum. Hadi yüzük neyse de, ayakkabı problem oluyor
dün kontrole gittim ,doktor baktı evet ödemin var dedi ,tansiyonda sorun yok ,idrarda protein yok ,taşıdığın ağırlıktan kaynaklanıyor dedi
şuanda 5 kgya yakın bebek var içerde ve bunların ağırlığı baskısı dedi ,
dedim ama aniden oldu ,olabilir artık sona geliyorsun çok normal bu zamana kadar olmaması şans dedi
dedim ii bari bişey çıkmasın da gerisi önemli değil ...
ben yüzüğü bırakalı bayağı oldu zaten sadece parmağımda vardı şişlik bu son hafta birden ayaklarıma bacaklarıma indi
vucut artık taşıyamıyorum sinyali vermeye başladı sanırım
kışın ortasında terlik gibi convers giyip dolaşıyorum ne yapayım ,az kaldı inş. ha gayret diyeceğiz artık
medicana diye bir marka hiç duymamıştım doğrusu
evet brion vegayı ben de dün butik bebede gördüm ve almakta ben de kararsız kaldım
teknik servisi olması önemli bence ,bozulunca nereye götüreceğiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…