2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
haklısın fakat bu kadar siddetli hic olmamıstı insallah gecer son zamanlarımız artık son son dayanıyoruz bunlara :)

dikkatli ol bende son zamanlar normaldır dedim tansiyon çıktı.her zaman düşüktür tansiyonum ama şu sıralar tavanda.18/9 16/9 14e düştümü oh dedirtiyor.bendede baş ağrısı ve mide bulantısını çok arttırdı.kontrol et bence

günaydın kızlar;

bişey soracam acaba sizde de iştahsızlık var mı canım hiçbişey yemek istemiyor neden acaba???

zorla yemek yiyorum son zamnlarda normal mi acaba ?

günaydın kızlar dün nişanı sormuştum cwp vermişsiniz teşekkürler içim rahatldı.biliyosunuz googleye yazınca herşey çıkıyo ama burda bnmle aynı duygu ve düşünceleri paylaşan insanlardan bişeyler ögrenmek çok daha güzel.hepiz dikkatliyiz bizi ilgilen herşeyi aklımızda tutmaya çalışıp bilgi alışverişi yapıyorz.tecrübeli annelerde war tabi.hepimize allah kolaylık versin herkezin bi aydan az kaldı sanırımm

benim mide yanmalarım geçti şükür çok aşırı yemediğim sürece yanmıyo.bebek biraz daha aşşagı indi.ama sol gögsümün altında hala bi agrı war bebek biyerinide dayamıyo ama o agrı kaldı orda yanıyo gibi sanki..ahh bide kalça kemiklerim ve bacaklarımm...bi haftadır mahvetti beniii..nasıl agrıyıp sızlıyolar anlatamam..üstüne zor yatıyorumm ...dönmekten helak oluyormm

Benim oglum her gun hickiriyor valla. Sabah aksam nerdeyse. Doktoruma sordum. Saglikli oldugunun gostergesiymis. Akcigerleri nefes almaya hazirliyormus kendini.
Bir de irkilmeler hissedip korkuyordum bebekte. Cok sert hareketlerdi cunku. Onu da sordum. Onlar da bir cesit refleksmis. Endiselenmeye gerek yok dedi. BUnlar da saglikli oldgunun gostergesiymis
bir de minik bir uyari.
Sırt üstü yatmayın artık, mutlaka yan yatın dedi doktor. OYsa en cok sirt ustu rahat ediyorum ben

Slm arkadaşlar dün akşam ayakkabı giyerken bi agrı girdi karnımın üstüne yani göguslerimin hemen altına saat 10 kadar gecmedi acile gittik sancı değilmiş ne oldugunu da anlamadılar böyle bii durum yaşayan var mı yada bilgisi olann yardımcı olabilir mi??

çok güzelmiş mandiş sağlıkla kullansın inş.
sen de beyaz tutkunusun sanırım benim gibi

Amin küpeli hepimizin evlatları cicilerini saglıkla kullansın insallah

park yatak besik büyüyen yatak filan cok gittim geldim en cok icime bu sindi beyazı severim incilerle süsleniside hosuma gitti ama ikinci takımını annem dikiyor pempe cingene pembesinden :)

içine sindiyse sorun yok güle güle kullan

Merhaba annişler :) doktorum ilk çatı muayenemi yaptı ve ben çok korktum biraz ah uh sesler çıkarttım. Bu korkudan dolayı bana sen normal doğum yapamazsın dedi ama ben normal doğum istiyorum. O an çok korktum ve kastım kendimi beni makasa alınca :S sizce de normal doğum yapamazmıyım varmı bu sorunu yaşayan??

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…