2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
selam herkese

kilolara takılmayın ,sağlıklı olsun yeter ,kilo sonra da alır bebişler inş.,yeterki organ gelişimleri güzel olsun

ben akşam eşimle balık yemeye gittim ,ordan anneme geçtim ,canım un helvası istemişti ,annemi aradım çayı koy helvayı yap geliyorum dedim

bi gittikki annem poğaça yapmış ,dolma yapmış ,helva yapmış
balığı da az yemiştik ALLAHtan ,çayımızı da anacığımda içtik geldik
bebek odamdaki kanepe için örtü ve yastık almıştık onları süsledik beraber ,perşembe günü de inş. dolabımız da gelince annemle yıkayıp paklayıp ütüleyip dolabımızı yerleştirdikmi odamız hazır olacak inş.

Pekmez Çok İyi Geliyor..
Doktorun Doğar Dediği Kiloyu Geçtik Biz..
Doktor Şok Oldu..
tekrar hoşgeldin tatlım iyi canım
senin yine iyi çıkmış, benim bebeğim en son gecen hafta 2 buçuk kiloydu
burdaki arkadaşlar kilodan bahsedince moralim bozuluyo ister istemez

Canım Benim Üzülme...
Benim Bebeğimde 1 Hafta Geriden Geliyordu..
Dayadım Pekmezi Sabah - Akşam..
En Son Geçen Hafta Doktordaydım..
Bebeğim Olmuş 2780..
Pazartesi Son Kez Gideceğim..
Belki de 3 Olmuştur..

Ama Bebek Çabuk Toparlıyor Kendini..
Hiç Üzülme..

Bende Senin Gibi Üzüldüm..
Ama Şimdi Rahatım..
Sağlığı Yerinde Olsun da..
İnan Gerisi Boş Canımm..
Sen Üzülme Emi..
Sabah Akşam 3 Kaşık Pekmez Ye..

Son düzenleme:
Agri azaldığı için ikinma da azaliyo ve doğumun süresi uzayabiliyor dedi
cnm hiç öyle düşünme herkeste aynı değil bu durum..bikere doğum korkusuyla şok geçirip epudralli yada epudralsiz ıkınamayan insanlar var..önce kafanda bian önce doğurayım fikri olmalı,ve bol bol ıkınmalı..arkadaşım epudral iğnesini vurulduktan sonra gerekli açılmadan 6 dakika sonra doğurdu.ilk doğumuydu..ve güle oynaya doğum yaptığını söyledi..kötü şeyler düşünmeyin bence...ne acılar çekipte epudralsiz doğuramayanlarda var... gözüm yemiyo şahsen benim ben epudralle olucam..2012 ekim annelerinede sormuştum epudral olan varmı memnun kaldınızmı diye...olanların hepsi heralde epudral olmasaydı doğuramazdım gibi bi yanıt verince dahada emin oldum epudralle olmaya

Merhaba,
Şafak 4.. :18::18::18::18:

Doğuran Var mı ?
Ne Doğurgan Topikiz Yahu..
cnm şebnem diye bi arkadasımız doğum yaptı dün

ooh yarasın hamsilere

kızlar ben eminim bugün sadece bir tane elevit içtiğime ama aklımında bir köşesi ya iki tane içtiysen diyor eğer iki tane içtiysem bişe olurmıki

Canım evet 1 cm benimkide+rahim ağzında yumuşama ve kısalma da var. Ama şu an 35+4üm. Bebeğin kilosu da iyi olduğu için şu an bile doğursan problem olmaz dedi. O yüzden yatak istihirati de bitti. Ben de kalkıp dolaşıyorum.

Selam Kızlar ayy tam forumu açtım okumaya başladım haberlerde otobüste doğuran kadını gördüm şoklardayımmmmmm !!!!!!
Allah korusun ben hala fıldır fıldır geziyorum tırstım resmennnnnn

Onu ben de izledim cnm. Kadın kafasını elinle tuttu çıkardı, şok oldum

Bu yazdıkların güzel moral oldu Saol canım artık gelsin kavanoz kavanoz pekmezler.

Perşembe günü eşimin izin günüydü tüm gün gezdik bi de Tefal den buharlı sterilizzatör aldık umarım memnun kalırız :)

biz de onu çok beğendik cnm. çok kullanışlı gözüküyor. alıcaktık ama, hazır almışken ısıtıcılı sterilizatör alalım dedik vazgeçtik.

güle güle kullan cnm

canım bak bebek dayamaları, hemen geçer. mesela totosunu falan dayınca azıcık üstten okşa, hemen kaçıyor.

ama kasılmalar zaman zaman nefesını keser. 2 yerden ya da daha fazla yerden olur. sıkıştırır seni.
yürüyüş konusunda dr a sor cnm bnm. o en doğrsunu söyler. ama dinlenmek önemli bu süreçte tatlım.

ayrıca nidilat öyledir ne yazık ki... çarpıntı, nefes darlığı, uyku hali yapıyor ama kasılmalara çok iyi geliyor.

biz de onu çok beğendik cnm. çok kullanışlı gözüküyor. alıcaktık ama, hazır almışken ısıtıcılı sterilizatör alalım dedik vazgeçtik.

güle güle kullan cnm

Saol cnm inşallah:)
Sizde ii günlerde kullanın cnm tefal mi aldın başka bi marka mı?

Ben ısıtıcılı olanı eve geldiğimde kutudan çıkan bebek ürünlerinin olduğu katalog ta gördüm. Aslında bi ara değiştirmeyi düşündüm üşendim sonra dedim kısmetimizde bu varmış dedim :)

kızlar ben eminim bugün sadece bir tane elevit içtiğime ama aklımında bir köşesi ya iki tane içtiysen diyor eğer iki tane içtiysem bişe olurmıki

tatlım dr un tel nosu yok mu? bir ara istersen. bilemedim şimdi birşey olur mu olmaz mı? ne desek yanlış yönlendirmiş oluruz seni. ilaç bu...

Bence bişi olmaz bi kerecik doz aşımından cnm.

ay inşallahh bitanemm yaaa bi an tedirgin oldum bide nası bi unutkanlıksa ya diyorum bi tane içtim ama bilinçaltım ya yalış hatırlıyosan diyorr hamilelik unutjkanlık kesin yapıyor cevabınn içinde çok sağoll canımm

tatlım dr un tel nosu yok mu? bir ara istersen. bilemedim şimdi birşey olur mu olmaz mı? ne desek yanlış yönlendirmiş oluruz seni. ilaç bu...

doğru diyosun tatlım aslında var teli ama bizim doktor açmıyor sağolsunn sonra mesajla dönüyor bende umudu kestim ondan

kızlar hepiniz çok sağolun cevaplarınız için Rabbimm hepimize tüm hamişlere sağsağlim sıhatle bebişlerimizi kucakarımıza almayı nasip etsinn aminnnnnnnnnnnnnnnnnn sen koru meleklerimizi Rabbimmm

İyi akşamlar herkesee

bugün bebeğimi görmeye gittim, herşeyi gayet iyidi kızımın

37+1deyiz 3059g 48-49cm olmuş kızım pozisyonu, suyu gayet iyidi çok şükür...normal doğum için bir engel yok şimdilik dedi

bugün çatı muayenesi de oldum, açıklık var 1cm dedi ama çatın dar dedi :26: doğumu kolaylaştırmak için bol bol yürü dedi

nst ye de girdim, ilk başta aç olduğum için oynamadı cadım, git bişeyler ye de gel dedi, vişne suyu ve çikolataya dayanamadı kızım

oynadı sonra sancım çıkmadı 20lerdeydi değerim

tekrardan 10 gün sonra görüşelim dedi.. canımı tek sıkan çatımın dar olması ben hiç öyle tahmin etmiyodum

inşallah bitanem yaaa annelik nası bişeymiş hep onu düşünüp ya bişe olursa ile davranıyosunnn

Canım ben ilk hamileliğimde doktoru yanlış anlayıp 1 ay boyunca eleviti günde iki kere aldım ama durmadan wc ye çıkıyordum bidahaki kontrolde anlaşıldı wc nin sebebi.bu yüzden böyle rahat yazdım bişey olmaz diye.

canım bak bizimki bu.

bu arada mağazadan mı aldınız?

gittigidiyorda tefalınki çok uygundu senin aldığın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…