2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

bizimki de gecen ay 1 hafta onden gidiyodu. bu ay 1 hafta geriye dusmus. toplamda 2 hafta gerilemis oluyo. yapacak bisi yok. saglikli olsunlar da

Selam Kızlar ayy tam forumu açtım okumaya başladım haberlerde otobüste doğuran kadını gördüm şoklardayımmmmmm !!!!!!
Allah korusun ben hala fıldır fıldır geziyorum tırstım resmennnnnn

cnm benim bebeğin ve senin hakkında hayırlısı olsun sağlıkla gelsin inşallah...

Fikirdelisi evet Canim haklisin elimizden geleni yapıyoruz artık bebeklerimiz Allah'a emanet saglikli dogsunlarda hepimize dua ediyorum kızlar herzaman inşallah kolay doğumlarımiz olur saglikli bebekler doğururuz.beni asıl endiselendiren suyumun azalması

Benimki de hep sağ tarafıma dayanıyor, yanlışlıkla sağıma dönsem hemen patlatıo tepikleri :)

Hatta bi keresinde gecenin bi yarısı eşim uyandırdı neymiş efendim sağıma yatmışım bebeği sıkıştırıomuşum hey allam yaaaaa :))

Selam Kızlar ayy tam forumu açtım okumaya başladım haberlerde otobüste doğuran kadını gördüm şoklardayımmmmmm !!!!!!
Allah korusun ben hala fıldır fıldır geziyorum tırstım resmennnnnn

ya o işte bir iş var bence, nasıl doğuru ınsan o kadar kolay, ayıptır solemesi tuvaletını bıle yapamaz insan yani...
gerçi eskı okulumda zihinsel engelli bir velım vardı, hemşire arkadas anlatmıştı
geçen sene bu kadın geldi acile, neyı olduğunu da anlatamadı bende doktoru cagırcam sen bekle dedim sedyeye yatırdım doktorla döndük kadın yok... sonra tuvaletten bı ses geldigıttık kadın orda doğurmuş.... demişti... bılemıyorum yanı bu iş bu kadar hem kolay hem zor nasıl ...

Merhaba,
Şafak 4.. :18::18::18::18:

Doğuran Var mı ?
Ne Doğurgan Topikiz Yahu..

Şöyle bi okudum paylaşımlarınızı genel olarak herkes ii maşallah :)
Bizde dün gittik kontrole bu hafta nst çok ii çıktı 20 - 45 arası seyretti.
Buarada benim kasılmalarım ara ara devam edio doktor normal dedi. 38. haftada çatı kontrolü yapıcak. bebişim 2800 gr 36+3 teyiz
Bugün temizliğim yapıldı ohhh çok rahatladım evim mis oldu ..
Lale devri dizisinde toprağın oğlunun odası bizimkinden benim oğluşumun odasını kıskanmışlar

Aman Allah ım yaa kıyamam ne kadar zor bi durum bi de hastanede işte kısmet ..

Benim annemde hastaneye zor yetişmiş çatala çıkar çıkmaz kardeşim doğmuş hatta kafası sıkışmış baya bi şiş doğmuş annem çok üzülmüş doktor da kızmış bıu saate kadar nerdesin demiş..

Ya bende altından bişi çıkıcak die bekledim.. otobüste hiç kimse yerinden kımıldamıo sadece bebeği sarmak için bi iki kişi yardıma gidio çok garip
Allah korusun ..

Canım ben şu nst yi çözemedim benim kağıtta bişey yazmıyor hiçbir rakam yazmıyor.

tekrar hoşgeldin tatlım iyi canım
senin yine iyi çıkmış, benim bebeğim en son gecen hafta 2 buçuk kiloydu
burdaki arkadaşlar kilodan bahsedince moralim bozuluyo ister istemez

Canım ben şu nst yi çözemedim benim kağıtta bişey yazmıyor hiçbir rakam yazmıyor.

Bende pek bilmiorum cnm doktora soruorum nst kağıdım bende diil doktorum da ama şöyle söliim üst taraftaki dalgalar kalp atışlarını gösterio 140 - 170 arası normal kabul edilio die hatırlıorum

Alt kısımdaki, dalgalar ise kasılmaları gösterio

Cihazdaki ekrandan da takip edebilirsin cnm :)

Perşembe günü eşimin izin günüydü tüm gün gezdik bi de Tefal den buharlı sterilizzatör aldık umarım memnun kalırız :)

cnm suyun o kadar kötü durumda olsaydı salmazdı seni bence almamız lazım falan derdi ne seni nede kendini o riske atmaz herhalde:26:

çok sağol canım rahatladım we aydınladım walla.. sizinle paylaşmak we öneri destek almak çok güzel.
doktorun dediğine gelmiycem hemen, amacını iyi iştirak etmem lazım :)
bu arada yatış olayından çok hareketsiz kalıyorum yaa.. yediklerim sindiremiyorum.. azcık yürüyüş yapsam sakıncası olur mu ki? ayrıca ben bu kasılmaolayını pek çözemedim bebek hareketi gibi geliyor bana..canım acıyor kaburga altından.. tekrar ayrıca bu nidilat ben de uyku problemi yaptı, gözüm açık dolaşıyorum ewde hortlak gibi

tekrar hoşgeldin tatlım iyi canım
senin yine iyi çıkmış, benim bebeğim en son gecen hafta 2 buçuk kiloydu
burdaki arkadaşlar kilodan bahsedince moralim bozuluyo ister istemez

Hoşbulduk canım.valla tatlım elimizden geleni yapıyoruz ama gecen sayfalarda muz ve kecibiynuzu pekmezi bebeğe kilo yaparmış diye duydum gel bide onu deneyelim.saglikli olsunlar başka bişey istemiyorum doğduktan sonra biz onları tombiş tombiş yaparız Allah izin verirse.

Saol Canim simdi tekrar kontrol ettim evet normal gözüküyor cok şükür.yahu bu son aylar zor geçiyor Allah yardımcımız olsun.

cnm suyun o kadar kötü durumda olsaydı salmazdı seni bence almamız lazım falan derdi ne seni nede kendini o riske atmaz herhalde:26:

Ya ne bilim özgecim doktorla cok konuşamadım nst den sonra tekrar görüşürüz dedi ama yoğunluktan içeri bile gidemedim.bende sekreterine sordum ben bişey anlamadim simdi benim erken dogum riskim varmı diye sorunca yok sen rahat ol dedi.eve gelincede doktor tekrar aradı sonuclar çıkmış hersey normal yalnız idrarda iltihap var onada antibiyotik verdi.bakalim Canim sonumuz iyi olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…