2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

Bilmiyorum ama dedikleri mantıklı gelmiyor da değil.. Hakkaten o agriyla gücünün yettiğince ısınıyor insan daha az olunca ikinma da daha az olabilir gibi geliyor hele bi de acilman yavaş giderse benim gibi..

günde 20gr almış bence iyi endişelenme..epidural için nıye oyle dedi ki..
bende epidural normal istıyorum...
bir çok arkadaş 3/4cm açılman olunca yapılıyor dem,işti...kafama takıldı şimdi buu

Agri azaldığı için ikinma da azaliyo ve doğumun süresi uzayabiliyor dedi

İlkinde 3cm le gittim 10 saat sancı çektim canım

valla iyi cesaret sendekide.10 saat sancı cekmek kolay iş degil.ve tekrar aynı şeyelri yaşamak korkutmuyormu seni

Agri azaldığı için ikinma da azaliyo ve doğumun süresi uzayabiliyor dedi

ya iyide sancıyla ıkınmanın bi alakası yokki.bebegin dogum anında zaten sancı olmuyor, ıkınma hissi oluyor diye biliyom ben.yalnışmıyım?
bende ıkınma hissi gelmişti mesela.daha öncede yazmıştım sanki kabızsında dışkını cıkarma istegi gibi bi his oluyor ve ıkınıyorsun bebek cıkıyor

Olmaz olur mu canım vallahi ben dogumhane deyken ağırdan bi ara belimi ve bacaklarını hissetmedim felç indi zannettim hatta ağrılar dk da bir falan geliyo her agrin geldiğinde ikiniyorsun gücünü toplayıp bi daha ki agrida yine ikiniyorsun benim öyle oldu yani cesaret konusunda da bende kararsızım zaten bi yandan ilk normal oldu diye neden getireyim kendimi diyorum sonrada yine aynı zorlukta olacak diye korkuyorum bakalım 2hafta sonra yine gidicez belki de sezaryen der dr ama işin kötü tarafı doğum anına kadar çatı muayenesi yapmiycam diyo.sancı gelince bakacakmis önceden uyarmanin alemi yok dedi bu gidişle normal doğacak galiba gerçi 2cm acilmayla da ne kadar durur onu da bilmiyorum ya.. Bakarsın bizim aceleci de yeni yıla kadar aramiza katılır

devlettemi dogum yaptın.şuanki doktorun özeldemi?
Allah yardımcmız olsun inş
oglun kac yaşında bu arada

devlettemi dogum yaptın.şuanki doktorun özeldemi?
Allah yardımcmız olsun inş
oglun kac yaşında bu arada

O zaman devlet te yaptım da şimdi özelde yapicam o zaman muayenehane ler vardı biliyosun ozelden çok daha fazla para verdik ama degmedi şimdi özelde yapicam oğlum 6 yaşında

Tatlım işte erken doğum riskimden birazcık ele avuca gelsin istiyordum paşam. Çok şükür ki dediğin gibi içim rahatladı.

Artık 35+4teyim. Rabbime bıraktım bundan sonrasını. Hayırlısı neyse o olsun canım benim.

O zaman devlet te yaptım da şimdi özelde yapicam o zaman muayenehane ler vardı biliyosun ozelden çok daha fazla para verdik ama degmedi şimdi özelde yapicam oğlum 6 yaşında
Allah bagışlasın cnm koca adam olmuş oglun :)

çalışıyormusun?

Ayyy canım ne güzel ya. Senden böyle güzel haberler alıyoruz. İnşallah daha iyi olur bebeğin de, sen de...

Sen de annenler gelince bol bol uyu, dinlen canım...

Ben kimseye bir ithamda bulunmadım. Tabiki hamileliğini farklı yaşıyor insanlar. Benim arkadaşım da ik 3 ay hastanede yattı mide bulantısından.. Benim demek istediğim, ben yaşamadım hiç bişey bu yüzden nasıl bir eziyeti var anlayamadım.

Canım ben de dun doktoruma sordum. Epidurel normal doğumu tavsiye etti bana. Ağrısız çok rahat olur dedi.

Her dr farklı birşey söylüyor sanırım. Ben de bilemedim cnm.

Kilo konusunda da kendini üzme canım benim. Dr normal demiş bak ne güzel. Sıkma canını, bebişini de üzme...

Bende çok kararsızım canım benim dr hiç olumlu bakmiyo epudurale bende bütün ümidimi ona baglamistim sanki doguramazmisim gibi geliyo psikilojim berbat zaten son günlerde bir garibim herşeye parliyorum bide şu acilmamin 1cm daha artması tedirgin etti beni seninde acilman var miydi canım?

doktorun olumlu bakmıyor diye sen epiduralsiz yapmak zorunda degilsinki.
benim doktorum 2.dogumun oldugu için epidurale bile gerek kalmadan dogumun olacak inş dedi
vallaa hiç kusura bakmasın ben epiduralimi alır güzel güzel dogururum:) büyük konuşmayım ama cidden gözüm kesmiyor benim onca saat sancı cekmeye

Bende öyle düşünüyorum aslında ama bide dediği gibi doğumun süresi daha da uzarsa diye korkuyorum

Slm kızlar belki beni hatırlayanız vardır ilk dönemlerde cok yazardim ama bı ara okadar yogun oldumki,kızımda var onunlada ilgileneyim derken blogu ihmal ettim.dogum yapanlarınız olmuş ne mutlu sizlere Allah anali babali büyütsün inşallah.darisi bizim basımıza artık saglikli ve zamanında doğsunlar inşallah.ama benim moralim biraz bozukbugun doktora gittim bebek bir hafta gerilemiş 32haftalik 1895gr.çıktı suyumda biraz azalmış daha var yaaa nolur doğmasın.birsuru testler yaptık sadece idrarda biraz iltihap varmış antibiyotik verdi nst icinde hersey normal dedi.yaa kızlar bu su olayı beni üzüyor bunu çoğaltmak elimizdemi bir bilginiz varmı?

cnm benimkide bi gidiyorum bi hafta gerilemiş bi gidiyorum bi hafta ilerlemiş insan üzülüyo ama dr normal diyo

Özgecim ben gecen ay gittiğimde 1ay ileriden gidiyordu simdi normaldende 1ay gerileyince aslinda 2ay birden gerilemiş oldu yaa elimde değil cok üzüldüm bide suyun biraz azalmış deyince çook panikledim ayrıntılı konuşamadık doktorla icim su snda rahat değil.nst ye normal dedi kagidin üzerinde bişeyde yazmıyor sancım kaç çıktı anlamadim.off yaa yarinda pazar doktor yok yoksa arar ayrıntılı bilgi alırdım 1hafta daha beklicem.bide bebisimin suyunucogsltsam inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…