2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

Alışkınım ya cnm ondan sanırım.Günlük yürümeye çalışıyorum.Bide bayramda ilk defa ist.gittik ee bilmeyince de durmadan yürüosun orda:) 6 saat yürüdüm tabi arada popomu koydum banklara.İşte o zaman 31.haftadaydım.30.haftada yukarda olan kızım o yürümenin sayesinde doğum pozisyonunu almıştı..6 hafta aradan sonra tekrar dönünce yine başladım uzun uzun yürümeye ki dönsün die.Bide cnm bebek yukarda ve yan durdugundan aşağı basınç olmuyor ve çok fazla yorulmuyorum.Ama başı aşağı döndüğü zaman yürüdüğümde aynen alttan düşecek gibi oluyordu ve agırlaşıyordum yarıda kesiyordum yürüyüşü eve dönüyordum...

cnm bikere bende içmiştim yanlışlıkla 2 tane ,bi cacık olmadı korkma zaten vitamin hapı bikereden bişey olucağını sanmam
bende nası evham yapıp durdummm
ayy vallahi doğru diyosunuzzz ya bu hamilleik beni baya unutkan dalgınn bi o kadarda şaşkınnn yaptı

Ayyy koptum resmennnnn :)) Break dans yapıolar yani :)))))))

Slm kızlar nasılsınız bakiim haftasonunuz ii geçiodur inşallah :)

Ben bu foruma aralık ilk haftası üye oldum resmen herkesi kaçırdım sanırım, korkarım haftaya kimse kalmıcak

ooh yarasın hamsilere

yarasın yarasın uşaklarıma

ula herkes yürüyüş peşinde ben 15 dakika yürüyünce yoruluyorum valla ,ama bende tabi şuan 4 kilodan fazla ağırlık var ,bizim hamsiler ikisi toplamda 4250 idi son gittiğimde
benimkiler de tam göğüs altıma kadar çıktılar ,benim göbek hala aynı ,ileri doğru bir ilerleme yok ,hamsiler yukarı doğru eşiyorlar içimi
yakında ağzıma kadar çıkarlarsa şaşmayacağım
tam göğüs altındaki kemiğime dayandılar ,kızın ayakları tam o kemiğimin orda tepikledikçe kemiğim acıyor,miyomum da orda ,o tepikledikçe miyom karnımda bir dağ oluşturuyor ,
karnımın alt tarafı öyle bir yamuluyorki anlatamam size
şekilden şekile giriyorum.

pazara çıktık biz de herifimle ,meyve ,brokoli ,ıspanak ,sebze doldurduk
sebze bombardımanına tutuyorum bizimkileri ,bi de balık
alsınlar omega3 leri de kafaları tam bir karadenizli gibi zehir gibi olsun demi uşağum daaa

bi lohusa tacım eksikti onu da aldım...rüzgarın annesi yazanı çok istedim ama ada %100 karar veremeyince sipariş etmedim
bunı da avm de gezerken gördüm,annem mavi kurdelede almıştı ama bunu daha çok beğendim

İim canım bebişte iyi teyzesi uyuyo şimdi emiyo uyuyo çok şükür bi yaramzlığımız yok bugün 13 günlük olduk günlet çok çabuk geçiyo :)) sen nasılsın nası gidiyo :)

40gün kaldı ama tabi canı ne zaman çıkmak ister bilemiyorum...
3/4gun baya şikayetçiydim herşeyden, heryerim ağrıyodu,alttan biraz sancı hissediyordum,akıntım felan artmıştı ama bugun şükür iyiyim,oğlum deniyo heralde ne zaman isyana geçer annem diye...
13gün dile kolay nasıl geçti...dün gibi:)

merhaba annişler.sıkıntılarım çok olduğu için fazla giremiyorum ama hepinizi merak ediyorum.sancılarım çok.sürekli sancım var ve dün tansiyonum yükselmeye başladı.14 e çıktı.inşallah devam etmez çünkü tansiyon yüksekliği bebeğpin kilo alımını durduruyo.oğlumdada öyle olmuştu.7 aylıkken başladı onda yükselmeye ve ondan sonra sadece 200 gr.almıştı.neyseki bunda 15 gün kala başladı.inşallah bebek beklerse 1 ocakta sezeryanım.rabbim hepimizin yardımcısı olsun.

uzun zamandır takip ediyorum pek yazmaya fırsatım olmadı doğuma az bi süre kalmışken nasip oldu aranıza katılmak herkese selamlar allah hepimizin bebişlerini sağlıklı bi şekilde kucağımıza almayı nasip etsin ins..

Hayirli aksamlar herkese,
yazilanlari ancak okuyup bitirdim. Artik son aya teker teker giriyoruz. şikayetler artmaya başlamis.bende de durumlar pek farkli degil. yatmaktan acayip kilo aldim, daha 4 haftam var ama simdiden 13 kilo almis durumdayim ama olsun saglik olsun da tek verilir ins. yalniz kizimin kilosu cok azmis 35+0 da 2kg yu ancak gecmis. 23. haftamdan beri erken dogum riskim var dogdu dogacak kaygisiyla hergünü gecirdim ama hamdolsun Rabbim bu günleri gösterdi. simdi 2 bucuk kiloyu asmasini bekliyorum. öncesinde gelirse küveze alinir büyük ihtimal dedi doktorlar. 12 haftadir hastanedeyim bir de küvez olayi olursa hastane maceramiz iyice uzayacak.
yarin kntrölüm var sonrasinda ins eve cikma durumum olabilirmis. rahim agzi inceligi 0,3-0,4 cmlerde ins daha da incelmemistir. bende durumlar böyle ama bu haftalara kadar gelmek nasip oldu ya bundan sonraki hergün lüks

çok geçmiş olsun akadaşım inş. yarın kontrolden iyi sonuçlar alırsın bu haftalara gelmişsin allahın izniyle bundan sonrasınıda görürsün benimde riskli geçti gebeliğim ama 7 aydan sonra hamd olsun dedim şuan 36+2 diyorum bende rabbim tüm hami,şlere hayırlı kolay doğumlar nasib etsin sağlıcakla kalın...

CNM BNM yüzdün yüzdün kuyruğuna geldin. Artık bundan sonra hayırlısı olsun senin ve bebeğinle ilgili olarak.
inşallah küveze de girmez bebeğin. girerse de rabbimin izniyle o da hayırlısı olsun inşallah.

hiç sıkma güzel canını. dualarımız seninle...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…