2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

ay bitanemmm Allah razı olsunn senden yaşamış birinden bişey olmadığını duymak bi derin ohh çektirdi inan içim çok rahatladı şimdi eşimde dedi o vitamin bişe olmaz ama ben hormonlardan sanırım fazla takıntılıyımm ,canımmm tekrar çok sağolll Rabbimm korusun hepimizin meleklerini bebişlerini evlatlarını aminnn ,gerçekten biz anneler ve annelerimiz gerçekten kutsal varlıklar annemi şimdi daha iyi anlıyorumm neden o kadar üstümüze düşermiş

kızlar sizlerden öğreniceğim çok şey var benden öndesiniz ve sürekli takip ediyorum sizleri her konuda bilgi ve tecrübeleriniz çok değerli benim için

İyi akşamlar kızlar naber nasılsınız bakalımmm

Ya ben bugün 1.5 saat yine yürüdüm.Akşamda yemekten sonra alışverişe çıktık ee birazda öyle dolaşmış oldum.Ama kızım hala aynı sanırım aşağı dönmedi dönmücekte çünkü ağırlaştı ve yeri daraldı eskisi gibi hareketli deil sadece geriliyo sürekli kafası poposunu kaldırıo ve belli yan duruyo gibi...Amannn napıym elimden geleni yaptım hiç istememiştim ama bu gidişle sezeryan paklıcak bizi:)

Maşallah cnm kızınaSeninle günlerimiz aynı hemen hemen..Bende çatı muayenesi oldum çatın çok iyi güzel doğurursun dedi Dr ama dua et kızın aşağı dönsün dedi...Herkesinki farklı oluyor ya hiç canını sıkma sende hayırlısı olsun.Bol bol yürü benim Dr da normal doğumu kolaylaştıran tek egzersiz tek spor yürüyüş dedi.Umarım faydası olur sanada cnm...

hayırlısı olsunn tatlım bende normal istiyorum ama hayırlısı diyorumm artık

canım bak bizimki bu.

Eki Görüntüle 577901

bu arada mağazadan mı aldınız?

gittigidiyorda tefalınki çok uygundu senin aldığın.

Bizde weewell le tefal arasında çok gelgitler yaşadık cnm weewell de çok ii marka güle güle kullan tatlım.
Hepsiburada da kampanyalı gördüm, tefal i aradım garantisiz sigortasız ve defolu üründür dedi. Sitede 2 yıl garanti yazdığı halde..
Eşim biraz pimpiriklidir ya bozulur bişi olursa bebekle mi uğrşcaz onlarla mı bi de internetten alındığı zamn muhattap bulmak zor oluo dedi mağazadan almaya karaR verdik. 2 yıl garanti + 1 yıl sigortalı cnm.
Buarada satış danışmanına özellikle sordum kuru çıkartıo dimi dedim ewet denedik dedi. Henüz denemedim ama inşallah doğru sölemiştir. Bide kurutmakla uğraşmak istemiyorum :))))

sağol cnm evet dediğin gibi herkesin farklı oluyo derdi ne yapalım sağlık olsun, bende artık yürüyerek kolaylaştırmaya çalışıcam işi

ne güzel cnm ya seni muayene etmiş benim ki doğum anına kadar bakmayacağım zaten açıklığın var uyarmaya gerek yok diyo

bende santafer i sabah tok karnına alacağıma aç aldım 5 ay kadar cok gec anladım inş bişi olmaz:26:

ne güzel cnm ya seni muayene etmiş benim ki doğum anına kadar bakmayacağım zaten açıklığın var uyarmaya gerek yok diyo

iyide senin ilk dogum zaten normal olmuş.tekrar catı muayenesine gerek yokki
senin doktorunu hiç gözüm tutmadı benim.

Yaprak 1,5 saat yürüyüş yaptım yazısını okuduktan sonra gözlerim açıldı canım

Şok oldum ya. Nasıl o kadar saat yürüdün canım? Ben 15 dk yürüyünce pertim çıkıyor, maşallah valla canım sana. Nazar değmesin

iyide senin ilk dogum zaten normal olmuş.tekrar catı muayenesine gerek yokki
senin doktorunu hiç gözüm tutmadı benim.

yok benim ilk doğumumda catım dar diye zor oldu demiştim ya canım ondan sordum ne zaman olucak diye son hafta dedi zaten açılman var daha çok uyarıp açılmasın dedi

Canım biz netten çok elektronik eşya aldık. Hiçbirşey olmadı çok şükür.

Ama haklısın birşey olunca muhatap bulmak çok zor oluyor... Sen de güle güle kullan canım. Boşver iyi yapmışşın. İçiniz rahat etsin. Bir de insan bebekle ilgili aldığı birşeyde sorun olunca daha çok üzülüyor.

Arkadaşlar 1 haftadır bebeğim içerde ne yapıosa kasılma esnasında makata doğru basınç oluo sanki arkadan bişi çıkıcakmış gibi 1-2 sn sürüo acaba kasılmalarla mı alakalı biraz daha mı aşağı indi acaba? Doktorum vajinal muayene yapmıo 38. haftada yapıcakmış. Gerek görse yapardı dimi? Sizde de böle bişi oluo mu nedir ki bu?

kızlar ben eminim bugün sadece bir tane elevit içtiğime ama aklımında bir köşesi ya iki tane içtiysen diyor eğer iki tane içtiysem bişe olurmıki

cnm bikere bende içmiştim yanlışlıkla 2 tane ,bi cacık olmadı korkma zaten vitamin hapı bikereden bişey olucağını sanmam

Son düzenleme:

ben sabah 15 aksam, eve dönerken 15dakka yurüyordum artık o zamanda otobuse bınıyorum...alttan çıkacak gibi bişiler oluyo, bıde ankara ayazı var malum,yuruyusler iptal oldu,okulda ne kadra hareket ettıysem onunla kalıyorum oyuzden bıraz daha calısıyım istıyorum

bendekıde aynı..
bebek kolunu ayağını oynatıyo ama başının olduğu yerde acıyo, sankı başından guç alıyo, şu kafasında dönüp dans edenler var ya, döne döne çıkacak sanki

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…