2013 Nisan Anneleri Hediye Çekilişi Başlıyor

ben 10 gündür hayattan koptum; buraya da pek giremedim o yüzden. hediyeleri gönderiyormuşuz demek artık. ben henüz çıkıp alamadım; haftasonuna kalacak gibi görünüyor; yarın kayınpederimin ameliyatı var. ama zaten yakın bir ilde bana çıkan; aynı gün bile gidebilir :)

​güle güle kullan şekerim.

Ay geçmiş olsun canım benim. Hayırdır inşşş?

bende bugün yolladım hediyemi alan arkadaşım umarım beğenir uzak memlekete yolladım heralde 2-3 gün sürer gitmesi

ohhh ne güzel hediyeler sahiplerine ulaşmaya başlamış

ben de bugün eşimle yolladım kargomu;hastalıklardan çok telaşlı günler geçiriyoruz tam gönlümdeki gibi olmadı ( el emeği bir şeyler eklemeyi çok isterdim ama yetiştiremedim (
umarım arkadaşım hediyemi beğenir

yaa yeni hediyeleri ulaşanlar hadi ama fotoğraf ekleyin bizde görelim yaaa

bende bugün biraz kavgalı gürültülü yolladım paketimi.. umarım beğenirsiniz hediyeciklerimi

bende bugün yolladım hediyemi alan arkadaşım umarım beğenir uzak memlekete yolladım heralde 2-3 gün sürer gitmesi

yaa yeni hediyeleri ulaşanlar hadi ama fotoğraf ekleyin bizde görelim yaaa

bende bugün biraz kavgalı gürültülü yolladım paketimi.. umarım beğenirsiniz hediyeciklerimi

Ellerinize emeğinize sağlık kızlar, ben de dün yolladım kargomu.

az önce hediyem geldi kızlar nasıl heyecanlandığımı anlatamam sizlere
tuncss teyzemiiiiiiiiiz ellerine kollarına sağlık bizi okadar mutlu ettin ki anlatamam harikasın sen içim içime sığmıyor aldığım en güzel hediyelerdi çooooooooooook teşekkür ediyoruz kızımla sana
herşeyi öylesine güzel düşünmüşsün ki çok mutlu oldum kim gönderdi diye merakla beklerken en son notta bulduk tuncss teyzemizmiş öpücükler yolluyoruz sana
şimdi hediyelerimizin resmini ekleyelim tekrar çok teşekkür ediyoruz tuncss teyzemize ve Ali Emirimize

özellikle tablomuza bayıldık çok güzel işlemişsin çikolatamızıda unutmamak gerek (makinam bozuldu çok net çekmiyor )

Son düzenleme:
Benim de kargom geldi:))) Çok heyecan verici bir şey. Hem prensesime hem de bana hediye geldi.O kadar güzeller ki bayıldım.
Bebeci teyzemize tekrar çok teşekkür ediyoruz.
Mektubunu okurken kızım tekmeledi teyzesine teşekkür etti sanırım:
Bebeci tatlım çok teşekkürler nikah şekerin ve kına kesen de çok güzel becerikli arkadaşım benim, ömür boyu saklayacağım çok güzel bir hatıra

Evettt şimdi güzel hediyelerimizin resimlerini de ekleyelim.

biz hastahanedeyken kargomuzda gelmiş abimiz merak edip açmış çooooookkkk beğenmiş hediyeleri hemen beni aradı heyecanla anlatıo....bende çok beğendim canım harika şeyler bunlar
bayıldım resmen ayakkabılara bittim öldüm çoookk güzeller ersnil teyzemize çok teşekkür ederiz mektubunda çok güzeldi tatlım çok duygulandım bende hepiniz için aynı duyguları hissediyorum aramızda tarifsiz bir bağ oluştu.....

hanipeks tatlım sanada çok teşekkür ederim böyle bir olaya vesile oldun çok eğlenceliydi.....

​Hayırlı uğurlu olsun cnm, bebeci çok keyifle hazırladı ve stres oldu, tatlı bir stres tabi :) bugün de kargonun gelmesini heyecanla bekledik. Güle güle kullan..

​Oy oy oy yesinler bu cicileri, güle güle kullan canım benim

​Güle güle kullanın canım benim, gerçekten ayakkabılar çok sevimli :)

​Hayırlı uğurlu olsun cnm, bebeci çok keyifle hazırladı ve stres oldu, tatlı bir stres tabi :) bugün de kargonun gelmesini heyecanla bekledik. Güle güle kullan..

Teşekkür ederim tatlım harika şeyler hazırlamış:))
Sana da böyle bir organizasyon düzenleyip ilgilendiğin için teşekkürler tatlım

oyyyyyy cok mutlu oldun begendiginiz icin.. gule gule kullanin.. operim cok cok..

diger hediyelerine kavusanlarin da gozu aydin olsun..

oyyyyyy cok mutlu oldun begendiginiz icin.. gule gule kullanin.. operim cok cok..

diger hediyelerine kavusanlarin da gozu aydin olsun..

sağol canım beğenmek ne kelime bayıldım bayıldııııııım

ay inşallah benim hediyemde gönderdiğim annemize mutlu bir an yaşatır

sağol canım beğenmek ne kelime bayıldım bayıldııııııım

ay inşallah benim hediyemde gönderdiğim annemize mutlu bir an yaşatır

o kargo geldiği anda paketi açana kadar hele de içindekileri görünce heyecanlanmayacak anne olacağını sanmıyorum.. emin ol sizin şanslı kişi de pek mutlu olcaktır

nemu canım çok teşekkür ediyoruz kızımla sana hediyen için çok harika kesene bereket:) hanipeks tatlım ben sanada teşekküer ediyorum böyle eğlenceli bir organizasyon düzenlediğin için malum hediye almakta,vermekte çok güzel yaaa..

Rica ederim arkadaşlar ne demek :) ben de çok keyif aldım organizasyonu yaparken ve şuanda sizlerin mutluluğunu görürken :)

çok güzelmiş hediyeleriniz güle güle kullanın

çok şirinmiş hediyeler güle güle kullansın kızın iyi günlerde giysin

güle güle kullanın hediyelerinizi ayakkabıya bayıldım oğlusun giysin ayacıkları üşümesin

hanipeks çok teşekkürler böyle bir organizasyona vesile oldun birbirimize olan bağımızı güçlendirdin bize böyle farklı duyguları yaşattın hiç tanımadığımız görmediğimiz birinin minik bebişine hediye aldık, yolladık sonra bize hediyeler geldi keyifle, şaşkınlıkla açtık çok güzeldi herşey vesile olduğun için tekrar çok teşekkür ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…