2013 Nisan Anneleri Hediye Çekilişi Başlıyor

​Paketi bir hışımla açınca tekrar toparlayamadım foto için :)
Takımı göstermiyorum bana özel kalsın :)

oy oyy çok güzeller ama içini de görelim hanipeksim canım :))) olmaz öyle kutusundan

bizde bugün hediyemizi verdik kargoya.. inş begenir arkadaşım hediyemizi birde benim son anda kargo firmasında aklıma not yazmak geldi alel tecel bir not yazıp paketin içine attım zarfa bile koyamadan arkadaşım kusura bakmasın artık zarfsız not biraz çirkin oldu ama hiç birşey yazmamak daha kötü olurdu diye düşünüyorum

canım sağlıklı günlerde kullanın kızında sende.. harika cicileriniz bayıldım :)

ne demek canım güle güle kullanın analı kızlı
Eki Görüntüle 580582

bu da bizim cicilerimiz.. cooook tesekkur ederiz somewherecold teyzemizeeeee

çok güzelmiş hediyeniz sizde güle güle kullanın canım...

senin hediyende çok güzelmiş tatlım güle güle kullanın....

bende merak ediyorum şimdi nerden gelecek acabaaa:26:

ay çok güzel hediyen ama takını görmek istiyorum ben merak ettim öyle dışını gösterip içini göstermemek olmaz göster gözümüz açılsın

oy oyy çok güzeller ama içini de görelim hanipeksim canım :))) olmaz öyle kutusundan

tatlım çok güzelmiş sağlıklı günlerde giysin çınar paşamız..takı konusuna gelince takdir senin ama merak ettim ben de şimdi onuda görseydik hiç fena olmazdı :))

Söylemem söylemem

Canım benim bu çekiliş kapsamında birsey degildi.. Sana teşekkür hediyesiydi :) takı buraya özgü telkari diyorlar. Umarım hosuna gitmiştir Bakalım çekiliş hediyem ne zaman ulaşacak sahibesine :)))

Ay evet şekerim farkettim. Ben başka bir arkadaşımızdan bekliyodum şaşırdım zaten ilk başta algılayamadım :) Çok duygulandım, herkese gösterdim okulda şımarık çocuklar gibi :) Çok teşekkür ediyorum canım benim.

benim hediyem de geldi

postacı uzun süredir kendisini görünce böyle sevinç çığlıkları atan birini görmemiştir
zaten pek bir garip baktı

zapzupcuğum

çok teşekkür ederim; mektubun ve hediyen çok güzeldi;
bunu daha önce görmüştüm ve çok beğenmiştim hatta son iki hafta bu kadar yoğun olmasam gidip alacaktım
mektubun özellikle çok güzeldi
aman aman bilgisayarda yazmışsın bir de

dur bakalım telefonuna ulaşabilecek miyim
yemeğe çıkıyoruz şimdi dönüşte telefonunu bulmaya çalışacağım

ama çok sevdim bunu
hemen ekleyemem bilgisayarlara erişim kısıtlı
ama çok güzel
çok teşekkür edrim

mektubun özellikle çok sevindirdi beni; ben de gönderdiğim hediyeem yazmak istemiş ama son güne bırakınca yetiştirememiştim. ödev yetiştirmeye çalışan çocuklar gibi. sanki o gün mutlaka postaya vermem gerekiyormuş gibi. tuncss özür dilerim canım mektup yazmadığım için ama telefonda konuştuk ya. bu da sayılır di mi

yemeğe çıkıyorum

mutluyum
mutluyum

bana ne bana ne saymam işte telefondakini

bir gün yüzyüze gelelim ancak o zaman sayarım en kısa zamanda gelicem ulusa, heykelin kuyruuuunda buluşuruz yok yok halin orda da buluşabiliriz.. bu arada ben dün sormayı unuttum sana, iş yerinden çıkmak sıkıntı olur mu? bi gün ayarlayalım sana uygun olan

sıkıntı olmaz hatta çok memnun olurum şurdan çıkmak için bahanem olursa
hergün müsaitim

(gelecek hafta
yılın son haftasında izin kullanmam lazım)

telim açık, 1 saat öncesinden haberim olursa her türlü ayarlamayı da yapar müsait hale gelirim

eee ne zaman nerde buluşalım

beğendiğine sevindim canım iyi günlerde kullansın bebişin bende senden telefon alınca çok mutlu oldum telefonda çok güzel bir ses vardı sanki çok eskiden beri tanıdığım bir arkadaşım gibiydi işallah uzun yıllar sürecek dostluklar kurmuş oluruz burdan seni tanıdığıma mutluyum hatta burda kk da tanıdığım herkes için çok mutluyum iyiki birbirimizi bulmuşuz izmire geldiğinde bana da bir telefon edersen seninle yüzyüzede görüşmek isterim evimde de seve seve eşini seni bebişini misafir ederim

hmm temam o halde.. ben en kısa zamanda geleceğim ama telefondada demiştim annemlere gideceğiz.. onun tarihi belli olsun hele ona göre ayarlarım ben.. bir de şu özelcana gider arabalara bakarız dimiii

hmm temam o halde.. ben en kısa zamanda geleceğim ama telefondada demiştim annemlere gideceğiz.. onun tarihi belli olsun hele ona göre ayarlarım ben.. bir de şu özelcana gider arabalara bakarız dimiii

içinde vitrin bakma ve alışveriş geçen her cümleye eveeeeeeeeeet

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…