2013 Nisan Anneleri Hediye Çekilişi Başlıyor

​Ha ha ha meçhul gönderici

​ha ha ha meçhul gönderici :d

valla öle oldu hemen eve gidip oğlumu aldım bugün arkadaşının doğum günü var onun içinde hediye beğenecektik hadi anne anne fln diodu kafamı karıştırdı sıpa hediye almaya ve kendisine kıyafet bakmaya bayılıyor birkaç tanede kendisine beğendi sıpam bazen diyorum iyiki kız değil demekki mağazayı boşaltacak kız olsa bayılıyo onu bunu alsın

ahhh meçhul göndericim bende seni arıyordum diğer gruba yazdım hediyem geldi kim gönderdi diye meğer senmişsin canım wosgicim ellerine sağlık harika olmuş hediyemiz çok sağol tatlım bayıldım resmen kızıma da çok yakışacak eminim o cicileri kızıma giydirip burda paylaşacağım resimleri öğleden sonra çekerim tekrar çok teşekkür ederim

benimkide meçhullerden

boo yada somewherecold ikisinden biri ya.. bakalım hangisi üstlenecek bu gönderiyi

güle güle kullanın canım benim için bbüyük zevkti sizin için hediye hazırlamak nasılsa aynı şehirdeyiz teyzesi ona örüp örüp gönderir

güle güle kullanın canım benim için bbüyük zevkti sizin için hediye hazırlamak nasılsa aynı şehirdeyiz teyzesi ona örüp örüp gönderir
işteyim biraz zor olacak ama hemen fotoları çekip herkese güzel hediyemizi göstermek istiyorum teyzesinin ellerine sağlık

​Süslü ne olacak :)

​ Ama üstüne bir baktım ki Mardin diyor, Ama çekilişe göre başka bir şehirden gelecekti. Önce jeton düşmedi sonra tak etti kafama, Mezopotamya incelik etmiş çınara ve bana ciciler mamalar göndermiş.

Çok teşekkür ediyorum canım arkadaşım. Çok kibarsın. Ayrıca çok zarifsin, bana gönderdiğin hediye harika bir tasarım, çok şık bir model, çok zevklisin.. Hep saklayacağım ve kullanacağım. Seni çok seviyorum.

işte kızıma hediye gelen cicileri işyerinde alel acele çektim resimleri umarım iyi çıkmıştır patiklerin rengi mor bizim ofisin ışıklarından dolayı tam belli olmuyor analı kızlı batik yiyeceğiz tekrardan eline sağlık wosgicim

sende iyi günlerde kullan hediyelerini bize de resimleri paylaş

Güle güle kullanın tatlım, bayılıyorum anne-kız, baba-oğul aynı giyinenlere, wosgicim çok güzel düşünmüşsün şekerim :)

aaaaa bize de göster fotolarını.. merak ederiz bak..

oooww süperler.. güle güle kullanın analı-kızlı..

zapzupcuğum
güle güle kullanın cicilerinizi
(bizim orda öyle derler)
"anası ve danası"nın cicileri çok güzel olmuş
ellerine sağlık wosgi nin

bu da bizim cicilerimiz.. cooook tesekkur ederiz somewherecold teyzemizeeeee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…