2013 Nisan Anneleri Hediye Çekilişi Başlıyor

​Canım benim inanın sizden çok ben keyif alıyorum, ben teşekkür ederim sizlerin samimi sıcak tepkilerine ve birlik olup organizasyona katılmanıza..

bende hediyelerimin resmini eklemek istiyorum, ama kısıtlı erişim yüzünden küçülttüğüm halde diğer body nin resmini ekleyemedim
olsun tulumumuz çok güzel
ben durup durup bu resmi eklerim

zapzup yeniden teşekkürler canım

canım sıkıldıkça, iş yerinde birilerine kızdıkça, moralim bozuldukça mektubunu okuyorum
o kadar iyi geliyor ki

her şey için teşekkürler

çok cici bunlar ya
hele şu el işi gamsız baykuş süre olmuş
güle güle kullanın analı-kızlı

prensesimizin cicileri çok güzelmiş; lüle lüle saçları da mı olcak onun, saç bandını yesinler

rica ederim canım iyi günlerde güle güle giyssin bebişin çektiğin makinede muhtemelen çözünürlük yüksek kaç megapiksel de çekiyorsan onu düşür örneğin 2 megapiksel olarak çektiğin resimler rahat yükleniyor birde öyle dene istersen senin beğenmen beni çok mutlu etti zaten ama kızlar keşke şu küçük tavşan kuyruğunu görseydi hihi çok sevimli olacak oğluşunda

aayh bizim de hediyemiz geldiii isim yazmıyo ama sanırım sedagg teyzemizden telefondan yazdığım için fotoo atamıyorum ama akşam atıcam hediyelerimiz çok güzell tam sevdiğim renk patikler ve battaniyemiz çok çok mutlu olduk kızımla kapı çalınca direk anladım koşa koşa gittim açtım :))) ayrıca hanipekse de teşekküüürleer sedagg teyzemize de

ben şu an çok ama çok mutluyum!!!! görkemre arkadaşım kızıma o kadar güzel ciciler göndermiş ki!!!!!! size anlatamam; üstelik 1 değil tam 3 hediye!!!!!!!!!!!!!!!!!! hepsi birbirinden güzel!!!!!

canım arkadaşım çok ama çok teşekkür ederim. ben oğluma hep mothercare den alışveriş yapardım; kıza da öyle yapmayı düşünüyordum. sen sanki bilir gibi oradan almışsın; hem çok şirin hem çok kaliteli; canım benim ne kadar masrafa girmişsin. tekrar çok ama çok teşekkür ederim. iş yerinde olduğum için arayamadım seni ama eve gidince ilk iş arayacağım.

bu arada bir tek ben kaldım sanırım hediyeyi gönderemeyen; çok ama çok mahcubum (( kayınvalidemler 10 gündür bende; kayınpeder perşembe ameliyat oldu. bir türlü fırsat bulup alamadım.

hediyesi hala gelmeyen tek arkadaş; sorumlusu benim; çok özür dilerim. yarın inşallah alacağım planladığım hediyeyi. hemen de yollayacağım.

evet sonunda kargomuz geldi, hem de içinde bi sürü ekstrayla:)gözlerim doldu ağladım, o kadar güzel ki ve o kadar özenle hazırlanmış ki, canım mezoşum binlerce teşekkür,herşey çok ama çok güzel

işte bu da resimlerimiz:)

Iste bizim hanipeks teyzemizden gelen cicilerimiz
Eve gelir gelmez sizlere sundum usenmeden merakta birakmamak icin
uykusuzluktan gidiciyim
Tekrar tesekkur ederiz teyzosumuza ozellille elleriyle hazirladigi suslerimiz icin
Iyi uykular herkese

kızlar hediyeleriniz çok güzel. güle güle kullanın. gönderenlerin kesesine bereket. biz katılmadık diye fotoğraflarla iyi kıskandırdınız valla. alacağınız olsun.:2:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…