2013 Nisan Anneleri Hediye Çekilişi Başlıyor

güle güle kullanın cicişlerinizi, çok güzeller ofelyam cicileriniz. O şekerler de bir güzel ki :)

canım kendine stres yapma, özel durumunu biliyoruz, hem haftaya da heyecan lazım değil mi?

oy pek güzelmiş cicileriniz de süsleriniz de :)) Rabbim güzel günlerde sağlıkla giydirmeyi nasip etsin inşallah

Hanipeks ellerine sağlık fıstık ne güzel şeyler hazırlamışsın

ayyy minik tavşancıkkkkk çok tatlıymış :))

Allah giydirmeyi nasip etsin tatlım

Eki Görüntüle 580582

bu da bizim cicilerimiz.. cooook tesekkur ederiz somewherecold teyzemizeeeee

hepsi birbirinden güzel;hazırlayanların ellerine sağlık keselerine bereket

Rabbim hepinize sağlıkla güzel günlerde kullanmayı nasip etsin inşallah

içinde bebişler varken de çekin ama ne güzel olur;bugünlerimizi,heyecanlarımızı hatırlarız

Selam kızlar, perşembe günü malum karlıydı istanbul. Müdürümüz de sen cuma gelme dedi, ben işe gitmedim ama kargom gelmiş dün :)
Hizmetli ablamız arayıp haber verdi, ankaradan gelmiş dedi :) kimin gönderdiğini de bilmiyorum, içinde yazıyordur belki.
Araya haftasonu da girince pazartesiye kaldı, çatlayacağım :)

Ben de perşembe günü vermiştim kargoya, hanipeksciğim bugün ulaşır diye düşünüyorum bir aksilik olmazsa, inşallah beğenirsin.
Çok güzel şeyler hazırlamışsınız kızlar birbirinize, ellerinize sağlık, kesenize bereket.
Bebişlerimiz sağlıkla giysinler inşallah, ben de pazartesi akşam koyarım artık fotoyu

çok güzel çok güzel hep yedim hep yedim:)

tatlım afiyet bal şeker olsun.. o şekerler buraya özgü unuttum adını bir bitkiden dolayı rengi maviş oluyomuş. buraya ilk tayin olduğumda favorimdi :)
voltajım bana adres ver kuzummm zevkle gönderirim sana :)) lüften ver lüftennnnnn :))
şiimdiiiiiiiiiiii bende bugün gelen muhteşem hediyelerimi paylaşacağım..

az sonraaaaaaaaaaaaaaa.......

:)))

fıstık teyzelerrrrrrr hu huuuuu hu huuuuu :))
bize ne ciciler geldi ne ciciler... ben zıplıyorum annemin karnında hevesten :) o papuçlarla nasıl zıplayacağım ben görürsünüzzzz :)))
veeee benim ilk kez kot pantolonum oluyooooo :))) ben varya hepinizden fıstık olucam :)

PeriLous teyze bize elleriyle ciciler hazırlamış.. ben o fotoda gördüğümde içim gitmişti bu papuçlara artık ne kadar istediysem kuzucuğuma geldiiii Perilous tekrar tekrar teşekkür ederim sana.. bi sürü bi sürü zahmete girmişsin.. çok çok sevindirik oldum çok incesin
çok mutlu ettin bizi sen

çok sevindim canım beğendiğine kaç gündür merakla bekliyorum ulaştımı diye sürekli kargodan takip ediyordum çok şükür ulaştı eline zaten bu mesajdan öncede teşekkür telefonu aldım senden bende çok mutlu oldum inşallah kuzun güzel sağlıklı mutlu günlerde eskitir cicilerini çok öpüyoruz sizi

Ne guzel heyecanlar yasamissiniz kizlar ya. Gule gule kullansin yavrulariniz hediyelerini. Biz kizimla biraz gec kaldik ama artik bir dahaki sefere katiliriz kismet olursa. Hediyelesmek Efendimizin sunneti; hem sevap kazanmissiniz hem ne guzel dostluklar kurmussunuz. Imrendim valla :)

canım gercekten çok güzelmiş prensesimizin hediyeleri,Allah sağlıklı günlerde giydirmeyide nasip etsin inş:)

ay bayıldım bayıldım,ne cici şeyler bunlarsepetiniz de çok güzelmiş
Allah sağlıkla giydirmeyi nasip etsin inşallah

o pabuçlar ve o sepet; mezo çok şanslısın; güle güle kullanın cicilerinizi
perilious emeğine sağlık

Böyle bir organizasyonun içinde olmak gerçekten çok güzeldi. Acaba kimden gelecek heyecanıyla kargoyu beklemek, gelen kargoyu heyecanla açıp cicileri görmek ve duygu dolu içten mektubu okumak, diğer taraftan büyük bir zevkle hediye seçip hiç tanımadığın birine gönderip onun yüzünde gülümsemeye neden olmak gerçekten paha biçilemez.
Yakışıklı prenslerimiz ve güzel prenseslerimiz güle güle kullansın tüm hediyeler birbirinden güzel, herkesin emeğine sağlık.
Hanipekscim tekrar teşekkürler...

çok şirinmiş hediyeler güle güle kullansın kızın iyi günlerde giysin

prensesimizin cicileri çok güzelmiş; lüle lüle saçları da mı olcak onun, saç bandını yesinler

Teşekkür ederiz canlarım. Ayy çok güzel değil mi, hele saç bandı:)))

Canım benim güle güle kullansın minik prensesimiz. Kargoya vermeden önce öğle tatilinde gezerken dayanamadım iki cici daha aldım fakat onları hediye paketi yaptırmadım canım, kargoyu da geciktirmemek için poşete sarıp gönderdim kusura bakma tatlım. Kayınpederinin durumu inşallah iyidir. Allah acil şifalar versin canım.

Evet harikalar tatlım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…