2013 Nisan Anneleri Hediye Çekilişi Başlıyor

Allahım hepimizin bebişlerine sağlık sıhhat versin... :KK69:
Hepinizin cicişleri hayırlı, uğurlu olsun... :21:
tekrar çekiliş diyorum ben yine.... :2:

yüksek voltajada sözüm var hediye yollayacağım ama heralde doğumu bulacak :KK9::18:

Aboo ben katılmadım ya,hiç bakmıyordum arada canim benim yoklayıp çıkıyordum :)
Yeni gördüm Msj I'ni.
Hani denir ya iyi olun bana en güzel hediye."hadi len" deriz ,içten ice birşeylerde beklerler.
Ben Halis ,sek ,arı ve katiksiz bir sekilde :KK53: hakikaten bu dileği diliyorum.
Hani pitircigin,sağlıklı mutlu olacak ya onu duyacağız ya o sevinç paha bicilemez.
Ümitsizlikte bir ihtimal veya bir teselli kadar sevindirici birsey olamaz.
Senin ki ne ihtimal,ne teselli:)
Ben bütün kalbimle dua ediyorum ve inaniyorum.ha olurda denk gelemezsem nasiptir bu hani ,dogum yapınca muhakkak özel Msj la bildirmeni bekliyorum.bende saga salim hayattaysam en büyük mutluluktan biri olacaktır.

Aboo ben katılmadım ya,hiç bakmıyordum arada canim benim yoklayıp çıkıyordum :)
Yeni gördüm Msj I'ni.
Hani denir ya iyi olun bana en güzel hediye."hadi len" deriz ,içten ice birşeylerde beklerler.
Ben Halis ,sek ,arı ve katiksiz bir sekilde :KK53: hakikaten bu dileği diliyorum.
Hani pitircigin,sağlıklı mutlu olacak ya onu duyacağız ya o sevinç paha bicilemez.
Ümitsizlikte bir ihtimal veya bir teselli kadar sevindirici birsey olamaz.
Senin ki ne ihtimal,ne teselli:)
Ben bütün kalbimle dua ediyorum ve inaniyorum.ha olurda denk gelemezsem nasiptir bu hani ,dogum yapınca muhakkak özel Msj la bildirmeni bekliyorum.bende saga salim hayattaysam en büyük mutluluktan biri olacaktır.

canım benim bütün içteliğinle söylediğine eminim zaten benim içimden geldi inşallah en kısa zamanda yerine getiririm yakın zamanda olmasa bile doğumdan sonra ama sözümü yerine getireceğim :KK16::KK16::KK16:

ilgilenen olabilir diye düşündüm.

doğum hikayesi fotoğrafları çekiyorum. ve Ankara'da ilgilenen olursa eşinizle birlikte birkaç saatlik bir hamilelik çekimi yapmak istiyorum. Üstelik tamamen ücretsiz. Bunu neden yapıyorum. Bunun karşılığında fotoğraflarınızı feysbuk sayfamda yayınlayacağım.. eğer bu güzel anılarınızı ölümsüzleştirmek isterseniz bana ulaşın lütfen.. Fiyong Photography

X