2013 Nisan Anneleri Hediye Çekilişi Başlıyor

yaaa hediyeler çok güzel :84::84::84::84::84::84:

hepiniz güle güle giydirin kızlar, bebişlerle de çekip koyun fotolarını

Canim benim dun ogleden sonra geldi hediyemiz, Allah'tan daha isyerindeydim. Cabucak actim hediyemi, esimin ve benim en sevdigimiz renklerden biri bordo, esimin bir suru kiyafeti var bu renk. Oglusumla takim giyinecekler :) is cikisi kayinvalideme gectim hemen hediyemizi gosterdim aaaaa bartunun da vardi dedi ( bartu buyuk kaynimin oglu 2 yasinda ) cok yakisiyor bu renk dedi. Cok tesekkur ederiz canim arkadasim. Ogluma yazdigin mektup beni cok duygulandirdi. Yolumuz mutlaka kesisecek ben tum kalbimle inaniyorum :) sonsuz tesekkurler

Beğenmene çok sevindim canım benim...

Ben senin o oğluşunu varya yerim yer...
Allahım nazarlardan saklasın...Her zaman mutlu huzurlu olalım inşallah.

tekrar teşekkür ediyorum canım çok çok beğendim hepsini.. çok şanslıyım becerikli bir anneden aldım ben hediyelerimi :)

canım gercekten çok güzelmiş prensesimizin hediyeleri,Allah sağlıklı günlerde giydirmeyide nasip etsin inş:)

teşekkür ederim canım çok güzeller gerçekten..
ay bayıldım bayıldım,ne cici şeyler bunlarsepetiniz de çok güzelmiş
Allah sağlıkla giydirmeyi nasip etsin inşallah

sağol laternem.. sepetime bayıldım elleriyle yapmış ya kıyamam. cok becerikli PeriLous.

o pabuçlar ve o sepet; mezo çok şanslısın; güle güle kullanın cicilerinizi
perilious emeğine sağlık

sepetim hala salonumda duruyo tatlım :)) gelene gidene gösteriyorum :)) çocuk odasına almam epey sürecek her akşam seviyom o papuçları :))

yaaa hediyeler çok güzel :84::84::84::84::84::84:

hepiniz güle güle giydirin kızlar, bebişlerle de çekip koyun fotolarını

tşk canım.. inşallah bebeklerimizin üzerindeyken de o fotoları koymak nasip olur

Canım sabah işe gelip, yerime oturur oturmaz hemen çekmeceye attım elimi, malum hediyen cuma gelmişti ama ben işte olmadığım için bakamamıştım. Çok çok teşekkür ederiz, tulumumuz çok güzel, çok cici. Anneciğinin hediyelerine ne söyleyeceğimi bilmiyorum valla, bembeyaz incili falan şahane şeyler yaa, ellerinden öpüyorum, ellerine sağlık. Tarifsiz mutlu oldum gerçekten :)
Allah kuzucuklarımıza güle güle giydirmeyi nasip etsin inşallah.

Canım beniim, çok sevindim beğenmiş olmanıza. Benim de eşim beğenmişti özellikle alırken :) Çınarcık güle güle giysin inşallah, hep güleryüzlü, mutlu bir bebek olsun :) Ayy zaman çacuk geçsin de doğsunlar artık ya, fotolarına bakmak istiyorum hepsinin :)

hepinizin hediyeleri harika iyi günlerde kullanın bebişlerinize çok yakışacak bu kıyafetler maşallah onlara şmdiden

sağolun kızlar yaaa baya baya becerikli ilan edilmişim :) hepinize bir parça el emeğim nasip olabilseydi keşke en çok sevdiğim şeydir yapıp hediye etmek

yüksek voltajada sözüm var hediye yollayacağım ama heralde doğumu bulacak :18:

​Güle güle kullanın tatlım benim, hepsi de pek şeker.

Arkadaşlar ben de sizlere teşekkür ediyorum katılım gösterdiğiniz için. İnşallah cicilerinin içinde de göreceğiz yavrularımızı.

İşte bizim cicilerimiz ve mektubumuz. Babası ile bol bol takım giyinecekler oğluşum, çünkü bir sürüüüü bordo kıyafeti var babacığımızın.

Derineser arkadaşım oğlum ve benim için çok güzel hediyeler yollamış

onca telaşının içinde vakit ayırıp böyle zevkli hediyeler seçip aldığın için tekrar çok teşekkür ederim tatlım

son resimde ki benim hediyem arkadaşım Eskişehir soğuk oluyor diye düşünüp almış

güle güle giydir canım hepsi çok güzel cicilerin

Kızlaaar bunlar da bizim hediyelerimiz tekrar tekrar sedagg teyzemize teşekkür ederiizz

Güle güle kullanın canım, çok cici bir takımmış.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…