2013 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bizim...

• Ankete Katılan
    472
ben de markafoni deki mothercare indirimini kaçırmadım
20 tane bady aldım
ama ölçü olarak 62 aldım
bebeklerim normalden küçük doğarlar diye
6 ay kullanabiliriz diye düşündüm

bu arada yarın her ayın 15 i ykm mağazalarında ve mothercare mağazalarında
seçili ürünlerde yüzde elli indirim var
ilgilenenlere duyrulur

CANDAS çım evet her seferinde muayene parası ödüyoruz... Bayaaaa bi dokunuyor ama napalım... Ben 15. Hafta da doktor değiştirdim aydan biri ye geçtim. Cebimiz rahat olmasa da aklımız rahat

Anaaaaammmm oğlun biran önce kardeşine kavuşmak istiyor elleham

kızlar bişey soracağım size. Eşiniz ufak bi tartışma anında sizin ailenizi küçümser gibi bi tavırla konuşursa sizin tepkiniz nasıl olurdu?

Hımmmm.... Şu vaziyette acayip alınırdım... Ufak tefek şeyleri bile kaldıramıyorum...

Benim hep acıyor neden acabaaaaaa...:44:

Ben de ben de sendenim...
Ama netten alıyorum arasıra. Mesela bugün tek eksiğimiz o imiş gibi oğluma kirli sepeti aldım
Ucuzdu o yüzden

cici anneler ne kadarda harıka odalar hayal etmıssınız hatta faaliyete başlayıp bitirmişsiniz harikasınızz yaa ben daha alışveriş bile yapamadımm kii (

merhaba arkadaşlar yazdıklarınıza göz gezdirdim geçen sene bu zamanlar bendede aynı heycan vardı 5mart doğumlu bir oğlum var sizin ufaklıklar doğacak benimki 1 yaşına gircek zaman çok çabuk geçiyo darısı başınıza inşallah harika bi duygu tatmanıza az kaldıı

Arkadaşlar İzmir'den bebek alışverişi yaptık.Barış bebe ve mina bebeden.Çok uygun hem aradığınız herşeyi bulabiliyorsunuz.Daha alınıcaklar var tabii.Park yatal aldık Stork marka nakit 100 tl nette 150 civarı.müzikli ışıklı gayet güzel malzemesi de. ilk 6 ay yanımızda yatması ve tatile giderken götürmek için aldık oda yapıcaz aslında.Nuk yeni doğan emzik,avent 2li kutulu 3-6 ay emzik,bebitof banyo havlusu,tulum,chicco göğüs pedi,uni baby ıslak mendil,patik,organik çorap. Bebek arabaları da uygundu kraft vivid 200,baby max ana kucaklı araba 290 dı.kararsızk aldık.Belki ana kucağını alıp arabayı doğumdan sonra alırız 3 aydan itibarenAnnemin aldıkları ;Taç bebek battaniyesi,çıtçıtlı battaniye,kundak şeklinde ayıcıklı çıtçıtlı battaniye,disney 6-9 ay çıtçıtlı badi,idil bebek havlusu,bebitof 10 lu hastane çıkışı,patik,çorap,alt açma,ben 5 li bir takım da aldım başka hastane çıkışı almıycam.netten mothercare 5 li 0-3 ay çıtçıtlı bazi,2 tane ayaklı patik alındı.bir tane portbebe var kayınvalidem getirdi yün hırkalar.Göğüs pompası manuel almayı düşünüyorum ilk etapta wee yada bebedor,bakım ürünleri sebamed nette buldum en uygun eczanemizde diye bir sitede ordan sipariş vericem.
Sizlerin fikrini almak istiyorum park yatak aldık benim alıcağım takım çocuk odası gibi beşiği de var yatağı da ben beşik alıcaktım ama acaba yan korumalı bazalı yatağını mı alsak park yataktan sonra yatağına geçiririz beşik alırsam 3-4 sene sonra yatak almak durumunda kalıcaz.Birde ben 5-6 ay sonra odasına geçirmeyi düşünüyorum park yatağı da oraya alıp bazen gerektipğinde bebeğin yanında aldığımız yatakta yatabilirim.hem çocuk odasında otrurucak bir yerim yok bebeğin alt açma giydirme için hep başka odaya götürmek zoruna kalıcam mobilya beşişte ama yatak alırsam emzirmede bebeği giydirirken kullanırım diye düşündüm.sizce çocuk kaç yaşında yatakta yatmaya başlar?? 2 yaşında falan bu yatakta yatamazmı beşik alırsam sonra koyucak yer yok.ne yapsam sizce aileler alıyor odayı yetrmezse biz de ekliycez üstüne.sizce park yatakla idare ediyim sonra yatağa mı yoksa beşik alıyım mı.yatağın resmini paylaşıyorum lütfen fikir verin arkadaşlar çok kafam karıştı.sevgiler..

Eklentiler

• $125320.jpg
    42,2 KB · Görüntüleme: 37
mulbery

merhaba canım hayırlı olsun alışverişiniz.
biz de kızımda chicco nun park yatağını kullandık sonra benim sıpa gece çok döndüğü kalkıp uykusunda oturduğu için normal yatağa geçemedik korkuluklu yataklar da derin olmadığı için yerle bir ama korkulukla yatak yaptırdık şuan onda yatıyor. yazın kendi evimize taşınıcaz o zaman resmini eklediğin gibi korkuluklu yatak alıcaz. ama kızımla birlikte çocuğu olan bi çok arkadaşım korkuluksuz genç odası yatağına bile geçti.çocuktan çocuğa farkediyor yani tatlım. bizimki yatakta çoook tepiniyor kimi çocuk neredeyse yattığı gibi kalkıyor.

canım merhaba
ben de bebeklere chicco nun park yatağını aldım ama içine yatağı henüz almadım
mağazadakiler yüzde yüz pamuk yatak önerdiler
ben de kabul ettim, sipariş verdik, pamuk sağlıklı diye
sen ne kullandın? memnun musun?
ne öneririsin?

kız bır alemsınnn.. cok guldum sana demek kirli sepeti aldın hayırlı olsun cnm oda ıhtıyac nasılsa... aydan hocaya gıdene rabbım bereket versın.. bır muayene,ayrıntıllı ulturason ve amelıyat tup bebek parasını buldu nerdeyse.. olsun dedıgın gıbı en azından kafamız rahat.. bebişlerın canı sagolsun

bayanlar kızıma ördüğüm atkı bere takımı belki şuan için çok uzak gelebilir ama ben oğluşumdada doğmadan örmüştüm iyikide örmüşüm sonradan vaktim olmamıştı ve zamanı gelince o kadar hazır olduki zamanı olanlara tavsiye ederim:)

canıım biz visco almıştık incecik bişey ama yumuşak baya. tabi biz 4 yıl önce aldık o zamanda visco pek bi popülerdi :) ben bir rahatsızlık hissetmedim yani terletme üşütme yada rahat edememe gibi bi sorun olmadı ama şimdi sorsan pamuk daha sağlıklı onu alırdım.

sağol canım cevabın için
tecrübelilerden bazıı şeyleri duymak daha tatmin edici oluyor da

he yaaaaaaa
Evet öyle ... Dokunuyor cebe amaaaaaa yapacak bi şi yok ... Kafamız rahat olsun

selam kılar...
nette dolanırken bi site buldum.. siz de bi bakın derim. özellkle doğum korkularınızı yenmek için, emzirme teknikleri, doğum sonrası anne psikolojisi falan..
Anne Olunca Anladm - Doum

alışverişe çıkacak arkadaşlarım hastane çıkışı, tulum, zıbın takımı kaçar tane almayı düşünüyosunuz? ben ilk 3 ay yani yaz girene kadar kullanacığım şekilde alıcam. aşırıya kaçmadan 3 er 5er tane yeterli olur sanırım.3 aydan sonra tekrar alışverişe çıkarım diye düşünüyorum. siz neler yapıcaksınız?

selam kizlar ben geldim.cikara cikaraafedersiniz bu gun 3 kere cikardim.meyvemenumda sadece muz ve yarim elma vardi.2 saatsonra oda cikti.simdi nutella ekmek ve sut yiyorum.kilo almak umrumda bile degil.zaten 2 kilo aldim.cok morallim bozuluyor.bebegim besleniyormu diye

sağol canım cevabın için
tecrübelilerden bazıı şeyleri duymak daha tatmin edici oluyor da

1 numarayla 2 numaranın aynı cinsiyette olması bu anlamda işimize yaradı büyüğün kıyafetlerini giydircez :)onları çıkardık seçicez yıkıyıp yerleştiricem. ama size çok özeniyorum aslında bende alışveriş yapmak istiyorum :)

canım merak etme senden besleniyor zaten bebiş. 9 ay boyunca kusup hiç kilo almayan bir arkadaşım var bebeği gayet normal 3 kilonun üzerinde doğdu. senin beslenmen kendini iyi hissetmen güçten düşmemen için önemli ama yiyemiyorsan da bebiş beslenmiyor diye üzme kendini

benim uyku süzenim tamamen değişti ya.. akşam eve geldik biraz oturdum ama zor bela. sonra gittim yattım. saat 5 te uyandım ve hala ayaktayım hiç de uykum yok. oturayım desem gün içinde perişan olcam..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…