2013 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bizim...

• Ankete Katılan
    472
günaydın kızlar nasılsınız

buugün kimse yok burada galiba tbi tail herkez uyuyordur şimdi öpüyorumm hepinizi hayırlı hafta sonları

Gününüz Aydın olsun efendim...
Bugün biraz erken kalktık 9.30 da
Anneannemiz ehliyet sınavına gidecek de onun için....

canım yaa böle bakınca insanlarda sorunca kendımı cok kötü hissettim sankı umrumda değilmiş gibi böle bı garip oldum halbukı işte şartlarrrr üzüldümm yaaa:/

Ben de uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun zaman siteye girmemiştim. girince bi baktım bayağı bir alanlar var. O zaman ben de kötü olmuştum.o gün yeğenimin doğumgününe de gidememiştim. Oturup ağlamıştım Almaya gidemeyeceğim diyeeee ama artık düşünüyorum da en acili kıyafet i ile bezi.. Listeleri hazırladık tabi okuyorum betten bakıyorum acaba hangisi diyeee... Ama artık yavaştan yavaştan alsak iyi olur... Erken doğum ihtimali falan var değil miiii

Bebek besleniyordur canımmmm... Sen onu hiiiiiççççç takma

Günaydın canlar :)

Günaydın tatlımmm

buugün kimse yok burada galiba tbi tail herkez uyuyordur şimdi öpüyorumm hepinizi hayırlı hafta sonları

Günaydın tatlımmmmm evet kimseciker yokkk

canım ben 35 tane alttan çıtçıtlı, kolsuz ve kısa kollu badi aldım
iki hastane çıkışı aldım
allah nasip ederse bugün de patikli, patiksiz tek alt alacağım
çok gibi görünse de benim iki tane olduğu için anca idare eder diye düşünüyorum
10 aylık bir yeğenim var
ilk bebekliğinde günde 3 kere kesin üstünü değiştiyorduk
sürekli kusuyordu, bunu dikkate al derim
kolay gelsin canım

canım yaa böle bakınca insanlarda sorunca kendımı cok kötü hissettim sankı umrumda değilmiş gibi böle bı garip oldum halbukı işte şartlarrrr üzüldümm yaaa:/

canım kimse kimsenin ne yaşadığını tabiki bilmez
zaten kimsenin de herr şeyi tam değil
hemen hemen herkes şimdi başladı
eksikliklerini tamamlamaya
brnimkilerin erken gelme ihtimali yüksek olduğu için ben acele ediyorum canım
bir de ben çok ağırlaştım
senin önünde daha en az 10 haftan vardır inşallah
alırsın daha rahat rahat
sıkma canını

emin ol besleniyordurrrr bebek canım
o iki kilo da bebeğin ve suyudur
aslında çok şanslısın nazlma

Günaydın canlar :)

günaydınnnnnnnnnnn

günaydın baharcımmmmmm,
sanırım sen cumartesi de çalışıyorsunnnnnn
seni ne zaman ayırıyorlardı işten?
söylemiştin ama unuttummm

günaydın güzel anneler

günaydınnnnnnnnn
evet yazdığın saatlere bakınca senin uyku düzeni gitmiş

Herkese günaydın

günaydınnnnnnnnnnnnn

günaydın güzel anneler ve çoookkk tatlı bebişleri... benim moralim çok bozuk ya diyet yapmama rağmen şekerim düşmüyor evde ölçüyorum yüksek insülin kullanan arkadaşlar varmış başladığınızda şeker değerleriniz nasıldı? lütfen cevap...

günaydınnnnnnnn canlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr, kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrr, bebişlerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
biz daha kahvaltımızı yapmadık
kurt gibi açızzz, şimdi kahvaltıya gidiyorum
herkese sağlıklı, hayırlı, mutlu ve huzurlu bir hafta sonu diliyoruzzzzzzzzzz

Kizlar nasilsiniz ?
Bizim doktor randevumuz guzel gecti hersey yolunda dedi doktor seker icin kan verdim artik sonucu bekleyecegiz
sonuc kotu cikarsa arayacaklar iyi cikarsa aramayacaklarmis :)
artik randevularimiz 2 haftada bir olacak :) dogum yaklasti saka maka
Birde her gittiigmizde kizimizi gorebilsek ne guzel olurdu
Ama cristmas indirimi yapan bir yer bulduk ve bir paket aldim oradan
iki kere 4D ultrasona girme hakkim var
Ilk hakkimi Sali gunu kullanacagim cok heyecanliyim yaaaa babamizda kizimizi gorecek net bir sekilde

günaydın güzel anneler ve bebişleri.hepinize mutlu hafta sonları diliyoruz oğluşumla :)şampuan,pişik kremi,bebe yağı vs ürünleri hangi marka aldınız sebamed almayı düşünüyordum ama bübchen mi alsam bilemedim.

Kizlar birde hazir liste varsa elinizde paylassaniz sayfamizda eksikleri olanlara yardimci olmus olursunuz
ben hic bilemiyorum ne lazim bana :44:
sadece bir kac kiyafet aldim birde kizimin odasi icin buhar makinasi aldim ocagin ilk haftasi babay shower yapilacak abna liste yapmaliyim eksiklerimi ama

günaydınnnnnnnnnnnnn
biz de size mutlu hafta sonları diliyoruzzzzzzzzzzzz
şampuan ve bebek yağını ben de sebamed aldım
pişik kremini bephanten aldım, kardeşim çok memnun kaldı bu kremdem o yüzden bunu tercih ettim

Bepanten de paraben var amaaaa:44::44:

Seba med in içeriğini bilmiyorum burada bir arkadaş yazmıştı ama hatırlamıyorum da ...

eğer resmini ekleyebilirsen ekle biz de görelim minik meleği :)

caım ben kızıma genelde nivea kullanmıştım yine nivea almak istiyorum sebamedi kullandım hem çok beğenmedim hem içinde kanserojen var bildiğim kadarıyla PEG var. bübchen in frambuazlı şampuanı bizde alerji yapmıştı. ama natureli var bildiğim kadarıyla yeni doğan için kullanan arkadaşlarım memnun

Çok teşekkür ederim canım sen tecrübelisin bu konuda park yatak varken beşik gereksiz mi sence? takımın yatağını almak daha mı iyi olur.tabii her çocuk farklı ama herkes park yatakların daha çok kullanıldığını söylüyor beşiği boşuna alıp sonra nereyekoysam diye düşünmek istemiyorum.ama diğer taraftan da odada cibinlikle falan beşikler daha sevimli duruyor.bir de kızın kaç yaşında yatağa geçicez yakın zamanda demişsin ya? beşikler de çok geniş değil 70 cm yani çocuk biraz büyüdüğünde sıkılabilir içinde rahat yatmak isterse yatak en mantıklısı gibi komşumun kızı 3 yaşında o da normal yataklı oda takımına geçti.yakı n zamanda karar vermem lazım...

bence takımın yatağı ve park yatak yeterli derim. çünkü dediğin gibi beşik 70 cm e yastık örtü falan zaten bebek 70 cm olana kadar kullanamazsın. 50 cm gibi doğuyorlar zaten ve ayda ortalama 5 cm gibi bişey uzuyorlar ilk başlarda. yani 2 bilemedin 3 ay kullanabilirsin beşiği. biz ne zaman park yataktan normal yatağa geçtik hatırlamıyorum ama 1.5 yada 2 yaş civarıydı. yani verdiğin paraya değiyor hiç olmazsa. kızım şuan 4 yaşına 3 ay kadar kaldı.aslında şuan da senin resmini eklediğin tarzda yatakta çok rahat yatar ama biz yazın şehir dışına taşınıcaz orda alalalım diyoruz oda takımını.ilk başta park yatak tekerlekli olduğu için iyi oluyor bir de. beşik gibi odadan odaya taşıyabiliyorsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…