2013 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bizim...

• Ankete Katılan
    472
bende yarın eminönüne gidicektim ama malesef izin problemim var yine kaldı.Haftaiçi gidicem artık herkes odaları tamamlamış ben daha hiçbişi alamadım:KK43:

Canım bunun iyi tarafıda var be:KK34: Bebişim doğarda çıplak kalır derdin yon en azından:KK9: 10 tane falan badi aldım(çıtçıtlı olanlardan) 3/4tanede alt-üst şapkalı takım. Bir tane hastane çıkışı almayı planlıyorum.(bir h.çıkışıda k.valide alıcak) Bundan sonra yine indirimlere bakıp büyük almakta fayda var.

Kızlarımız sağlıcakla gelsinlerde inşallah. Senin 1. numara kaç yaşındaydı?

:) nisanda 3olacak da ben 3diyorum buucklarla uğraşmamak için tuvalati falan atlattık şükür uykumuz tam olmasada o da düzene girdi benim en büyük kaygım o çünkü en yakın arkadaşımla bir araya gelemiyorum onun kızıda 6 ay küçük benimkinden benimki biraz hırçın kimseye rahat vermiyor kızım için üzülüyorum :KK43:

Alemsin kız:KK37: Psikopatmı olduk şimdi:KK9: Ben göbüşüm çıkmaya başlayınca kol/bacağa geçtim. Bende genelde koldan vuruyorum. Bacak sanki biraz daha acıyo gibi geliyor. Birde bir kutu ilaçta 1/2 tanesini canımı çok yakıyor. Sende de varmı bu?

canım sanırım sende iğne vuruyorsun bende aynı şekilde, dediğin gibi benimde kutudan bazıları canımı çok yakıyor ama ben hiç iğneden olabileceğini düşünmedim. ben vuramıyorumdur gibi geldi..bende bacaktan yapıyorum, bazen çok acıyor bazen hiç acımıyor..

iyi akşamlar tatlı anneler nasılsınız bugün. ben moralimi oldukça yüksek tutuyorum şekeri oda etkiliyomuş

Aaa Edlincim sen demi bizdensin :KK3: Kevgire dönen anneler....:KK9::KK9::KK9:

aynen oyle canım delık desık :) hergun ıgne yıyorum bırde haftada bır kalcadan yıyorum.. tüm organlarım hava alıyo :) anacım yıne sıze ıgne yapan var.. benım ne annem nede kocam bırak ıgne yapmayı donup bakamıyorlar bıle :KK43: sol elımle sag koluma ıgne yapmayı bıle ogrendım :KK70:D

cnm ben hıc gobekten yapmadım..ılk ıgnemı gobekten yapmıstım esım kızdı bebegın canı yanar dıye :d bıdahada yapmadım.. Evet oyle ya en az 2 tanesı cok yakıyor.genelde aynı bolgeden yapıyorum bırı hıc yakmaz nasıl kolay olur bırı kıvrandırır :KK43:
canım göbwktwn daha hızlı yayılıyomuş diye daha çok göbeği öneriyolar diye duydum.ama zaten son aylarda dahi bebeğe ulaşmazmış iğne.ama arada yer değiştir dr mutlaka değiştir dedi bana . Alışıyo zaten acıya o bölge.

ay oda enteresan. Bu bizin clexane demi başına geldi yoksa tedavi iğnelerinde mi? Benim genelde eşim yapıyor iğneyi. Ben ucuna bakmıyordum hiç. öyleyse bakayım madem ucunada. Eşşek kadar şeyi sokmasın kolumuza :KK9::KK9:

Eşim evde yoksa mecburen bacakdan vuruyorum. Eşim evdeyse birgün sağ bir gün sol kol şeklinde devam.....

evet evet clexane da başıma geldi sorma.bak tabi, benim gibi yanmasın canın.acayip küfretmiştim yapanlara :)) ben ilk ünden beri kendim yapıyorum eşime güvenemedim hoş eşim geldikçe yapardı evde de annem yada babam, acıyı ben kontrol edeyim derken alıştım.ama sen eşin yokken yapabiliyomuşsun zaten bu önemli olan, hem eşininde bi katkısı olsun dimi kolaylıkla olmuyo yavrularımız.ben yazanna dek sen gittin sanırım. Canım iyi alışverişler diliyorum sana.

Kızlar herkese iyi haftasonları ...

canım göbwktwn daha hızlı yayılıyomuş diye daha çok göbeği öneriyolar diye duydum.ama zaten son aylarda dahi bebeğe ulaşmazmış iğne.ama arada yer değiştir dr mutlaka değiştir dedi bana . Alışıyo zaten acıya o bölge.

evet evet clexane da başıma geldi sorma.bak tabi, benim gibi yanmasın canın.acayip küfretmiştim yapanlara :)) ben ilk ünden beri kendim yapıyorum eşime güvenemedim hoş eşim geldikçe yapardı evde de annem yada babam, acıyı ben kontrol edeyim derken alıştım.ama sen eşin yokken yapabiliyomuşsun zaten bu önemli olan, hem eşininde bi katkısı olsun dimi kolaylıkla olmuyo yavrularımız.ben yazanna dek sen gittin sanırım. Canım iyi alışverişler diliyorum sana.

Kızlar herkese iyi haftasonları ...

haklısın cnm daha kolay yayılıyor olabılır..zaten ucu kucuk bebege gıtmz de gelde benımkıne anlat :) ya bıde gobekten yaparken oglusumun orayı tekmeleyecegı tutarsa ayyyyyyy :18: amma uctum demı :KK9:

[QUOTE=papatya50;27767899

banka sınavın ne oldu canım? açıklandı mı sonuçlar?
azmini çok takdir ediyorum
kolay gelsin şulecim

sorma cnm açıklanmadı hala.. bebeğimin geleceği için herşey. umarım emeğimin karşılığını alırım en kısa sürede. soğolasın cnm sana da kqlay gelsin, başarılar..:KK66:)

alısverısı tamamlamakta olan annişler aldıgınız herseyı(kremınden emzıgıne,oda nemlendırıcısınden bezıne kadar) herseyı markasıyla yazarsanız cok memnun olurum.. ben sureklı yattıgımdan bıra zıbını mendıl bıle almadım.. en son sızın lıstenızı esıme verecem nasıpse 28 haftadan sonra alacagız.. gercekten cok sevaba gırceksınız.:KK16::KK16:

haklısın cnm daha kolay yayılıyor olabılır..zaten ucu kucuk bebege gıtmz de gelde benımkıne anlat :) ya bıde gobekten yaparken oglusumun orayı tekmeleyecegı tutarsa ayyyyyyy :18: Amma uctum demı :KK9:

benim geçenlerde başıma geldi, iğneyi vururken tekmeledi, korktum ulaştımı acaba diye ulaşması mümkün değilmiş rahatladım.:) öptüm canım bye

canlarımm hemen hemen alınmış herşey, imrendim valla..
yarın ilk işim bebeğim için çarşı pazar dolaşmak olucak. alıcam bu kez, sıkıldım araştırmaktan.
yarın bekleyin benden güzel haberleri.
şimdi bebeğimize ve babamıza yemek yapalım biraz.
öpüldünüz kızlaaar.

tüm güzel annelere selammm..

obsesiff arkadasım ben yarın şekercikk le bırlıkte emınonu havuzlu handa olucam eger dedıgın jolie'yi de gorursem yanı yakınlardaysa fıyatlara sekerlerın dahıl oluo olmadıgı soyler aksamı sana burdan yazarım canım ..

benım oglumun odası bıttı resımlerını paylasmıstım perdemız eksıktı oda takıldı ve buyuk ısımız bıttı onuda burdan paylasıorum cok kullanıslı ve guzel oldu bence düşünenlere fikir olsun :)

ebah ,çilek nasılsınız canlar buraya fazla ugrayamayınca hbrlesemıyoruz nasılsınız bakımmm?? hersey yolunda dımı?? çilekle telde gorusuoruz ara sıra ama ebah canım senın kı yok ozelden sende at numara nı bana bnde atım da buraya gıremedıgım zmn konusalım canım benım...

Eki Görüntüle 576706

arkadaşım bayıldım perdeye mobilya beyazdı yanlış hatırlamıyrsam sandalyede güzelmiş duvar kağıdıda var yanlış görmediysem süper süper süperrrr bebeişin çok şanslı =))) güle güle kullanın sen bütün büyüklerri tamamladın harika yaaa=) darısı bize =)

MErhaba Kızlar,,

bu ay başından beri işler çok yoğun kafamı kaldıramıyorum.Üstelik artık ağırlaşmaya da başladım 2 katı yoruluyorum..Son aylarım iş te en yoğun döneme denk gelecek sanırım.

Eve gidince de pestilim çıkıyor.

Şimdiden göbeğimi sevmeye bile vakit bulamıyorum.Kendimi suçlu hissedip üzülüyorum...:KK14:

aynen oyle canım delık desık :) hergun ıgne yıyorum bırde haftada bır kalcadan yıyorum.. tüm organlarım hava alıyo :) anacım yıne sıze ıgne yapan var.. benım ne annem nede kocam bırak ıgne yapmayı donup bakamıyorlar bıle :KK43: sol elımle sag koluma ıgne yapmayı bıle ogrendım :KK70:D

iğne yapan kızlarrr sizi yağmurda düşünemiyorum o zaman delik deşik :KK1:

şaka bi yana Allah yardımcınız olsun.

bir hafta sonu daha geldi. bende eminönüne gidecekler grubundayım. görüşme ayarlasak bu kadar olurmuş.

herkes eminönünde bu hafta belki de karşılaşcaz ama kimse birbirini tanımıyor. :KK33:

iğne yapan kızlarrr sizi yağmurda düşünemiyorum o zaman delik deşik :KK1:

şaka bi yana Allah yardımcınız olsun.

bir hafta sonu daha geldi. bende eminönüne gidecekler grubundayım. görüşme ayarlasak bu kadar olurmuş.

herkes eminönünde bu hafta belki de karşılaşcaz ama kimse birbirini tanımıyor. :KK33:

bence hepiniz toplaşıp gidin:21: toplu hamiş indirimi alırsınız :KK76::KK76:

Mihs cim canım çok sağol. :KK54:İyi alışverişler tatlım. Kendinizi çok yormayın. Şekerimede selam :KK3:

Elacım merak etme bende yolun başındayım. Daha ne yatak var ne doğru düzgün eşya. Birkaç zıbın o kadar. Ama artık başmak lazım:18::KK9:

Selalmaz canım kıyamam zor bir durum. Yaşlar yakınya olacak.:KK4::KK9: Berki kardeş gelince durulur. Bende kızım doğsun 2 yaşına gelsin 2. İçin çalışmalara başlamayı planlıyorum:KK17:

Kevgire dönen annelerde galvanizde varmış.:KK9:

Kadınızz sen bu moralle yeniceksin canım şekeri :KK19:

Edlin süpersin canım. Ben kocamla iki senedir ayrıydım. Artık beraberiz rahat rahat naz yapabiliyorum. Yanımdayken yapsın canım. Elinemi yapışacak:KK9:

Sulecim hadi iyi haberler olsun. Hem sınavın hem alışverişin bekliyoruz güzel haberleri:KK34:

Edlincim öyle bir liste hazırlamaya çalışıyorum. Bitince paylaşacağım tatlım
:21:

Mihs cim canım çok sağol. :KK54:İyi alışverişler tatlım. Kendinizi çok yormayın. Şekerimede selam :KK3:

Elacım merak etme bende yolun başındayım. Daha ne yatak var ne doğru düzgün eşya. Birkaç zıbın o kadar. Ama artık başmak lazım:18::KK9:

Selalmaz canım kıyamam zor bir durum. Yaşlar yakınya olacak.:KK4::KK9: Berki kardeş gelince durulur. Bende kızım doğsun 2 yaşına gelsin 2. İçin çalışmalara başlamayı planlıyorum:KK17:

Kevgire dönen annelerde galvanizde varmış.:KK9:

Kadınızz sen bu moralle yeniceksin canım şekeri :KK19:

Edlin süpersin canım. Ben kocamla iki senedir ayrıydım. Artık beraberiz rahat rahat naz yapabiliyorum. Yanımdayken yapsın canım. Elinemi yapışacak:KK9:

Sulecim hadi iyi haberler olsun. Hem sınavın hem alışverişin bekliyoruz güzel haberleri:KK34:

Edlincim öyle bir liste hazırlamaya çalışıyorum. Bitince paylaşacağım tatlım
:21:

cnm süpersin..listen pusulam olacak..beklıyorum... hıc netten alısverıs yapmadım nedır ne degıldır bılmıyorum.. o yuzden sıkıstıracam kocişin eline gerısını o düşünsün.. parasını pulunu :KK9:

canım çok çok sevindim :KK8: şuan ikiz bebeğe hamile bi arkadaş var yeni kontrole gitti dr u şekerli şeyler fazla yeme bebeklerin suları artar daha erken gelir demiş. aklıma geldi şimdi seninle paylaşayım dedim.

özellikle yastığı çok beğendim bende zaten yan yatış destek yastığı alacaktım bundan alırım daha iyi olur. güle güle kullanın bebişinle canım hayırlı olsun

zebra perde nasıl temizleniyor? çıkarılıp yıkanıyormu? bi perdeciye sormuştum siliniyor dedi silinerek ne kadar temizlenirki diye düşünmüştüm.

canım şeker olayını hiç duymamıştım, aklımın bir köşesinde dursun
teşekkür ederim

canım yastıkta bebeğin kafasının geleceği yer delik delik
allah korusun kustuğunda boğazına kaçmayı engelliyormuş
inşallah faydasını görürüz

canım o perdeler çok kolay çıkarılıyor
balkona seriyoruz, lifle veya süngerle yıkayıp
ıslak ıslak asıyoruz
inan hiç deforme bile olmadı

ay canım çok sevindim nasıl bir duygu aynı anda ikisi görmek dün sen hastaneye gideceğim deyince birde sen sürekli yatıyorum demiştin . burdada kar yağıyordu aklıma sen geldin diyorum dikkat etse bari:) karda aman dikkat:)

ayyyyyyyyyy canım demek aklına geldim
ne güzellllll
çok mutlu oluyorum onları görünce
bir de sağlıkları güzel olunca
her anne adayı gibi değme keyfimeeee

X