2013 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

merhaba canım vıtamını bızde kullanıyoruz ama oyle busey yok tabı arada kakası yesıllı gelıyo o zamanda üşütüyo sanırm

Mrb tatlim sarinin icinde yesil varsa fazla beslendigi anlamindaymis butun kakasi yesilse usuttu demekmis acaba benim usutmus olmamdan etkileniyo olabiir mi ay sinir oldum ya

benim kızımdada zaman zaman yeşil kaka olmuştu.
her bezindede kakası oluyordu eskiden. doktorum bu doyduğuna işaret demişti. fazla doyduğuna işaretmiş

Mrb tatlim sarinin icinde yesil varsa fazla beslendigi anlamindaymis butun kakasi yesilse usuttu demekmis acaba benim usutmus olmamdan etkileniyo olabiir mi ay sinir oldum ya

hımm anladım canım o zaman sen bı dra mı gotursen acaba
bu arada benım kızım kalca testını gectı çok sukur

Yok aksine neseli bi bebek kaka ve gaz disinda aglamiyo bile :nazar: klima surekli acik surekli battaniyeye sarili ustunude hal cift kat giydiyorum kilotlu corap uzun kollu citcitli bi katt slt ust tkim izmirdeyim bu arada acaba altini alirken mi usuyo kaka yapamayinca yazik yavrum bezini hvalandirip acinca hemen ypiyo of bilemedim gunde kac kere kaka yapiyo bebklerinz arkdsslar

canım bende ıkı kat gıydıryorum oda sıcklıgı 26 derece benımkı de altını acınca kakasını yapıyo bazen altı acık bırakıyorum hosuna gıdıyo
o arada da elektırıklı sobayı kullanıyorum

canım bende ıkı kat gıydıryorum oda sıcklıgı 26 derece benımkı de altını acınca kakasını yapıyo bazen altı acık bırakıyorum hosuna gıdıyo
o arada da elektırıklı sobayı kullanıyorum

Aynen bende dusundum elektrikli sobayi ma malesef sobamiz yok buyuk ihtimal o zaman usuyo yavrum aksam esim gelince soylucem bakalim

Aynen bende dusundum elektrikli sobayi ma malesef sobamiz yok buyuk ihtimal o zaman usuyo yavrum aksam esim gelince soylucem bakalim

bız gece klımayı kapatıyoruz çok soguk gunlerde nasıl olur onu bılemem tabı
altını her actıgımda mutlaka sobayı kullanyırum çünkü bagırsak ıltıhabı olabılırlermıs allah korusun

sukur canım ..
gozlugum yok ıkı haftadır beynım catlıyo resmen hastahaneyede gıdemedım bı turlu
sen nasılsın mınıgın nasıl

Allah şifa versin tezzamanda. bende iş başı yaptım kızçemi özleyerek gün geçiriyorum. ssk dan paramın yatmasının peşindeyim şu sıralar :KK70:D

Yok aksine neseli bi bebek kaka ve gaz disinda aglamiyo bile :nazar: klima surekli acik surekli battaniyeye sarili ustunude hal cift kat giydiyorum kilotlu corap uzun kollu citcitli bi katt slt ust tkim izmirdeyim bu arada acaba altini alirken mi usuyo kaka yapamayinca yazik yavrum bezini hvalandirip acinca hemen ypiyo of bilemedim gunde kac kere kaka yapiyo bebklerinz arkdsslar

benim kızım günde 1 kez veya gün aşırı 1 kez yapıyor herkez kendi bebeğini daha ii bilir ama bizim doktorumuz en az 4 5 aylık olmadan oda kız bebeklerini süslemek için külotlu çorap giydir çok gerek olmadıkça asla giydirme dedi ben duruyada 5 aylık olasıya kadar külotlu çorap giydirmedim sakıncalı diye doktor asla dediyse bi sebebi vardır dedik hep

Aarkadaslar bi sorum olcak bebekleinizin kakasi ne renk biz 15inde 2aylik olcaz yaklasik 1haftadir kakamiz koyu yesil usuyunce yesil oluyomus buyuklet oyle dio ama acaba d vitmini ypbilir mi usutmesi dusuk bi ihtimal cunku bide kuzucuklarin uykulri duzne girdimi bizim hla girmedi

bizimde kakamız sarı 1 kez yeşil oldu ve doktor hemen tahlil yaptırdı mikrop olur enfeksiyon kapar diye araştırıyorlar çokta normal degil diye biliyorum yeşil kaka

bizimde kakamız sarı 1 kez yeşil oldu ve doktor hemen tahlil yaptırdı mikrop olur enfeksiyon kapar diye araştırıyorlar çokta normal degil diye biliyorum yeşil kaka

Kilotlu corabi etrafimda bebek buyuten herkes kullandi hicte zararini gormedi sonucta varis corabi gibi siki bisey degil giydirdiklerimiz siksa zaten yirtar kendini bebeklerimiz ya su kaka olayi bi garip kuzenim ege universitesi cocul bolumu bashemsiresi kakasini gordu usutmus biraz demisti bende tedirgin oldum die cocuk bolumunun profesorletinden birine sormus ve bagirsak hareketlerinin hizlsndigini gosterir dems e zaten azici usuyunce kendimizide goz onunde bulundurursak heen ya isal ouruz yada gazimiz olur

biz kızımla bir hafta istanbulda dügündeydik bugün evmize geldik şükürler olsun insanın kendi evi gibisi yok.otobüs yolculugu korktugum gibi olmadı şükürler olsun kızım uyudu acıktğında karnını doyurdum tekrar uyudu.tek sıkıntımız dinlenme tesislerinde bebek bakım odalarının olmaması olanların uygun olmamasıydı.giderken tek gitmiştim ama cift bilet almıştım rahattık gelirken annemlerle gelince cift bilet aldırmadılar ama bende bebişimde telef olduk,12 de bi uyuduk akşam 6 da uyandık.birazdan kızımı bıcı bıcı yaptırcam

kızlar doğum yapalı 50 gün falan oldu dün gece camaşırımda kan lekesi vardı daha devamı gelmedi 40 günden sonrada aynı şekilde bi leke gelmişti.bu normal mi aramızda adet görmeye başlayan var mı

kızlar doğum yapalı 50 gün falan oldu dün gece camaşırımda kan lekesi vardı daha devamı gelmedi 40 günden sonrada aynı şekilde bi leke gelmişti.bu normal mi aramızda adet görmeye başlayan var mı

bende 28 ağustosta doğum yaptım dun adet oldum. ama doğum oncesındekı adetlerım gıbı. leke gıbı degıl yanı bıldıgın adet

gunaydınnn,
biz oglusumla 8 de uyandık 9 buçukta uyudu uyandı sımdı tekrar uyuttum sukurler olsun inş gündüzde uyumaya baslıycak gıbı:nazar:

işte benim meleğimin mevlüdündeki hali

Eklentiler

• $IMG_2030.JPG
    $IMG_2030.JPG
    184,5 KB · Görüntüleme: 22
maşallah çok tatlıı ... herkesin kendi bebeği en güzel gelir ya :) başka bebeklerde en güzel olabiliyomuş dedirtti bana bu resim Allah nazardan korusun

ayyy çok teşekkür ederiz teyzesi hiç birimizin bebeğine nazar değmesin RABBİM KORUSUN İNŞ bugn kimseler yok forumda bebekler durmuyo galiba :KK1:

X