2013 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

bir sorum daha olacak. doğduğundan beri kızımın uykusu çok düzenliydi. 2-3 saat uyur önce altını değiştirir sonra emzirirdim.
emzirirken bir daha uyurdu gazını çıkarır yatırırdım. bazende uyumaz güne 2 kere 2-3 saat uyanık kalır sonra yine uyurdu.

fakat dün sabah 9 dan akşam 9 a kadar hiç uyumadı. 2 kere 20 dk uyudu.
hastada değil, ağlamıyorda. sizce neden böyle olmuştur.

uyku düzeni mi değişiyor acaba.

bugün yine 9 da uyandı 1 e kadar hiç uyumadı. korktum yine hiç uyumayacak diye
2 kere uyudu yatırdım 5 dk sonra uyandı her ikisindede....................

Annesiyle vakit gecirmek istemistir bebisin.aglamiyor olmasindan dolayi oyle dusundum

kızlar nasılsınız bayadır giremiyorum. yeni uyudu inşaallah uyur yavrum gazı var dün akşam 9.30 da uyudu nasıl ağlıyor anlatamam. ben evde sıkıldım tekim kapıya çıksak ağlar diye korkuyorum 2 kere çıktık ağladı arabada durmayı sevmiyor sanırım. evimin halini görseniz yetişemiyoum. siz ne haldesiniz. bide kaplarla buzluğa süt koydum dışarı çıkmadan önce onları benmari usülü ısıtıp yanıma alsam kaç saat içinde tüketmem lazım ve ısısını nasıl koruycam?

Bebeklerine tek bakan annelerin ortak hali ayni.cok takma kafana.bebek bakmaya gelecekleri bile hemen ayni gun kabul edemiyom uygun bir dille gunu ben belirliyom kimse kusura bakmasin.yeni bir duzene alismak tek basina kolay degil.elimizden gelen bu.esin bisey demiyorsa yetisemedigin icin sende salla gitsin.bebeki yedir doyur altini almak 1 saat gun icindd bunu 2 3 saat de bir tekrar ediyon ee az dinlenmekte senin hakkin.

kızlar merhaba hepinize nasılsınız.bende uzun zamandır girmiyorum topiğe .benim kızımda çok gazlı ve sütüm yetmiyor mamada vermek zorunda kalıyorum .ve kızımın uyku düzeni bozuldu gün boyunca bir kere uyuyor .gecede her saat başı ayakta ne yapacam ben ya üç çocuklu olmak ne kadar zor .kızların dersleri biryandan yemek biryandan ütü biryanda ve şuanda kızım uyandı çıkıyorum kendinize iyi bakın bana şans dileyin :))))

Bebeklerine tek bakan annelerin ortak hali ayni.cok takma kafana.bebek bakmaya gelecekleri bile hemen ayni gun kabul edemiyom uygun bir dille gunu ben belirliyom kimse kusura bakmasin.yeni bir duzene alismak tek basina kolay degil.elimizden gelen bu.esin bisey demiyorsa yetisemedigin icin sende salla gitsin.bebeki yedir doyur altini almak 1 saat gun icindd bunu 2 3 saat de bir tekrar ediyon ee az dinlenmekte senin hakkin.

çok doğru soyluyorsun canım bende saat 2de hastaneden geldık yavrumla ıkı defa bastan asagı degıstırmek zorunda kaldım bezını tasırmıstı .. ardından doyur uyutmaya çalış kolay degıl vallahı gözlerım bayılıyo içim gecıyor su an hatta ben cıksam ıyı olcak
:KK1::KK1::KK1:

Son düzenleme:
kızlar merhaba hepinize nasılsınız.bende uzun zamandır girmiyorum topiğe .benim kızımda çok gazlı ve sütüm yetmiyor mamada vermek zorunda kalıyorum .ve kızımın uyku düzeni bozuldu gün boyunca bir kere uyuyor .gecede her saat başı ayakta ne yapacam ben ya üç çocuklu olmak ne kadar zor .kızların dersleri biryandan yemek biryandan ütü biryanda ve şuanda kızım uyandı çıkıyorum kendinize iyi bakın bana şans dileyin :))))

merhaba canım allah kolaylık versın sana gaz ıcın sab sımplexı kullanıyorum sukur kızımın gaz problemı azaldı hatta azda olsa gazlı yıyecekler yemeye baslıyorum onceden bulgur kızımı rahatsız etmıstı ama sımdı yıyınce bısey olmuyo

kızlar bebeklerinize tek başınıza mı bakıyorsunuz? benim kızım 28 günlük oldu annem yanımda 1 ay daha kalıcak ama şimdiden annem gidince napıcam diye kara kara düşünüyorum.hiçbirşeye yetişemiyorum kızım uyanık olduğu müddetçe sadece emmek istiyor

3.gunden beri yalnız bakıyorum , kayınvalidem alt katta oturuyor görmeleri için indiriyoruz sadece günde bi kere.oğlumda ilk zamanlar çok uzun emiyodu şimdi düzene girdi 2 aylık oldu oğlum.

3.gunden beri yalnız bakıyorum , kayınvalidem alt katta oturuyor görmeleri için indiriyoruz sadece günde bi kere.oğlumda ilk zamanlar çok uzun emiyodu şimdi düzene girdi 2 aylık oldu oğlum.

canım alt katta oturuyo ve gunde 1 kee goruyo demek helal olsun vallahı ne guzel sakın sakın buyutursun ıns

çok doğru soyluyorsun canım bende saat 2de hastaneden geldık yavrumla ıkı defa bastan asagı degıstırmek zorunda kaldım bezını tasırmıstı .. ardından doyur uyutmaya çalış kolay degıl vallahı gözlerım bayılıyo içim gecıyor su an hatta ben cıksam ıyı olcak
:KK1::KK1::KK1:
hadi bayilmadan git ozaman :KK1: ben gece emzirkn tv falan aciyom korkuyom emzirirkn uyuyakalmktn.arada kusuyo benimki 3 kez carsafima kustuydu.uzerime kusmadi hic o yuzden ustumu degistirme siftahimi yapmadim daha:KK1:

kızlar yazılanlara bakıyorum herkesin bebeği genelde 15-20 dk emiyo benim kızım 1 saate yakın emiyor zorla ayırıyorum memeden çok ağlıyo memede uyumuyorda gözler hep açık ve sürekli çene hareket halinde yutkunma sesinidde duyuyorum sütümde bol ama neden doymuyor her bezinde kakası var çok çiş yapıyor kiloda aldı baya obez mi olucak doyduğunumu anlamıyor kafam çok karıştı

benim 3 saat sürüyodu kendi bırakmadıkça ben ayırmıyodum . ama sonradan yalancı emzik verdim onunla oyalandı biraz dene istersen sende

hadi bayilmadan git ozaman :KK1: ben gece emzirkn tv falan aciyom korkuyom emzirirkn uyuyakalmktn.arada kusuyo benimki 3 kez carsafima kustuydu.uzerime kusmadi hic o yuzden ustumu degistirme siftahimi yapmadim daha:KK1:

Sizinki gene iyiymiş biz hasteneye gittik çarşamba günü oğluş kaka yapmadı bütün gün ıkın ıkın mahvoldu çocuğum idrar tahlili için verdikleri poşete bakalım derken bir tazzikli yapmadı ki kakasını benim badi altımdaki eşortman iki battaniyesi komple kaka bir yandan gülüyorum bir yandan değiştiriyorz kakalı kakalı doktora sonuç gösterdik:KK9:

allah yardımcın olsun ccanım ama otobuste devamlı uyur dıye dusunuyorum ıns rahat bı yolculuk yaparsınız

tövbe tövbe ya kaymakmı tutarmıs sutu ne tuhaf ya neyse takma arkadasım ..

maşallah canım çok tatlı allah nazarlardan korusun sana bagıslasın ıns

canım allah yardımcın olsun benım kayınvalıde emzırırken gögsun buyuk ama sutun su gıbı dedı
çbısey dememek ıcın kendımı tuttum vallahı
Niye illaki bir giciklik yapmak zorundalar ki acaba yaa
benim bebişim 33 günlük 4050 şu anda doğduğunda 2790 dı canım
Maşallah canım ne güzel kilo almış bebeğin korkma bence de

Canım çörek otu suyu ayrı mı satılıyor yoksa şu böreğin falan üstüne koyduğumuz çörek otunu mu kaynatiyorsun ne kadar veriyorsun bir de bnm kuzum da ayni dediğin gibi gazı var ve kaka yapamıyor pek

Evet canım böreğin üstüne koyduğumz oaketlerde satılan.suya at iki tutam kaynat bir taşım,sonra demlenmeye bırak biraz, süz ve soğut biraz, iki çay kaşığı bebişime vermiştm.kalanını da ben içtim.3gündr bir falan ben yapıyorum gece gündüz maşallah kakasını rahat yapıyor.arada da rezene içiyorum o da uyuttuğu için rahatlatıyo bebişimi beni de.

kızlar aranızda silikon göğüs ucuyla emziren var mı çok bunaldım ya son on gündür devamlı huzursuzz o uslu çocuktan eser yok acaba silikon uc mu bu kadar gaz yapıyo ya kendi göğsümü de almıyo inatla ne yapacağımı şaşırdım acaba başka bir rahatsızlığımı var diye düşünüyorum dilinden anlamamak ne zor ya

X