2013 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Merhaba kizlar dun kontrolum vrdi plesanta yaslanmam ilerlemis suyumu azaltmis canim kizim kilo kaybetmis doopler yaptilar acil beni sezxeryana aldilr kizim 2300 dogdu normalde 38 haftalikken 35 haftaliga gerilemis birkac saat kuveze alindi simdi iyi taburcu olduk ama sezeryanda zormus yaa krnimin agrisindan olecem hala sutum gelmedi mama veriyoz rabbim sizi de kuzulariniza kavusturur biran once insallah
canım gözün aydın olsun.. sağlıklı bir şekilde kavuşmuşsunuz şükür.. inşallah sütünde en kısa zamanda gelir..

teyzeleri göbüşümüz düştü dün akşam sonunda rahatladık

şimdi ananesinin kucağında keyif çatıyor :)

eminegül85 canım benim az kaldı inşallah hem gözün aydın annende gelmiş belki ananesini beklemiştir

fadiyez canım son 4 gün kaldı Rabbim tamamına erdirsin inşallah ağrısız sızısız olur inşallah canımm
ayyy maşallah canım ya doğdu da göbeği bile düşmüş :KK76: bizimkide bekliyor bişeyi bakalım ama neyi bekliyor göreceğiz..
bizde açıklık olduğunu falan öğrenince beşiğini yatağını falan herşeyini kurduk ama :KK9: diyorum hadi artık ananen geldi yatakta hazır gel diye ama sözümü dinleyen pek yok gibi :KK31:
Kizlar benim salı günü 40 haftam doluyor normal doğum istiyorum ama eğer istersem doktor sezaryen yaparız dedi eşimle eger saliya kadar gelmezse 41.haftayi da bekleyelim diyoruz sizce ne yapmalıyız
canım benimde pzt doluyor günüm. çrş doktora sordum pzt ye kadar olmazsa ne olacak diye 1 hafta bekleyecekmişiz.. galiba o bir haftada da gelmezse suni sancı onunlada olmazsa sezeryan olacakmış.. geçen sene bir arkadaşın böyle olmuştu.. bu bize uygulanacak durum. bilgin olsun diye yazdım ama tabi en doğrusuna senin doktorun karar verir.. inşallah hakkında hayırlısı olsun..

Bugun tam 40 haftaligiz 30 kasimdi sat. Ama doktorum 8 eylul son dedi eger pazar gunune kadar bisey olmazsa gunum bittigi icin cuma gunu gel suni verip baslatalim dedi. Ama sancim acilmam hic biseyim olmazsa sezeryan isterim ben bide suni alip acilmazsa niye bekleyeyim

Benim sat da 30 Kasım ya sürekli catima mi bakıp duracak ki benim canımı bu sefer cok acitti doktor aman yaa ne yapacağımi sastim artik sancım falan olmazsa ben de almam suni sancı

Hayırlısı olsun canım hakkında normal doğum yapacaksın herhalde...

Sagol canim hepimiz hakkinda Rabbim hyirlisini versin normal istiyorum suana kadarda oyle gorunuyo oktormda sezeynci doktorlardan degil by gece dogururmuyum bilmem ma kizim icerde artik cok mutlu devil bunu hissediyorum

Sagol canim hepimiz hakkinda Rabbim hyirlisini versin normal istiyorum suana kadarda oyle gorunuyo oktormda sezeynci doktorlardan degil by gece dogururmuyum bilmem ma kizim icerde artik cok mutlu devil bunu hissediyorum

İnşallah en kısa zamanda kucağına alırsın canım valla bende sıkıldım ama benim salı günü kısmetse burada bekleyen o kadar kişiden 5-10 kişi kaldık sanki:44:

İnşallah en kısa zamanda kucağına alırsın canım valla bende sıkıldım ama benim salı günü kısmetse burada bekleyen o kadar kişiden 5-10 kişi kaldık sanki:44:

Zamanini bilip beklemekte com zordur dimi aynen ya sayfada online 25_30 kisi oldugunu hatirliyorum alpin acilisi yapti sonra patir patir ardi geldi

slm kızlar. Uykum firari, gecem firari, ben firari bu saatte. Sanırım ilk sırada benim ama oğlum gelmiyor. Ama sanki bu haftasonu en geç gelecekmiş gibi hissediyorum. Uzun zamandır ağrılarım var fakat bugün karnımda farklılık hissediyorum. Çok su içtiğım içinmi bilmem ama bağırsaklarım çok çalışıyor. Her gece yatarken sabaha doğmuş olsa diyorum ama benim oğlan vazgeçti galiba :KK43: dua edin kızlar oğlum suni sancı almadan gelsin, ilk oğlumda almıstım zor oluyor

canım gözün aydın olsun.. sağlıklı bir şekilde kavuşmuşsunuz şükür.. inşallah sütünde en kısa zamanda gelir..

ayyy maşallah canım ya doğdu da göbeği bile düşmüş :KK76: bizimkide bekliyor bişeyi bakalım ama neyi bekliyor göreceğiz..
bizde açıklık olduğunu falan öğrenince beşiğini yatağını falan herşeyini kurduk ama :KK9: diyorum hadi artık ananen geldi yatakta hazır gel diye ama sözümü dinleyen pek yok gibi :KK31:

canım benimde pzt doluyor günüm. çrş doktora sordum pzt ye kadar olmazsa ne olacak diye 1 hafta bekleyecekmişiz.. galiba o bir haftada da gelmezse suni sancı onunlada olmazsa sezeryan olacakmış.. geçen sene bir arkadaşın böyle olmuştu.. bu bize uygulanacak durum. bilgin olsun diye yazdım ama tabi en doğrusuna senin doktorun karar verir.. inşallah hakkında hayırlısı olsun..

Ben de bekleyeceğim bir hafta daha bakalım belki gerek kalmaz geliverir minik kizim hayirlisiyla inşallah

Günü dolmak üzere olup da hala bekleyenlerden biri de benim :) Benim aslında işime geliyor çünkü dr.um izinde ve ben 40+3 olduğum gün dönecek. Hayırlısı bakalım.
Benim gibi 39 u geçmiş olanlara tavsiyem sanki 41 haftalıkken doğum yapacakmış gibi hazırlayın kendinizi, çünkü 39 dan sonra doğumu beklemeye başlayınca günler hiç geçmiyor ve bu da insanda stres yapıyor. Stres de doğumu geciktiren bir şey. Belki duymuşsunuzdur, yalnız insanlarda değil tüm memelilerde stres altında doğum hormonlarını baskılayan bir sistem var. Bu yüzden bir çok kadın sık sancılarla hastaneye gider fakat evinden dışarıda hastane ortamı stres yarattığı için yatış yapıldıktan sonra sancılar seyrekleşiverir.

Kızlar ben de doğum yaptım. Gece sancım başladı, sabah 05.59 'da spinal sezaryenle oğluşum geldi. Darısı tüm hamişlerin başına olsun. Harika bir ameliyat geçirdim ve sütüm de hemen geldi

Kızlar ben de doğum yaptım. Gece sancım başladı, sabah 05.59 'da spinal sezaryenle oğluşum geldi. Darısı tüm hamişlerin başına olsun. Harika bir ameliyat geçirdim ve sütüm de hemen geldi

Canım gözün aydın Allah analı babalı büyütsün inşallah darısı bizim başımıza...

Canım gözün aydın Allah analı babalı büyütsün inşallah darısı bizim başımıza...
Çok teşekkür ederim, darısı başınıza ve çok daha kolayını sizler yaşayın inşallah

valla hiç sormayın, az kalsın evde doğuracakmışım. Hastaneye geldiğimde ebe nst'ye soktu ve çatı muayenesi yaptı inanamadı çünkü 7-8 cm açılmış

Herkese gunaydin bekleyen hamisler.bende sabirla bekleyenlerdenim.p.tesi 40 haftam doluyo.nst de cok az sancilar cikiyo ama bende tik yok.arkadasin soyledigi gibi stres geciktiriyo sanirim.bende normal dogum bekleyenlerdenim tabi anormal bi durum gerceklesmezse.cok fazla kasik agrim var ve bacak agrisindan uyuyamiyorum.magnezyumu dogumu geciktiriyo diye birakmistim ama agrilarim yuzunden tekrar basladim.p.tesi tekrar nst var,bakalim hangi haberlerle donucez.hayirlisi olur ins.hepinizi opuyorum...

X