2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
günaydın güzel annişler bende aranıza yenı katıldım ilk hamileliğim kısmetse doğum 1 aralık gözüküyor 27 yasımdayım benıde aranıza eklermısınız

günaydın güzel annişler bende aranıza yenı katıldım ilk hamileliğim kısmetse doğum 1 aralık gözüküyor 27 yasımdayım benıde aranıza eklermısınız

hoşgeldin Allah bebişini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin en büyük senin bebeğin o halde. cinsiyeti belli mi?16. haftadasın belli olmuştıur.

Gunaydın Kızlar, herkese hayırlı mutlu saglıklı ve guzel haberlerde dolu bir hafta dilerim.

Çarşamba gununu iple çekiyorum , kan sonuclarım icin, sonra oturup perinatolog ile gorusecegiz, buyuk ihtimal amniyo sentez isteyecek , o işlemden cok korkuyorum..

Bol bol dua ediyorum ve inanıyorumki Rabbim dualarımı boş cevirmeyecek.. Evladım saglıklı bir şekilde dunyaya gelecek hayırlısı ile..

Gunaydın Kızlar, herkese hayırlı mutlu saglıklı ve guzel haberlerde dolu bir hafta dilerim.

Çarşamba gununu iple çekiyorum , kan sonuclarım icin, sonra oturup perinatolog ile gorusecegiz, buyuk ihtimal amniyo sentez isteyecek , o işlemden cok korkuyorum..

Bol bol dua ediyorum ve inanıyorumki Rabbim dualarımı boş cevirmeyecek.. Evladım saglıklı bir şekilde dunyaya gelecek hayırlısı ile..
Rabbim evladını sağlıkla kucagına almayı nasip etsinn inşallah amniyo senteze gerek kalmadan bebişinin saglıklı oldugunu duyarsın canım aminn

sagolun kızlar Allah hepımızın bebeklerını saglıkla kucagımıza almayı nasip etsın bebısım henüz cınsıyetını gostermedı bende cok merak ıcerısındeyım
yas 27 ilk bebiş , istanbuldayım , sat 23 şubat , bdt 1 aralık gozukuyo

Gizemcim kusura bakma belki yeter artık diyeceksin ama ben bilgilerimi yazmıştım galiba eklememişsin tekrardan yazıyorum eklersen sevinirim..

Yaş 24 ilk bebeğim adana da yasıyorum sat 21-03-2013 bdt 27-12-2013

teşşekür ettim şimdiden :KK70:

gizemcim listeye beni eklermisin
nihalgerez yaş:32 2.bebek ilki erkek
sat:18 mart bdt: 23.12.2013 teşekkürler

hayırlı olsun bu arada cinsiyeti belli olmuş.
allah tamamına erdirsin sağlık sıhatle inşallah.

Gizemcim kusura bakma belki yeter artık diyeceksin ama ben bilgilerimi yazmıştım galiba eklememişsin tekrardan yazıyorum eklersen sevinirim..

Yaş 24 ilk bebeğim adana da yasıyorum sat 21-03-2013 bdt 27-12-2013

teşşekür ettim şimdiden :KK70:

canım topik bana yeni geçti görevi yeni devraldım yani önceden yazdıysan bilemicem :)
şimdi ekliyorumm :)

kızlar selam nasılsınız bakalım :) haftasonu yeni taşındığımız ev için dua yaptık çook yoruldum ne zor işmiş ... ama güzel bir gelişme de var ki bebeğimin hareketlerini içten içten hissetmeye başladım haftasonu kıpır kıpırdı minik kuzucuk :)

günaydınnnnnnnn :)

doktordan geldikkk herşey yolunda benim vitaminsizlikten bitmiş olmam dışında.kemiklerim o yüzden tutulmuş.ilaç yazdı süt yoğurt ayran yemek içmek zorundasın dedi.veeee bebeğimm kızmışşşşşşşşşş :):)

Ayy canım kızın oluyormuş Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bende dün gece rüyamda erkek gördüm hayırlısı 15 gün sonra bakacak tekrar bide ben ikili testi 20 liraya yaptırdım iki hafta sonra çıkacak sonuç gerçi ense kalınlığı bide burun kemiği iyi ölçüldü bu arada benide listeye ekler misin 30 yaşındayım ikinci çocuk sat 18 Mart BDT 23 Aralık Batman'dan katılıyorum yarışmacı arkadaslara basarılar diliyorum :)))

Eklentiler

• $image.jpg
    $image.jpg
    20,3 KB · Görüntüleme: 38
Ayy canım kızın oluyormuş Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bende dün gece rüyamda erkek gördüm hayırlısı 15 gün sonra bakacak tekrar bide ben ikili testi 20 liraya yaptırdım iki hafta sonra çıkacak sonuç gerçi ense kalınlığı bide burun kemiği iyi ölçüldü bu arada benide listeye ekler misin 30 yaşındayım ikinci çocuk sat 18 Mart BDT 23 Aralık Batman'dan katılıyorum yarışmacı arkadaslara basarılar diliyorum :)))

saoll canımmm bende hep erkek gördüm valla sarışın tosuncuk bişey cidden tersi çıkıyomuş rüyaların:KK9:
eşimide heveslendirdim erkek erkek diye görmeniz lazımdı hayal kırıklığını ilk sonuçta ne farkeder desemde anlamıyo sinirlendim bende üzüldüm biraz abi olması daha iyi olurmuş Allah'ın işi işte nasıl müdahale etceksin.enseyle burun ölçümü iyiyse kanda iyi çıkıyomuş gözün aydın şimdiden.ekliyorum canım :)

X