2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Gizoo yok kız ben dr a söyledim.Gözükür mü dedim.
İhtimal söyleyebilirim BELKİ dedi.
Bende ihtimal istemediğimi söyledim.Kesin olsa söyletmez miyim deli.
Sayenizde bende biraz merak etmeye başlamadığım değil=)

Ya kızlar bu gece rüyamda o kadar ağladım o kadar ağladım bir ara ağlamaktan bayıldım.
Ayıldım tekrar ağladım bir şeyler oluyor hep üzücü hatırlamıyorum şimdi.
Ama inanır mısınız uyandığımda yorgunluk hissettim resmen.
Allah hayırlara çıkarsın tersi çıkar inşallah.

Ağladığını görmek gülmek demekmiş canım tersi çıkar..
inşallah sıkıntılar geçer yemekleri hapur hupur götürürsün yerkende kahkahalarla gülersin :KK56::nazar:

Oyss Maşallah sübhanallah sana sen nasıl güzel çıkmışssın öyle pas vermiyor kimseye
Rabbim kucagınada almayı nasip etsin çok güzel..
Ultrasonlarda artık şekillenmeye başladı önceden noktaydılar şimdi adam kızçeler..

AMİNN canımm Aminnn inşallahh :KK16::KK16: cok şükür Rabbim bu günleri gösterdi kucagımıza aldığımız günleride gösterir sanada banada tüm annelerimize inşallah :KK16::KK16::KK16: inşallah sende ek yakın zmanda öğrenirsin cinsiyetini :KK34:

AMİNN canımm Aminnn inşallahh :KK16::KK16: cok şükür Rabbim bu günleri gösterdi kucagımıza aldığımız günleride gösterir sanada banada tüm annelerimize inşallah :KK16::KK16::KK16: inşallah sende ek yakın zmanda öğrenirsin cinsiyetini :KK34:

Amin inşallah canımm:KK16: çok merak ediyorum cinsiyetini herşeyini önemi yok cinsiyetin ama merak işte.
Herkes tahminde bulunuyor kız erkek die
Hatta bi amcası yarış motoru almış kuzuma :KK9: Babasıda motor hastası..
Biride akülü araba :KK9: alıcakmış hepsi erkek bekliyor nedense 2 kişi dışında kimse kız demiyor..
Yiğenim tek erkek sabahları geceleri dua ederek yatıp kalkıyomuş
Allah'ım inşallah erkek olur adıda Cemal olur :KK9: (kendi ismi)

saoll canımmm bende hep erkek gördüm valla sarışın tosuncuk bişey cidden tersi çıkıyomuş rüyaların:KK9:
eşimide heveslendirdim erkek erkek diye görmeniz lazımdı hayal kırıklığını ilk sonuçta ne farkeder desemde anlamıyo sinirlendim bende üzüldüm biraz abi olması daha iyi olurmuş Allah'ın işi işte nasıl müdahale etceksin.enseyle burun ölçümü iyiyse kanda iyi çıkıyomuş gözün aydın şimdiden.ekliyorum canım :)

Evet napalım artık kısmet kızım var bi kızım daha olsa oğlumda olsa sevinirim ama oğlum olsaydı kız isterdim şimdi sağlıklı olsun diyorum

arkadaşlar merhaba.bizim bu sene şırnak a tayinimiz çıktı.bende eş durumundan gidicemm.kendim balıkesirliyim.ilk zamanlar memelkette doğum yaparım diye konuşuyorduk.bu arada son 1 ay kalana kadar bi sağlık sorunnum olmazsa çalışıcam.şimdi eşim tutturmuş okadar yolu nasıl gitceksin diye izin vermiyo arada 1600 km var.ben seni düşünüyorum diyo ama ben orada doğum yapmak istemiyorum.sizce ne yapmalıyım.

Ağladığını görmek gülmek demekmiş canım tersi çıkar..
inşallah sıkıntılar geçer yemekleri hapur hupur götürürsün yerkende kahkahalarla gülersin :KK56::nazar:

Amin amin amin amin..Şu bulantıların geçmesi hepimizin başına yaaa...
Rüyam çıktı işte.O kadar ağlarsam böyle de gülerim=)
2li testimiz temiz çıkmış ya=9
Ya sen nerelerdesin hiç sesin çıkmıyo bi varsın bi yoksun.
İhmal etme biziiii=)

Amin inşallah canımm:KK16: çok merak ediyorum cinsiyetini herşeyini önemi yok cinsiyetin ama merak işte.
Herkes tahminde bulunuyor kız erkek die
Hatta bi amcası yarış motoru almış kuzuma :KK9: Babasıda motor hastası..
Biride akülü araba :KK9: alıcakmış hepsi erkek bekliyor nedense 2 kişi dışında kimse kız demiyor..
Yiğenim tek erkek sabahları geceleri dua ederek yatıp kalkıyomuş
Allah'ım inşallah erkek olur adıda Cemal olur :KK9: (kendi ismi)

inşallah canım hakkında hayırlısı olsun.. bende hepp kız hissediyordum hatta oldum olası kızım olcak benım derdim eşim annem hepimiz kız bekliyorduk netten kız ismi baktım kız odası baktımm ama işte :KK52: şaşırdık hisler biraz yanıltıyor demekki hayırlı saglıklı olsunlarda :KK16::KK16:

arkadaşlar merhaba.bizim bu sene şırnak a tayinimiz çıktı.bende eş durumundan gidicemm.kendim balıkesirliyim.ilk zamanlar memelkette doğum yaparım diye konuşuyorduk.bu arada son 1 ay kalana kadar bi sağlık sorunnum olmazsa çalışıcam.şimdi eşim tutturmuş okadar yolu nasıl gitceksin diye izin vermiyo arada 1600 km var.ben seni düşünüyorum diyo ama ben orada doğum yapmak istemiyorum.sizce ne yapmalıyım.

canım benım eğer sorunsuz bir hamileliğin olursa doktorun tavsiyesine göre doğumdan 1 ay önce falan izne çıktığında geleblirsin memlkete ailenın yanında geçirisin. kuzenım 8 aylıkken erzurumdan gelmiş memlekete doktor sürekli oturmamasını mola varildiğinde gezmesini. ayaklarını aşağıda bırakmamsını bir sorun olursa hangi memlkette olurlarsa ordakı en yakın hastaneye gitmelerini söylemiiş. senin eşinde doğum zamanı yanına gelır. benım fikrim bu. zaman ne gösteriri bilinmez
ben de doğumumu balıkesirde yaıcam Allh nasp ederse

canım benım eğer sorunsuz bir hamileliğin olursa doktorun tavsiyesine göre doğumdan 1 ay önce falan izne çıktığında geleblirsin memlkete ailenın yanında geçirisin. kuzenım 8 aylıkken erzurumdan gelmiş memlekete doktor sürekli oturmamasını mola varildiğinde gezmesini. ayaklarını aşağıda bırakmamsını bir sorun olursa hangi memlkette olurlarsa ordakı en yakın hastaneye gitmelerini söylemiiş. senin eşinde doğum zamanı yanına gelır. benım fikrim bu. zaman ne gösteriri bilinmez
ben de doğumumu balıkesirde yaıcam Allh nasp ederse

canım bende öyle düşünmüştüm hatta eşim de rapor alır beraber gideriz demiştim ama geçen ay bi kanama geçirdim eşim de yanımda yoktu o zaman .düşük tehlikesi dedi doktor.geerçi şimdi bi problem yok ama eşim çok korkuyor hala.onu ikna edemiyorum.hatta bu yüzden tartıştık dün gece.hain adam ağlattı beni.hem seni düşünüyorum diyo hem de beni anlamıyoo.

canım bende öyle düşünmüştüm hatta eşim de rapor alır beraber gideriz demiştim ama geçen ay bi kanama geçirdim eşim de yanımda yoktu o zaman .düşük tehlikesi dedi doktor.geerçi şimdi bi problem yok ama eşim çok korkuyor hala.onu ikna edemiyorum.hatta bu yüzden tartıştık dün gece.hain adam ağlattı beni.hem seni düşünüyorum diyo hem de beni anlamıyoo.

daha çok erken canım . birbirinizi üzmeyin dur bakalım. daha doğumumuza çok var. ilk haftalarda böyle sıkıntılar kanamalar ağrılar herkeste oldu. ama bak geçmiş doktorun riskli gebelik demediyse yüreğini ferah tut. eşininde bu duruma bakarak böyle tepki vermesi normal kontrolllere gittikçe ve bebeğininzin sağlıklı geliştiğini gördükçe (inşallah) eşinde ikna olacaktır. şimdiden bunları konuşmayın bence madem şimdiki fikri olumsuz 5-6. aydan sonra yıne açarsın konuyu derim ben.

Kızlar bu cinsellik olayını ne yapıyorsunuz ya hala devam ediyo musunuz perhize dr bi sakıncası yok dedi ama tüp bebek oldugu için korkuyoruz ama istiyoruz da bi yandan:KK43:puff

Hafta bir peeling ve soda ile yıkamak iyi gelir
Sakın fondoten kullanma mecbursan pudra kullan
Deniz suyu çokkk iyi geliyor güneşlenmekte

bitkisel bi maskem var onu yapıyorum bide kahve telvesiyle peeling, kimyasal diye çoğu şeyi kullanmıyorum.
sodayı deneyeceğim inşallah

ay bende çok çirkinleştim suratım sivilce doldu ve alnımda da lekeler çıktı. makyaj zaten yapmazdım. şimdi renkli giyiniyorum bari korkunç görünmeyeyım renk gelsin azıcık. bana da söyleyın napalım yüzümüze. peeling yapıyorum ama iiyice dağılacak. çenem alnım kafamın içine kadar çıkacak nerdeyse ama vücudumda birşey yok.

bende çokçirkinleştim ya en kötü durumsa anlımda malesef.

Cirkinlestiysen kizin mi olacak acaba. oyle derler yaa:)))

Bencede soda ile yika yuzunu. yagli yeme...bendedde oldu bi ara simdi gecti...

kesin eminim artık kız olduğuna :) herkes yüzüme karşı söylüyor ne kadar çirkin olduğumu ve kız olacağını
bakalım doktor ne diyecek

Kızlar bu cinsellik olayını ne yapıyorsunuz ya hala devam ediyo musunuz perhize dr bi sakıncası yok dedi ama tüp bebek oldugu için korkuyoruz ama istiyoruz da bi yandan:KK43:puff

canım doktor bize başından beri yasak yasak diyorr 4 ay oldu artık :KK53:ilk zmanlar dikkat ettık ama baktık olcak gibi degil biz daha dikkatli hareket ederek devam ediyoruz :KK1::KK1::KK1:

selam bebişimin aydaş anneleri:KK3:
kızlar yazılanları takip ediyorum da bir türlü sohbete katılamıyorum..malum 15 aylık kızım var,ben geçmişi okuyana kadar zaten o uyanıyor:KK1:
okurken yemek yapamayanları gördümde gerçekten halime sükrettim:nazar::nazar:
nazar değmesin ama gerçekten ok büyük azınlık içindeyim..
bulantısız ve sorunsuz hamilelik,normal ve dikişsiz doğum ve çabucak giden kilolar..
2 doğumum öyleydi bakalım bu defa nasıl olucak..
cinsiyetlerde belli oluyor ufaktan,28 haziran bende öğreneceğim inşallah..
bHCG değeriyle cinsiyeti tutan varmıydı bu arada 50 üstü kız,altı erkek sanırım..benimde kızımda 77,99'du..
bu arada beyaz yoğun kıvamda akıntım hep oluyor yaa sizdede varmı?
tüylenme bende de oldu alıyorum ben tahammülsüzümdür tüye...ztn lazerimde yarım kaldı bebişimden dolayı doğumdan sonra dewam artık...
çok mu konuştum:26:

Amin amin amin amin..Şu bulantıların geçmesi hepimizin başına yaaa...
Rüyam çıktı işte.O kadar ağlarsam böyle de gülerim=)
2li testimiz temiz çıkmış ya=9
Ya sen nerelerdesin hiç sesin çıkmıyo bi varsın bi yoksun.
İhmal etme biziiii=)

Oh maşallah hadi gözün aydın,darısı başımıza.
Aslına bakarsan ben hep burdayım okuyorum ama canım yazmak istemiyor ya
Bugünde sağlıklı bir şekilde görelim bebeğimizi belki endişelerim geçicek.
Benim içimde hala korku var o nedenle yazıpta kendimi daha alıştırmak yada sizleri alıştırıp üzmek istemioru..
Ben sevdiğim isnsanların başına gelince günlerce ağlıyorum çünki.
Benim bulantılar sonradan atak yaptı durup durup bulanıyor..
Çok kusmam yok ama her saniye midem ağzımda :KK1:
Birgün birinin üstüne çıkarmazsam iyi..

ne zamandan beri devam ediyorsunuz canım bana ilk üç ay yasak dedi 15hafta oldum:KK1: seninle günümüz ayni bize de yapın ama sık değil diyor yine de korktuk en azından 4ay olsun dedik..
Herhangi bi kanaman filan oluyor mu sonrasi

canım 10 . haftama kadar hiç bişey yapmadık zaten ultorsonda içerde kanama var demişdi rapor vermişdi bana o ay öyle gecti 10. haftada kontorole gittik düzelmiş durumun iyi dedi ama gene yasak dedi ama ben dinlemedim ozmandan bu zmana.. gecen hafta sonuda randevumuz vardı gene içerde cok az bı kanama var dedi 1 hafta rapor verdi ama biz gene devam edıyoruz ama ben bunun cınsellikle alakası oldugunu sanmıyorum kendını cok fazla yorarsan cok fazla hareket eder ayakta durursan ozman oluyor ıcerde kanama yanı benım oyle oldu cunku 4 hafta bısye olmadı ben kendimi cok yordum misafir filan agırladım temızlık fılan yaptım ondan oldu diye düşünüyorum ama yinede dikkat ediyoruz oyle abartamadn haftada 1 filan işte

ne zamandan beri devam ediyorsunuz canım bana ilk üç ay yasak dedi 15hafta oldum:KK1: seninle günümüz ayni bize de yapın ama sık değil diyor yine de korktuk en azından 4ay olsun dedik..
Herhangi bi kanaman filan oluyor mu sonrasi

Biz bebkten öncede 3 ay yapmamıştık bişe sadece bebek yaptık :KK9: hala tık yok..
eşimde bende yanaşmıyoruz hiç mevzusuda olmuyor çok bir haftadır misafirimiz var zati..
Birde sağlıkla ilgili problemleri var eşimin o nedenlede yaklaşmıyor..

X