2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
günaydınnnnnnnn :)

doktordan geldikkk herşey yolunda benim vitaminsizlikten bitmiş olmam dışında.kemiklerim o yüzden tutulmuş.ilaç yazdı süt yoğurt ayran yemek içmek zorundasın dedi.veeee bebeğimm kızmışşşşşşşşşş :):)

Gözün aydın canım benim darısı kucağına almana olsun prensesi :)

Kızlar 2013 aralık annelerinin göbüşleri konusuna resim ekleyemiyorum yardımcı olurmusunuz...

$DSC_0072.jpg
Telden çekip atmaya çalıştım ınş olmuştur.Bu kızımın 14 haftalik ultrasonu yerim ya:KK1:

doktordan geldikkk herşey yolunda benim vitaminsizlikten bitmiş olmam dışında.kemiklerim o yüzden tutulmuş.ilaç yazdı süt yoğurt ayran yemek içmek zorundasın dedi.veeee bebeğimm kızmışşşşşşşşşş :):)

hayırlı olsun canım .bende c.tesi gittim doktora.2 hafta önce erkek demişti dünde kıza benzetti bebeğimi.Hala kesin değil dedi.1 hafta oğlum diye sevmiştim bebeğimi şimdi bişey diyemiyorum:)

Arkadaşlar bişey sorucam yaa ikili testini özelde yaptıran varmı acaba fiyatı nekadar acaba üçlü taramanın fiyatını biliyomusunuz bide devlet hastaneleri yapmıyormuş doğrumu

günaydın canım ikili test fiyatları hastanelerin hepsinde değişiyor canım ben bursada bi hastanede 54 liraya yaptırdım,devlet hastaneleri yapıyordur ya niye yapmasın ben yapıyor diye biliyorum

oo evet çokmuş o da sadece kan alma değil mi? çok pahalı herşey canım ama doktorun yaptırmanı mı istedi. bazıları ikli est iyiyse yaptırmıyormuş. benim dr. da birşey demedi bakalım bu gittiğimizde söyler belki

Ben sormuştum ikili üçlü testler varmı§ benden isticekmisiniz diye tabii dedi ikili test için kan aldilar enseye baktı ikilim de ensede iyi çıktı üçlüyüdebidahaki randevumda verecekmişim ayrıntılı ultrasonada çekeceklermiş bende aslında istemiyorum dedimsonuç ne olursa oldun bişey değişmiycek dedim ama istedi diye yaptirdım işte Allahın verdiğine kıyamam neyi kısmet ederse kabulüm Allah sağlık sihhat versin tüm bebişkolarımıza

Ben sormuştum ikili üçlü testler varmı§ benden isticekmisiniz diye tabii dedi ikili test için kan aldilar enseye baktı ikilim de ensede iyi çıktı üçlüyüdebidahaki randevumda verecekmişim ayrıntılı ultrasonada çekeceklermiş bende aslında istemiyorum dedimsonuç ne olursa oldun bişey değişmiycek dedim ama istedi diye yaptirdım işte Allahın verdiğine kıyamam neyi kısmet ederse kabulüm Allah sağlık sihhat versin tüm bebişkolarımıza

ben 220'ye yaptırdım canım medipolde

günaydın kızlar:) ben 14. haftanın içindeyim, dün akşamdan beri bariz bir sekilde bebeğimin hareketlerini hissediyorum.. hatta gece oglum yanımda yattı korktu diye, gece karnıma vurdu cok korktum bisey olur diye ama sabah yine hissediyorum hareketleri şükür..sanki icimde dalgalanıyor gibi.. ilk gebeliğimde 17-18. haftada hissetmiştim.. sizde hisseden var mı merak ettim?

1 haftadır bende hissediyorum canım.Benim ilk hamileliğim tuhaf bişey ama çok güzel.hep hareket etsin istiyorum

günaydınn kızlarr şimdi kontorolden geliyorumm bebeğimm erkekmişş:KK55::KK55: cok şaşkınımm dogrusu hep içimden ve gönlümden kız geciyordu ben,eşim,annem hepimiz kız tahmin etmiştik hatta hereşyime kız bakıyordum ama bebeğimiz erkekmiş eşim de cok şaşırdı dokotra kesınmı kesınmı diye sorup durdu:KK1: pipisini kendimiz bile gördük:KK1: saglıklı hayırlıs olsundaa yeterki

kızlar günaydın dün biraz karnım ağrıdı yani ağrı değilde böyle arada bi kramp gb bişi giriyo az önce baya kuvvetli oldu korktum sizde de olan varmı böyle eğer devam ederse gidicem doktora :KK43:

Canım günaydn geçen hafta da bende aynı ağrılar vardı deli gibi yürüyemiyordum bile hatta sağ ayağım özllikle kitleniyordu korktum hemen doktorun yolunu tuttum ama çok şükür herşey yolundaydı ve böyle ağrıların olcağını söyledi doktorum yavaş yavaş alışmaya başla sende :)

arkadaşlar ben artık yüzümdeki sivilcelerle baş edemiyorum
anlım pütür pütür oldu, okulda hergün öğrencilerim hocam iyi misiniz diyorlar
korkuluğa benzedim çok çirkinleştim.
maske temizleme falan yapıyorum ama olmuyor

sizin önereceğiniz bişey var mı ?

Cirkinlestiysen kizin mi olacak acaba. oyle derler yaa:)))

Bencede soda ile yika yuzunu. yagli yeme...bendedde oldu bi ara simdi gecti...

günaydınn kızlarr şimdi kontorolden geliyorumm bebeğimm erkekmişş:KK55::KK55: cok şaşkınımm dogrusu hep içimden ve gönlümden kız geciyordu ben,eşim,annem hepimiz kız tahmin etmiştik hatta hereşyime kız bakıyordum ama bebeğimiz erkekmiş eşim de cok şaşırdı dokotra kesınmı kesınmı diye sorup durdu:KK1: pipisini kendimiz bile gördük:KK1: saglıklı hayırlıs olsundaa yeterki

hayırlıı olsuuuuuun sağlıklı doğsunlar da. oğluşlarr kızları geçtiii maşallaaah .:KK55::KK55::KK55:

kızlar ben de ctesi günü 2li test sonuçlarını aldım. herşey iyi dedi doktor bi problem yokmuş allahıma şükürler olsun. :nazar: cinsiyetimizi erkeğe benzetmişti :KK16: ama kesin olarak bi dahaki randevuda 29 haziranda söyleyeceği için ankette oyumu kullanmadım. bu arada 2li test için çok yüksek rakamlar yazmışsınız ben de özelde yaptırdım 40 tl adılar. doktor 3lü testten de bahsetmedi bi dahaki randevuya 4lü tarama yapıcaz dedi. inşallah o da güzel çıkar. hepimiz hayırlı sağlıklı haberlerle doktordan döneriz inşallahh..

günaydın güzel annişler bende aranıza yeni geldim kısmetse 1 aralık dogum gözüküyor ilk hamileligim hamilelik takvimlerinizi nasıl oluşturdunuz banada yardım edermısınız

canımm senin kızında:KK12: hayırlı olsunnnnn saglıkla dogmayı nasip etsinn Rabbim inşallahhh:KK16::KK16:

X