2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Canimm hadi saglicakla git hemen gel..

cemree galiba bende senin izinden geliyorum...erkek hissediyorum bende...

Ayy allah gonlumuze gore versin bende oglum var kismetse kiz cok istiyorum...saglikli hayirli en basta tabi...

Ay cnm bnm sende cocuk varmıydı:44:
Çok unutkanım yaaa kusura bakmayın kızlar
Oğlumu vardı seninde..
Allahım ağladığım üzüldüğüm için affetsin beni
Sağlıkla gelsin bebişim

kızlar merhaba
haftasonu pek giremiyorum dün eşimle azıcık temizlik yaptık, aslında bütün gün yaptık nerdeyse, ama bakıyorum daha bi dünya iş var
amaaan erkekle de temizlik bi zor ki
sizde de öyle mi yaa
bi yandan yapıyo bi yandan da kapris, canımı sıktı valla... bi dahakine kadın alalım iyisimi dedim
olur diyo ama önümüzdeki ay da taşıncas diye tasarruf ediyim diyodum ama kendi bilir valla paşa paşa öder artık...

mucizem çok geçmiş olsun hastanede yatıyormuşun geçmiştir inşallah kanamaların.

esterya 2li test için o kadar çok duydum ki olumsuz yorum yapılıp ta sağlıkla doğuranları, o sadece bi ihtimal. rabbim hepimizin bebeğini de sağlıkla kucağımıza almayı nasibetsin, hiçbirimizin garantisi yokki, allaha emanet bütün yavrucaklar.... canını sıkma dua et canım inşallah herşey yolunda olcak...

mta canım sen naapmışın öyle, ziyafetler ooh maşallah valla :KK1:
ama bu kadar yorma kendini, demiyolar mı sana kızım ne gerek var bu kadar şeye hamilesin sen diye
ben bayadır kimseyi çağırmıyordum, yarın sabaha annemi teyzemleri kahvaltıya çağırdım bayadır gelmemişlerdi ki o da kahvaltı
hamarat hatunmuşsun valla

cemredeniz, şaşırdım yaa kız dediklerine inanmışım ben çok şaşırdım
gerçi kesin dememişlerdi galiba... neyse sağlık olsun ne diceğimi şaşırdım valla yani çok haklısın şok olmakta ama nasip işte...
allahım sağlık sıhhat hayırlı uzun ömür versin tüm bebişlerimize inşallah...:KK16:

papatyacım ben de 100de 100e yakın kız hissediyordum
eşimle hep kızımız olcak diye inandırmıştık kendimizi ama dr erkek dedi ve biz şok :KK53: ama dünyalar bizim tam süpriz oldu
yani demem o ki o kadar emin olmaaa :KK52:

Şu maya takvimi doğruymuş demekki bana kız çıkmıştı. Inanamamistim ama doktorda kız dedi. Birde iştah çok açık olup herşeyi yersen erkek olurmuş iştahın kapalı olursa kız olurmuş o da doğru. Oğlanda nasıl iştahlıydim bu defa öyle değil

Ayyy o nası bişey yaaa MTA babada bakarmısın canooo
Bnmde iştahım ilk zaman açılmıştı
Ama aralda olmayan bi sürü şeyide yaşamıştım.
Göguslerim bi kere çookkkk büyüdü ilk zamanlardan beri
Kız bebekte büyürmüş güyaaa pehhhh:KK37:
İnanmıyorum bu tür seylere artık

kizlarr bende catlaklar olusmaya basladi:-( yaglari aldiiim her gun mu surmemiz gerekiyor ??
ayy ben de çatlaktan korkuyorum yaa çatlak selülit hepsinden korkuyorum ki kilo almaya da çok meyilliyim 58le hamile kaldım ama boyum da jnvrhvoarvn bu soruya cevap vermeyi sevmiyorum :KK1: naapalım azcık baluk etlüyük :111:
ben de lierac aldım ondan önce jansıns bebe yağı da almıştım nasıl yapsam ikisini de dönüşümlü mü sürsem, önce birini bitince diğerini mi bilemedim...

Şu maya takvimi doğruymuş demekki bana kız çıkmıştı. Inanamamistim ama doktorda kız dedi. Birde iştah çok açık olup herşeyi yersen erkek olurmuş iştahın kapalı olursa kız olurmuş o da doğru. Oğlanda nasıl iştahlıydim bu defa öyle değil
canım maya takvimini bilmem meşhuurr çin takvimi var o da kız demişti ama dr erkek dedi karar değişmesse :KK52:
agresifmelek te çin takviminin tutmadığını söylemişti yanılmıyosam

Essela canım cok doğru
Yazdığım gibi eşimde beni çok etkiledi
Eee bende kız istiyorum diye inanmaya heveslenmeye hazırmışım demekki
Valla hastanede yıkıldım..! Günah cok günah ama elimde olmadan çok üzüldüm
Bugun biraz daha iyiyim gezdik tozduk bi sürü alışveriş yaptım
Batırdım herifi... :))) şimdi eve geldik bi ton iş var
Bizde eşimle beraber yapıcaz. Valla bnmki harika iş yapıo
Allah razı olsun il yerinde pestili çıkıo aça bide evde iş yapıo.
Birazdan ütü yapıcak bende valize koycam :KK6:

kızlar ben daha hıc saglık ocagına gıtmedım bı problem olur mu bu haftalaeda saglık ocagında bı ıslem yapılıyormu acaba bılıyormuusunuz

Essela canım cok doğru
Yazdığım gibi eşimde beni çok etkiledi
Eee bende kız istiyorum diye inanmaya heveslenmeye hazırmışım demekki
Valla hastanede yıkıldım..! Günah cok günah ama elimde olmadan çok üzüldüm
Bugun biraz daha iyiyim gezdik tozduk bi sürü alışveriş yaptım
Batırdım herifi... :))) şimdi eve geldik bi ton iş var
Bizde eşimle beraber yapıcaz. Valla bnmki harika iş yapıo
Allah razı olsun il yerinde pestili çıkıo aça bide evde iş yapıo.
Birazdan ütü yapıcak bende valize koycam :KK6:
dimi yaa kendimi senin yerine koydum da çok haklısın şaşmakta
biz ilk olduğu halde kendikendimize kıza alıştırmışız, dr. erkek diyince şaşırdık ki size kız da dendi yani
oluyo böyle yaa naaparsın...sağlıkolsun.... elinde olmadan üzüldün, bak farkındasın günah olmaz. hala devam etsenüzülmeye, isyan etsen günah olur, ama sen gayet bilinçlisin şaşırdın üzüldün ama kabullendin dua ediyosun...

ay kocana maşşalh de dilini ısır :KK52:
benimki de iyidir hoştur da temizlik demicen... naz tuz!! işi yapıyo ama bi yandan da geriyo beni neyse dün biraz duygusaldım sanırım
ne aldın çarşıdan ayyy tatil alışverişi dimi ne güzelll :KK8:

Son düzenleme:
Ya çarşıdan o gün bişey alamamıştım ya bende dünden beri avm lerdeyim
Valla lekelenmem devam edioo yoruldum sanırım aslında yatmam gerekio
Ama napiyim almam gerekenler vardı
Bi sandalet aldım parası içine oturduu resmen ama diğerlerini giyemiyorum ben
Birde çok seciciyim
Bikini aldım
Tshirt short
Güneş kremleri
Oğluma üst baş
İnce yazlık pantolonlar aldım onları dun pazardan aldım ay bi rahat
Bi tanede eşofman altı aldım onu eşim çok beğendi zorla aldırdı
Beyaz hiphopçu eşofmanı gibi bişey :))

Valla adamın namazlarıda kaçtı şimdi hepsini kılacak inşallah :KK34:

Ay cnm bnm sende cocuk varmıydı:44:
Çok unutkanım yaaa kusura bakmayın kızlar
Oğlumu vardı seninde..
Allahım ağladığım üzüldüğüm için affetsin beni
Sağlıkla gelsin bebişim

Evet 2009 dogumlu oglum varr. cagan tuna. onda da iki gun aglamistim.
duydugumda...simdide erkek hissediyorum...

kızlar ben daha hıc saglık ocagına gıtmedım bı problem olur mu bu haftalaeda saglık ocagında bı ıslem yapılıyormu acaba bılıyormuusunuz

Kizlar saglik ocagina kayit sart..yoksa aile hekiminiz ceza alir...gidiyosun hemsirwye kayit yaptiriyosun o kadar..
hem aile hekimleri hamilelerden performans aldiklari icin el ustunde tutuyolar orda seni...ben cok memnun kaldim ilgiden bisey oldumu tel. arayip haber veriyolar. mesela 20. Haftafa tetetonoz asisi var. hemsire dedi bana...unutmayalim dedim ben aricam sizi sedi...yani herseyle senin yerine ilgileniyolar...
ablamda aile hekimi ol. icin ben hemrn kayit ysptirmistim..ondan biliyorum :)))

Ayyy o nası bişey yaaa MTA babada bakarmısın canooo
Bnmde iştahım ilk zaman açılmıştı
Ama aralda olmayan bi sürü şeyide yaşamıştım.
Göguslerim bi kere çookkkk büyüdü ilk zamanlardan beri
Kız bebekte büyürmüş güyaaa pehhhh:KK37:
İnanmıyorum bu tür seylere artık

Bende araştırmadım pc yle girdiğimde bir sitede reklamını gördüm yapmıştım. Şimdi telden giriyorum. Tam olarak adresi bilemiyorum yani

Evet 2009 dogumlu oglum varr. cagan tuna. onda da iki gun aglamistim.
duydugumda...simdide erkek hissediyorum...

Kizlar saglik ocagina kayit sart..yoksa aile hekiminiz ceza alir...gidiyosun hemsirwye kayit yaptiriyosun o kadar..
hem aile hekimleri hamilelerden performans aldiklari icin el ustunde tutuyolar orda seni...ben cok memnun kaldim ilgiden bisey oldumu tel. arayip haber veriyolar. mesela 20. Haftafa tetetonoz asisi var. hemsire dedi bana...unutmayalim dedim ben aricam sizi sedi...yani herseyle senin yerine ilgileniyolar...
ablamda aile hekimi ol. icin ben hemrn kayit ysptirmistim..ondan biliyorum :)))

aaa canım cok sagol bılgılendırdıgın ıcın..vallaa gidip yaptıralım kaydımızı. ben tatil dönüşü sağ kalırsam gidicem :KK1:
bızım sağlık ocağımızda ıyı güzel hastane gıbı valla . bayada ılgılıler

esracım ilkinde de mi kız istiyordun neden ağladın canım
valla ben ilkinde daha evlenmeden bnm oğlum olacak diyordum
hattaa belki inanmazsınız bekarken ben evlendiğimde iki oğlum olacak dıyordum..
inanılmaz bir histi bu..
hamıle kaldığımı bılmıyordum bu hamılelıgımde rüyamda erkek bebek vardı kucağımda.. cok etkılendım o rüyadan
bırde hamılelıgımı ogrendıkten sonra rüyamda taç gordum hanı gelın taçları varya ondan ustelık kendı gelın tacımı gordum
sabah bı baktım rüya tabırlerıne
bu rüyayı gören gebe ise doğacak cocugun erkek olacağına alamettir dıyordu :KK53:
bölee iştee .. ama dr ıkı kez kıza benziyor deyınce cok etkılenmişim..
olsun sağlıkla dogsun yavrum .. bak Rabbim beni denio kanamam oldu hala lekelenmem devam edıo kasık ağrımda var cok ollmasada.. eşimide cok uzdum uzerıne gıttım sen benı cok etkıledın bılmeden kız kız kız dıye emınmış gıbı konuştun dedım..
aman boşverın.. offf

aaa canım cok sagol bılgılendırdıgın ıcın..vallaa gidip yaptıralım kaydımızı. ben tatil dönüşü sağ kalırsam gidicem :KK1:
bızım sağlık ocağımızda ıyı güzel hastane gıbı valla . bayada ılgılıler

esracım ilkinde de mi kız istiyordun neden ağladın canım
valla ben ilkinde daha evlenmeden bnm oğlum olacak diyordum
hattaa belki inanmazsınız bekarken ben evlendiğimde iki oğlum olacak dıyordum..
inanılmaz bir histi bu..
hamıle kaldığımı bılmıyordum bu hamılelıgımde rüyamda erkek bebek vardı kucağımda.. cok etkılendım o rüyadan
bırde hamılelıgımı ogrendıkten sonra rüyamda taç gordum hanı gelın taçları varya ondan ustelık kendı gelın tacımı gordum
sabah bı baktım rüya tabırlerıne
bu rüyayı gören gebe ise doğacak cocugun erkek olacağına alamettir dıyordu :KK53:
bölee iştee .. ama dr ıkı kez kıza benziyor deyınce cok etkılenmişim..
olsun sağlıkla dogsun yavrum .. bak Rabbim beni denio kanamam oldu hala lekelenmem devam edıo kasık ağrımda var cok ollmasada.. eşimide cok uzdum uzerıne gıttım sen benı cok etkıledın bılmeden kız kız kız dıye emınmış gıbı konuştun dedım..
aman boşverın.. offf

ilkindede kız istiyordumm.. olmadı.... ama bekarken bende demiştim bende bu şans varken benim iiki oğlum olur dedim hep... sağlıkla gelsinlerde.. gerisi boş ama insan istiyo işteee:21::21:

Kızlar sağlık Ocağı'na gitmeniz lazım 16 haftadan beri tetenoz aşılarınzı falan yapıyorlar ben bi kere gittim kayıt ettiler
Gelemezseniz bizde geliriz diler bi daha tekrar 16.haftada gelin biz zaten sizi arayacağız yarın gelin diye demişlerdi

Papatya git sen yaptır aşını ben korkuyom :KK50::KK50::KK50:

Kızlar bnm kahve akıntım ara ara kanla karışık gelio iğne yaptırıcaz sanırım

düşcek kadar kayıyosa değiş canım bence ama çok güzelmişşşşşşşş:44:

ananemdeydim bütün gün teyzemle kotonu alt üst edip yine alışverş yaptım yoruldumm başım çatlıyo kalçam hala tutuk oturunca kalkamıyorum çok kötüüüüüü cuma günü olan randevumu ayrın sabah 9a aldım sorcam doktora özürlü gibi yürüyorum resmen tövbe yarabbim.başımın ağrısı gözlerime indi şişti gözlerim parol aldım dayanamadımmmm:KK14:

arkadaşlar ben artık yüzümdeki sivilcelerle baş edemiyorum
anlım pütür pütür oldu, okulda hergün öğrencilerim hocam iyi misiniz diyorlar
korkuluğa benzedim çok çirkinleştim.
maske temizleme falan yapıyorum ama olmuyor

sizin önereceğiniz bişey var mı ?

X