2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
herkes bir olmuyor canım ya kaçıncı haftandasın. benım artık acıkınca midem bulanıyor sadece birde kokulardan.. geçti diyebilirim yani. limoon dene zencefil dene. çabucak geçömesi dileklerimlee...

Çok teşekkür ederim canım yaa senide biliyorum sende çok çektin bulantılardan senin adına sevindim ben 13haftalığım inan gün sayıyorum dün randevum vardı bulantımı söyledim olması demek bebeğini kucağına alma şansını artırır dedi ayrıca bebek kendini tamamlayana kadar devam eder tamamlanınca kedilir dedi ense kalınlığına baktı iyi dedi ikili test verdik veeeee bi oğlumuz olucanı söyledi bende öyle hissediyorum ama öbür aya bekliyorum kesin cevabı yanılma payı olabilir agresifmelekcim sen büyüksün heralde canım bide çalışıyorsun Allah yardımcın olsun ben evde bile sığmıyorum biyere hepimizinki geçer inşallah

Aradım yarın sabahtan gelsin dedi asistanına randevuları full doluymuş beni aradan alıcak yine
Ayyyy korktum şimdi ya alttan bakarsaaaa

bende tüp bebekle gebe kaldığım için transfer sonrasi progestan iğne verdi 5tane kalçam resmen mosmor olmuştu üstüne oturamiyodum hem iğne hemde progesteron içeren vajinal jel kullanıyordum iğne bitince jele devam ettim hala kullanıyorum 4ay olunca bırakacağım...iğne daha çok etkili

Çok teşekkür ederim canım yaa senide biliyorum sende çok çektin bulantılardan senin adına sevindim ben 13haftalığım inan gün sayıyorum dün randevum vardı bulantımı söyledim olması demek bebeğini kucağına alma şansını artırır dedi ayrıca bebek kendini tamamlayana kadar devam eder tamamlanınca kedilir dedi ense kalınlığına baktı iyi dedi ikili test verdik veeeee bi oğlumuz olucanı söyledi bende öyle hissediyorum ama öbür aya bekliyorum kesin cevabı yanılma payı olabilir agresifmelekcim sen büyüksün heralde canım bide çalışıyorsun Allah yardımcın olsun ben evde bile sığmıyorum biyere hepimizinki geçer inşallah

ewet canım çalışıyorum çok zor günler geçirdim ama unuttum bileee bebeklerimiz doğunca hele kii bu zorr günler hiiiç aklımıza gelmez. sende 2-3 hafta daha sabret geçecek elbet.
bu arada gözün aydın maşallah:nazar::nazar::nazar::nazar: diyeyim paşana da Allah sağlık versin bebişlerimize.:emir_bebek::emir_bebek: bende haftaya gidicem bakalım doktora 4. ayı doldurmuş olucaz .

Aradım yarın sabahtan gelsin dedi asistanına randevuları full doluymuş beni aradan alıcak yine
Ayyyy korktum şimdi ya alttan bakarsaaaa

Alttan niye baksın.Kanaması olanlara genelde alttan bakmıyorlar diye biliyorum.
Ya sen tedirgin olmaaa.
Güven dr una.Olmadı söyle,ben korkuyorum vajinal ultrasondan de.
Kaçta gideceksin yakın mı?

bende tüp bebekle gebe kaldığım için transfer sonrasi progestan iğne verdi 5tane kalçam resmen mosmor olmuştu üstüne oturamiyodum hem iğne hemde progesteron içeren vajinal jel kullanıyordum iğne bitince jele devam ettim hala kullanıyorum 4ay olunca bırakacağım...iğne daha çok etkili

Canım dikkatimi çekti siz evleneli 1.5 yıl olmuş neden tüp bebek düşündün ?

eşimin spermlerde azlik vardi varikoselden ameliyat olmuştu dr tüp bebek önerdi istediğimiz için beklemek istemedik tüp bebek druyla görüştüğümüzde de bekleyince spermler daha da düşebilirler bu sefer ameliyatla sperm bulmaya çalışırız zor olur dedi biz de korktuk ve tedaviye başladık sükür kavuştuk...:)

Alttan niye baksın.Kanaması olanlara genelde alttan bakmıyorlar diye biliyorum.
Ya sen tedirgin olmaaa.
Güven dr una.Olmadı söyle,ben korkuyorum vajinal ultrasondan de.
Kaçta gideceksin yakın mı?

Yarın sabah 9:00 - 9:30 aradı orda olucaz
İşte Dr böyle olmalı full dolu ama gelsin aradan alıp bakıcam demiş yaa
Hep böyle iyi ve ilgili devam eder inşallah

eşimin spermlerde azlik vardi varikoselden ameliyat olmuştu dr tüp bebek önerdi istediğimiz için beklemek istemedik tüp bebek druyla görüştüğümüzde de bekleyince spermler daha da düşebilirler bu sefer ameliyatla sperm bulmaya çalışırız zor olur dedi biz de korktuk ve tedaviye başladık sükür kavuştuk...:)

Anladım ne iyi etmişsiniz allah tamamına erdirsin. Bazı bebisler böyle nazlı nazlı geliyolar. doğduğunda ilk banyosunu yaptirinca totosunu ısır benim yerime :KK1:

günaydın güzel anneler ve kuzucukları..

benim mide bulantılarım son 3-4 gündür yok ama sevinemiyorum bile bu duruma şuan hiç bi belirtim yok hamile değilmişim gibi hissediyorum kendimi önceden azda olsa ağrı sızı bişey hissediyodum bebeğim büyüyo kendine yer yapıyo diyodum ama şimdi tık yok benim gibi olanınız varmı aranızda kızlar yaa:44:

sende benim gibi olmuşsun bende başından beri hamileliğimin ne bir kusma ne bir miğde bulantısı hiç bir şey yaşamadım bende çok tedirgindim ..şu dakika itibari ile dr yeni geldim 2'li test sonucumu aldım çok şükür temiz çıktı rabbim hepinize nasip etsin güzel haberlerinizi ..

Yarın sabah 9:00 - 9:30 aradı orda olucaz
İşte Dr böyle olmalı full dolu ama gelsin aradan alıp bakıcam demiş yaa
Hep böyle iyi ve ilgili devam eder inşallah

İnşallah inşallah.
Tabii ki böyle olmalı.Benm durumum acil değilse de dr acil olanı benden önceye almalı yani.
Hepimizin başına gelebilir.
Yapılan tam bir saçmalıktı!!
Sağlık bakanlığına şikayet et dicem de kimi kime şikayet edeceksin.
Malum medical Parkın kimin olduğu herkes tarafından biliniyor

günaydın güzel anneler ve kuzucukları..

benim mide bulantılarım son 3-4 gündür yok ama sevinemiyorum bile bu duruma şuan hiç bi belirtim yok hamile değilmişim gibi hissediyorum kendimi önceden azda olsa ağrı sızı bişey hissediyodum bebeğim büyüyo kendine yer yapıyo diyodum ama şimdi tık yok benim gibi olanınız varmı aranızda kızlar yaa:44:

sende benim gibi olmuşsun bende başından beri hamileliğimin ne bir kusma ne bir miğde bulantısı hiç bir şey yaşamadım bende çok tedirgindim ..şu dakika itibari ile dr yeni geldim 2'li test sonucumu aldım çok şükür temiz çıktı rabbim hepinize nasip etsin güzel haberlerinizi ..:nazar:

ewet canım çalışıyorum çok zor günler geçirdim ama unuttum bileee bebeklerimiz doğunca hele kii bu zorr günler hiiiç aklımıza gelmez. sende 2-3 hafta daha sabret geçecek elbet.
bu arada gözün aydın maşallah:nazar::nazar::nazar::nazar: diyeyim paşana da Allah sağlık versin bebişlerimize.:emir_bebek::emir_bebek: bende haftaya gidicem bakalım doktora 4. ayı doldurmuş olucaz .

Senin cinsiyet bellimiydi

İnşallah inşallah.
Tabii ki böyle olmalı.Benm durumum acil değilse de dr acil olanı benden önceye almalı yani.
Hepimizin başına gelebilir.
Yapılan tam bir saçmalıktı!!
Sağlık bakanlığına şikayet et dicem de kimi kime şikayet edeceksin.
Malum medical Parkın kimin olduğu herkes tarafından biliniyor

İki gün önce medical park hasta haklarından aradılar beni
Acilden girşiniz olmuş memnun kaldınızmı diye sordu kadın
Bende bir bir başımıza gelenleri ahmet Yılmaz'ın ilgisizliğini
Bunca yıldır o hastaneyi kullandığımı ama artık aska adım atmıcagımızı
Tüm tanıdıklarımada yaşadıklarımı ve hastanenin özellikle nöbetçi Dr un evinden
Saatler sonra sinirli bi şekilde gelip baktığını söyledim anlattım herseyi
Kadın dînledi herseyi not etti kurulda dile getirilip önlem ve uyarılar yapılıyormuş

Çok severim kızları benim iki kızım var ablasıı Allah sağlıklı sıhhatli kucağına slmayı nasipetsin inşallah minik kuşunu

oo sen tecrübeli annesin Allah sana bağışlasın yavrularını amin canım hepimiz sağlıkla kucağımıza alalım inşallah.

X