2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469

kardeşimde sen isteseydin dedi ama bende öyle bi salaklık oluyo ya isteyemedim bir hafta önce baktı zaten kalp atışlarını felan dinlemiştik ondandır dedim neyse sağlıklı olsunda ben 24 ünde görürüm napalım...

çok sağol canım 13+6 yız bugün... sen ne kadarlıksın canım hamile takvimin yok[/QUOTE]

Bende 12+3 üm perşembe gidicez belli olurmu sence

canım allahtan senin için sabır ve sağlık diliyorum, herkes kendine göre bazı zorluklar yaşıyor ama senin de imtihanın zormuş gerçekten
insanın eşinden ayrı çocuğunu büyütmesi ne zordur hem de o kadar mesafe... gidince uzun kalamıyormusunuz yanında ya da dönmek gibi çaresi yok mu dicem ama bunca zaman ayrı geçtiğine göre zor sanırım...
bilmiyorum ne kadarlık evlisiniz canım ama bu durum inşallah geçici bi süreç olsun sizin için...

çok sağol canım 13+6 yız bugün... sen ne kadarlıksın canım hamile takvimin yok

Bende 12+3 üm perşembe gidicez belli olurmu sence[/QUOTE]

inşallah senacım... ben de hep belli olur mu acaba diyerek gittim çünkü 5. ayına kadar göstermedi diyenler oluyo
ama senin kadarken öğrenenler de çok... hiç belli olmuyo yani...

sen kendini düşün canım boşver erkeklerin inan bana çoğu öyle çok nadirdir biraz düşünceli olanı...

estağfurullah
1hafta olmuş zaten ondan demek, azcık beklicen artık olsun...

Sagol canin sabir herseyin ilaci bakalim kaynanam cine gidecek esimi almaya esim isler suan cok iyi ben araliga kadar musade verdin bakalim hayiisi buarada gitmeden cinsiyetide ogrensem ciciler alsam
Insallah orda cok guzel rahat seyler var

kızlar zaten bu ırk meselesi çok geniş bi şekilde ele alınıyodur tahminimce
beyaz, zenci ve asya(çekik gözler) gibi.
sarı falan hiç duymadım yazdığını
biz de beyaza giriyoruz bu durumda... ama aramızda sarısı da var, esmeri de yani yine ele veren anne ve baba

günaydın kızlar
bi kaç gündür yazamıodum ctesi 2li test yaptırdık sonucumuz temiz cıktı çok şükür problm yok dedi doktorumuz :)
bide bizim kız hala kızmış değişmedi pıtırım :) yavru kuşum benim eller kolaar debeleneniyo ha bire sizin minik hnımlar beyler nasıllar :)

sata göre 14. usgye göre 15. özlem

valla ben hep sata bakıyorum agresifmelek, bak ultrasondan ultrasona fark var. Gittiğim bir doktor 15 haftalık görünüyor diyor, bir diğeri daha 13 yeni bitmiş diyor:) şaşırıp kaldım ya hu, bu ne

zaten çocukların hep zamanından önce geldiğini düşünürsen kasım'da bile anne olabiliriz..

saka yapıyorum canım evet bizimki ultrasona göre önde 17haftalık olacak dr a gitmeye kadar o zaman kesin öğrenirz herhalde cinsiyetini

artık kesin halini öğrenirsin annesi Allah gönlüne göre versin

hayırlı olsun çok şükğür güzel haberler gelsin hep böyle. artık kesinleştiğine göre alışverişe başlarsın yavaştan.
benim daha 10 gun var minik kelebeğimle buluşmama. günler geçmek bilmiyor.sağlığı yerindeidr büyümüştür inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…