2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
ayy kızz bi arkdş vrdı varr ..ersyalmıydı..becdremdim yazmayı cinsiyet öğrencekti ne etti acaepp ..

kızldr bu arad dometesli makrna yazmışınz cnm çekti şimdi yapı verom hee

Kızlar bugun dr a gittim bebişlerim saglıklıymış çok şükür.. Bide cinsiyetlerimizi ögrendik:)) dr um kesin bi şekilde biri kız biri erkek dedii:)) Allah hepimize hayırlısını versinn..

çok güzel bir haber hariikaaaaaaaaa.
Allahın mucizesi çok sanslısın maşallah evlatlarını sağlıkla kucağına almanı dilerim

Günaydın kızlar huzurdolu bi gün diliyorum

Mucizem77 cnm yazdıklarını okudum beterin beteri var cnm bnm
Ben bu Kk da ztn oyle değişik dertlere şahit olsunki insan kendini şanslı hissediyor
Sende üzülme cnm belli et derdini kırgınlığını belki onlar anlamıyorlar senin halini
Kvalıdene söyle Bigünden bugüne yemek bi tas çorba yapmadınız bana de
Evet aslında bnmki çok iyidir bugüne dek o baktı bana meyvelerimi bile soyup önüme verdi
Asla hakkını inkar edemem her zmn her yerde dedim bunu Allah razı olsun
Ana bazı huylarına sinir oluyorum bak kaç senelik geliniyim hiç beni övdüğünü duymadım mesela
O bu gelinlerini över bu susar ya ne var yani sende Deniz'de şunu şöyle yapar desen
Bu evde onu bende daha cok düşünen yoktu.
Kendi evladı bile düşünmez asla annesine düşkün değildir ama ben hep verdim herseyimi paylaştımmad anlamda da çok destek oldum halada oluyoruz.. Dışarıya çıksak bi yerde bişey yesek eşine derim hemen annemlede alalım .. Ya boşver desede zorla aldırırım
Beni övmez başkalarını kardeşinin karısını över
Ki kadını senede bi görüyor
Off ne diyim ki... Bnm tek istediğim sevilmek ve bunu görmek

Mucizem77 canım ödemlerinden bahsetmişsin
Tuzlu yeme cnm hamilelikte tuz çok büyük düşman
Son aylarda mahfolursun valla. Ve ayaklarını yukarı bi yere uzat cok iyi gelecektir
Başka aklıma gelen bişey olursa yazarım cnm

herkes için güzel bi gün olur umarım
ay nasıl başlasam dün 17.40 tı randevumuz annemle gittik kadıncağız kaçtır gelmek istiyodu da eşimle cumartesileri gittiğimiz için bişey de demiyodu
dün ikimiz gittik, sonra eşimde iş çıkışı servisle direk oraya geldi aslında vaktinde girmiş olsak yetişemicekti ama çok bekledik randevumuzu ve beyfendi yetişti (cinsiyeti ben ondan önce öğreniyim diyodum )
neyse
ikili testimin sonucu güzelmiş çok şükür, bu sefer de 4lü testi çıkardı dr.um, yaa ben 2liyi de yapmak istemiyodum bi de bu çıktı... neyse hayırlısı olsun
veeeeeeeeeeeeee cinsiyetini öğrendik geçenlerde demiştim; her ikisini de istiyorum farketmes, kız olursa çok sevincem erkek olursa çok sevincem artı çok şaşırcam çünkü hep içime kız doğuyo diyee
ve ben şuan hala çok şaşkınım çünkü bir paşa gelicekkk ayyyyy nasıl şaşırdım anlatamam eşimin de gönlünde erkeğin bi tık önde olduğunu biliyordum çok sevindim çok mutlu olduk
o hala yok yaa ben inanmıyorum değişebilir falan diyo

böyle işte kız erkek farketmez allahım ikisini de tattırsın inşallah öyle istiyoruz aslında ama heycan yaptık işte

şimdi bebişkoya giyim miyim alınca da gözüm pembişlerde kalcak

allahım herkesin gönlüne göre versin.......(aaaminn)

Canım paşanız geliyormuş çok sevindim
Maşallah Allah sağlıkla kavuşmanı nasip etsin
İkinci belki kız olur gem abisi onu korur kollar
Daha iyi boşver adı belli mi peki

cok sevindim canım allah gönlunuze göre vermiş.... bende kız istiyorum amaa bakalım ayın 15 inde gidince belli olur artık...

ben danışmıştım canım mustela 50 faktör tavsiye etmişti dr.um
cemrecim yoğurt çorbası, fırında tavuk yapabilirsin, patates köfte yapabilirsin içine soğan koymadan da...

Kızlar bugun dr a gittim bebişlerim saglıklıymış çok şükür.. Bide cinsiyetlerimizi ögrendik:)) dr um kesin bi şekilde biri kız biri erkek dedii:)) Allah hepimize hayırlısını versinn..
ayy harika bişey bu gözünüzaydın canım çok sevindim...

canım yaa ne vicdansız bazıları ii yapmışsın sen de dr.a bağırmakla...
eşinle de güzelce konuş valla ben ne psikolojideyim bi de sen üstüne böyle ilgisiz davranıyorsun de
eminim konuşmuşundur canım ama aklına sok yazık günah valla bi de bayılmışın kıyamam yaaa
sakin bi anınızda, tv falan kapalıyken güzel güzel konuş hiç sinirlenmemeye çalış anlat tüm duygularını...
allahım sağlık, huzur versin yuvanıza..

Anaaa kiss bende 2007 de evlendim kasimda ..sen???????
esracım ben de 2007de evlendim temmuz :)

ayy kızz bi arkdş vrdı varr ..ersyalmıydı..becdremdim yazmayı cinsiyet öğrencekti ne etti acaepp ..

kızldr bu arad dometesli makrna yazmışınz cnm çekti şimdi yapı verom hee
canım essela mı demek istedin öğrendim erkek :)

Canım paşanız geliyormuş çok sevindim
Maşallah Allah sağlıkla kavuşmanı nasip etsin
İkinci belki kız olur gem abisi onu korur kollar
Daha iyi boşver adı belli mi peki
sağol cemrecim aaminn hepimiz için...
ewet dün gece biz de yatakta konuşuyoruz abisi korusun diyoruz kardeşini:)
inşallah ikisini de sağlıkla nasibetsin allahım..... bana bak şimdiden ikinciyi düşünüyorum
isim belli değil ama hep diyodum erkek ismi daha çok ve güzel bulmak kolay diye, kız ismi bulmak daha zor gibi geliyor bana :)

cok sevindim canım allah gönlunuze göre vermiş.... bende kız istiyorum amaa bakalım ayın 15 inde gidince belli olur artık...
çok sağol canım
inşallah allah gönlünüze göre versin

aminnnn canım benim çok sevindim allah sağlıklı sıhahtli versinde kız erkek farketmez benimde içime kız doğuyo ama eşimdede erkek bi adım önde Bizim daha cinsiyete çokkk var tabii bende dün akşam gittim doktora ayın 24 ünde ense kalınlığına bakıcaz dedi hayırlı sonuçlar alırım inş allah hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin bu gittiğimde sadece tahlillerime baktı ultrasonlada bakmadı ayın 24 ünü sabırsızlıkla bekliyorum

Allah sağlıkla kucana almayınasip etsin canım kaç haftalıksin sen bende merak ediyorum perşembe randevum var banada söylermi acaba

inşallah canım amin.
niye ultrason bakmadı ki acaba, sen isteseydin
dün dr.um da bana sesini açalım mı diye sordu, ewet sizin için uygunsa dedim ama bidaha sorarsa gerek yok dicem
rahatsız oluyosa bebek, her seferinde dinlemeye gerek yok sanırım

Allah sağlıkla kucana almayınasip etsin canım kaç haftalıksin sen bende merak ediyorum perşembe randevum var banada söylermi acaba
çok sağol canım 13+6 yız bugün... sen ne kadarlıksın canım hamile takvimin yok

Son düzenleme:
nasıl öğreniyoruz canım?

kantestinin kenarında ırkı: ...... yazıyor

ben esmerim.. bnim ilk gebeliğimde ırkı: beyaz yazıyodu gerçekten sarılşın bi bebek doğdu. eşim göçmen..

arkadaşınkinde ırkı : asya yazıyodu.. çocukk çekik gözlü tam orta asya tipindeee

dikkat edin bakalım sizlerde ne yazıyor..

evet ama anne ırkı yazıyor

anne ırkı:beyaz ırk

bu şekilde... ben esmerim, eşim de esmere yakın çekik gözlü
bakalım... şööööyle sarışın maviş gözlü hiç fena olmaz ama hayalll gibiii

Canim merbaha ill once sabirli ol bende senin gibiydim benimde tup bebekle ilk kizim dogdu cok sukur 2 yasinda suan ondan kalan dondurulmusla hamileyim ben kizimda transfere giderken esimle siddetli kavga ettim ve dr ben istemiyorum dedi oda bu cocugu kendin icin iste dedi ve oylede oldu benim esim isine asik biridir inan hemde tam deli seklinde ve ben tam 2 senedir yanlizim esim çin e gitti ve kizimi tek buyutuyorum annem babamnsagolsun maddi yonden cok sukur oldugu yetti kadar inanirmisin aserdiginde insan kocasina naz yapar ben aileme yaptim kisin soguklarda cocugumu hastanelere trk goturdum ara sira minicik kizimla 12 saag ucakla çine gittim bunaldigimda annemin omzuna yaslandim dogum yaptim 1 ay kaldi geri dondu bende bosanalim dedin evladim icjn calisjyorum dedi yani onca sene evlat icin ugtastin allahim bunu nasip gordu ve suan 12 haftalik hamileyim yine hftaya 12 saat ucacagim arkadasim beterin beteri var bu hayat insana sadecr kendinden ve alllahindan baska dost olmayacagini ogretti ailem sagolsun hep yanimsa kaldilar inan anne olunca ilk once allah sonra onun sevgisi sana doya doya yetecek yeri gelcek ailende. Esinden bile col seveceksin nacizane yazdim yani yanliz degilsin uzulme bebegini sev annesi gerisi bos

ben kumralım eşimde sarışın ve yeşil gözlü anne ırkı yazmıyordu bizde sadece ırk yazıyordu bizden pamuk bir bebek olur inşallah babasına benzer gözleri yeşil olsa çok güzel olur. tabii ama en önemlısı eli ayağı düzgün olsun sağlıklı olsun

tebrik ederim canım hayırlı olsun . paşanız sağlıkla doğsun inşallah

sağol canım yaaaa ne güzel bi mutluluk öğrenince daha bi başka, gerçek gibi geliyo

allahıma şükürler olsun bugünleri gösterdi de burda cinsiyetleri paylaşıyoruz

yüreğinde evlat hasreti olan herkese hayırlısıyla nasibetsin allahım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…