2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Hevuk ne oldu cnm yaa..
Devlet oyle işte cok nadir iyi huylu sakin bir çalışanları karşılaşmak
Nasıl horluyorlar insanı. Allah düşürmesin
Bozma moralini gitme bi daha oraya

Merhaba kızlar, sizlere birsey sormak istiyorum.
Gun icinde şeffaf bazen de beyaz kokusuz ancak yogun akıntınız oluyor mu?
Herhangi bir bilgiye sahip misiniz ? Kötü bir şey midir?

merhaba canım aynı durum bende de var bazen şeffaf akıntıyla beraber yoğun olmayan beyaz şekilde de geliyor... sıvı geldiğinde hissettiğimde oluyor

benden 3 hafta öndeki arkadaşım günde 4 5 kez çamaşır değiştirdiğini söyledi

Canmmmmm vardınız demek canım bak dediğim gibi iyi gelecek..
Bana iyi geldi kalkıp yemek bile yaptım :)
Öğürmedim kusmadım.. 2 gün midem iyi olur en azından
Valla ben kötu olursam yani kanamam durursa tamamen tatile gidebilecez ya C tesi taktırıcam

Canım iyi olmana sevindim inşallah birdaha olmaz bulsntın ve diğer aksilikler
14. haftada tamamen düzeliyo diyorlar..inşallah düzelir..
Hayırlısı ile bebeklerimizi kucağımıza alırız..

ayyy canım Allah razı olsun az önce internetten sipariş verdim zor buldum. ya bilseydim eminönünde var olduğunu çoktan gelip alırdım arnavutköyde oturuyorum. çok sağol valla düşünmen yeter. bakalım siparişte sıkıntı olursa gelir alırım. kesin var dimi oralarda???

var canım beyazıttada gördüm :)

gizem sen ne okuyosunki kız....birde sen dün o halde beşiktaşa nasıl gittin ya...
bu sırada kızlar güneş kremi olrak tatile gidince kullanmak için hangisini almalıyım bir fikriniz var mı??? ya da dra danışananız...

ist üni bankacılık-finansman okuyorum ciciiimmmm :)
dün o halde gittim çünkü abimin çalıştığı oteli taşlamışlar biber gazı atmışlar otelden içeri söz konusu o olunca gözüm döndü iyimi diye bakmaya gittim:KK1:

Bizimde iki tarafda da ilk torun olacak inşallah, herkes merak ediyor ve soruyor. Tahminler rüyalar hava da uçuyor.
E alışveriş de yapamıyoruz ki böyle. Napalım sabırsızlıkla bekliyoruz.

:)) bende öyle düşünüyorum canım ya, ihtimale razıyım ben dedim, ben razı değilim ama dedi. Haftaya bida gidicem bakalım.

bizdede aynı ilk torun :)
öğrensekte alışveriş yapsakkk:KK9:

ohooo su gibi günlük ped değişmekten helak oluyorum 1 günde :)
kokusuz ve beyaz-sarımsı olduğu sürece normal canım

ayy çok yoruldum ya ne birikmiş dersler notlar bi mezun olsam hepsini yakıcam bu ders notlarının yemin ederim:KK4:

Son düzenleme:
12 haftamda öğrenmiştim prensesim olcak İnşallah benım eşimde aç garibim dışardan yiyor idare ediyoruz aileimizden de uzaktayız çok zooor günler geride kaldı artık daha iyi durumdayım çok şüküğr

bizde bazı günler aynen bu durumdayız... eşim yiyip geliyor... bi ara mutfağa h,ç giremiytordum halsizlikten

benim de ailem çok uzakta eşimin aileside 1.5 saat uazaklıkta kayınvalide cim yardım etmeye geleyyim mi diye birkez sormadı bileeee

Hevuk ne oldu cnm yaa..
Devlet oyle işte cok nadir iyi huylu sakin bir çalışanları karşılaşmak
Nasıl horluyorlar insanı. Allah düşürmesin
Bozma moralini gitme bi daha oraya

Kuzum iyi diye gittim oraya ama cadolaz bir kadın vardı
Tahlillerim 550 tutuyordu özelde orda yaptıryım dedim burnumdan geldi..
Pis vicdansız hayvanlar fakir fukaraya yazık ya Allah ıslah etsin böyle drları..
Güvenlik ilgilendi ağlayınca sağolsun o çok iyiydi..
Eşimede çok kızdım ben 5 sene bekledim bu bebeği tüp bebekler yaptırdık
Beni hastaneye bırakıp gitti hiçbişey yapamıyorum batırdı herşeyi sürekli cereme çekiyorum..
Hakkımı helal etmiyorum ona :KK14: Dün gece bayıldım ben ve ben ayılınca beni öylece bırakıp çalışmaya gitti evde yanlız gecede gelmedi..
Okadar üzülüyorumkii.Ailemi arayım gelsin alsınlar diye düşünüyorum ama karar veremiyorumm..

Kızlar bnm de akıntım vardı
Hemde sarımsı kokuluydu bnmkisi fazlaydı
Ekşimsi kokuyordu bazen pıhtı gibi geliodu
Şimdi kanamadan sonra kesildi.
Temizlendimi içim ne :44:
Hamile kaldıgımdan beri vardı

günlerdir yoktum bursaya gitmiştim annemlerin yanına Eki Görüntüle 727185 dün aksam sonunda evimize donduk oglumla. bol bol dinlendim cok iyi oldu.. ama uzun muddettir giremediğimden geçmiş cok birikmişti o yuzden okuyamadım nolur kusuruma bakmayın umarım hepiniz iyisinizdir..

vee perşembe gecesi oğlumla beraber diğer bebişi görmeye gttik bursada kadın dogumcu olan akrabamıza. bebeğin saglıgı sıhhati gayet iyiydi ve bebeğim annesini merak ettirmemek için bir güzel actı bacaklarını gösterdi. ikinci bebişimizde erkekmiş. umarım erken öğrendiğim için bir yanılgı olmaz dyorum. olsada farketmez bir oglum var ama acele edip girişteki ankete erkek diye oy verdimde endişem ondan:))))

oyy yerim ben seni maşalahhhh

Canım çok sıkkın...

Kıyamaaaam.Muhakkak gönlüne göre bi dr bulursun.Sanki bizler çok çok mu memnunuz
Gidiyoruz işte.İnsan gibi davransın dinlesin yeter.

:44: ben fırında patates yapıyorum salcasız canm , azda köri kimyon tuz , cok az yag , mmmmmmmmmmm misssssss:KK56::KK56::KK56::KK56::KK56::KK56:
Aaaa deniz doğru söylüyorsun ben kuru kuru haşlıyorum suda bi de o var cemredeniz=)
Sen patatese ayrı sosyetelik katmışsın ama kimyonu çok sevmeme rağmen kesin kokar bana.Cesarteim yok baby=))

Olmaz mı şekerim olmaz mı.Yoğun yoğun böyle=)Gün boyu.
Problem yoktur olsa dr uma söylediğimde derdi.Kiçoğumuz da da var o.İlk başlarda kk konuşmuştuk kızlarla.
Korkulacak bir şey yok.
Canmmmmm vardınız demek canım bak dediğim gibi iyi gelecek..
Bana iyi geldi kalkıp yemek bile yaptım :)
Öğürmedim kusmadım.. 2 gün midem iyi olur en azından
Valla ben kötu olursam yani kanamam durursa tamamen tatile gidebilecez ya C tesi taktırıcam
Hemen gittik hemen fırsat kaçar mı=)
Çok iyi geldi eve geldim bigbabol çiğniyorum =)Hamilelik boyunca şekerli bir şey ağzına sürmeyen bennnnn.
Allah razı olsun kuzum ya iyi destek verdin bana yoksa ben totomu kaldırıp gidemezdim.
Renk geldi valla.
Hemşire iğğğğreeeennnç ter kokuyordu ona bile midem çok bulanmadı eşim şaştı kaldı=)) hehe

Pis vicdansız hayvanlar fakir fukaraya yazık ya Allah ıslah etsin böyle drları..
Beni hastaneye bırakıp gitti hiçbişey yapamıyorum batırdı herşeyi sürekli cereme çekiyorum..
Hakkımı helal etmiyorum ona :KK14: Dün gece bayıldım ben ve ben ayılınca beni öylece bırakıp çalışmaya gitti evde yanlız gecede gelmedi..
Okadar üzülüyorumkii.Ailemi arayım gelsin alsınlar diye düşünüyorum ama karar veremiyorumm..

Bende dun eşim markete çıktığında evden çıkıp terminalden otobüslede İstanbul a aileme gitmeyi çok düşündüm
Ama oğlummm ona bu haksızlığı yapmaya hakkın yoktu günah dedim
Ya sabır dedim oturdum. Bugun hersey daha güzel
Ama tabir i caizse biyerlerimi yırttım cok haykırdım anlayış ilgi şefkat die..ben hiç bi zmn maddeci kadın olmadım kocama karşı
Tek istediğim ilgi .. Sevgi ben cok sevgi dolu yufka biriyim
Sürekli ben ilgi gösteririm severim gider öperim
Ama bende insanım hamileyim duygularım uçta..
Snde ak karşına konuş.. Yenimi evlisin bilmiyorum ama
Erkekler bizim gibi ayrıntılı düşünemiyor illa direkt soyliceksin derdini
Zoruma gitti beni oyle bırakıp gitmen de üstelik gece gelmemiş
Sonradan bi açıklama yaptı mı

GEçmiş olsun canım

Papatya aynıyız bende baharat ıykkkk asla
Onceden baharat avı delisiydim

Kuzum valla cok sevindim hep gittiğin hastaneye mi gittin acilden mi giriş yaptın
Anlat nası oldu bende kötuleşirsem oyle yapıcam

Bende dun eşim markete çıktığında evden çıkıp terminalden otobüslede İstanbul a aileme gitmeyi çok düşündüm
Ama oğlummm ona bu haksızlığı yapmaya hakkın yoktu günah dedim
Ya sabır dedim oturdum. Bugun hersey daha güzel
Ama tabir i caizse biyerlerimi yırttım cok haykırdım anlayış ilgi şefkat die..ben hiç bi zmn maddeci kadın olmadım kocama karşı
Tek istediğim ilgi .. Sevgi ben cok sevgi dolu yufka biriyim
Sürekli ben ilgi gösteririm severim gider öperim
Ama bende insanım hamileyim duygularım uçta..
Snde ak karşına konuş.. Yenimi evlisin bilmiyorum ama
Erkekler bizim gibi ayrıntılı düşünemiyor illa direkt soyliceksin derdini
Zoruma gitti beni oyle bırakıp gitmen de üstelik gece gelmemiş
Sonradan bi açıklama yaptı mı

Canım 5 yıllık evliyiz.
Çok ilgili gibi görünsede asla öyle değil canımı çok acıtıyo vurdumduymazlığı
Konuşuyorum konuşunca susuyor yada evden gidiyo ona sorsan bana ölüyo bitiyo
ama bıcak kemiğe dayandı suskunluğumu bozup ailem anlatırsam olaylar bayaa büyücek :KK50:
Maddi olarak asla ondan bişey istemedim ama sorumluluklarını yerine getirsin oda yok çok uzun canım inanki hamileliği zehir etti bana.Naz filan şurda dursun geçenlerde mısır istedim tam karşısında dükkanın almadı şaka yapıyorum sanmış..Böyle umursamaz bu zamana kadar bişey istemedim hiçç ben 5 sene bekledim çok zoruma gidiyo biraz ilgi istiyorum bende iş iş iş başka bişey bilmiyo
geçenlerde yine bana kızıp tam 3 gün eve gelmedi 3 gün sebepte alışveriş yap demişim..
Ben duvar yiyerek besleniyorum tabi..

Ay hevuk 3 gunmu dedinnnn şok oldum ya neler var ya
Sende hbrsiz git bigün seni bulduğunda bnm yaşadıklarımı anladın mı de..!
Çok kızdım ya cevrenizde ailende konuşabilecek
Kulağını çekecek kimsen yokmu?
Olmazki böle hamilesin sen seni başının tacı yapmalı bizde 2007 de evlendik cnm
Cok üzüldüm Allah eşinine vicdan ve düşünce versin..

Papatya aynıyız bende baharat ıykkkk asla
Onceden baharat avı delisiydim

Kuzum valla cok sevindim hep gittiğin hastaneye mi gittin acilden mi giriş yaptın
Anlat nası oldu bende kötuleşirsem oyle yapıcam

Hevesle anlatayım.
Yok bizim burda bi tıp merkezine gittim.Kazık yedim ama olsun kendime geldim=)))
Kadın doğumcu yokmuş olmaz dediler.Dedim ki "bakın ben aradım,eğer takılmayacaksa gelmeyeyim halim yok,sizde gelin takarız serum dediniz" dedim.
"İyi tamam diğer dr la görüşün" dedi.
Dr a;dr umla önceden görüştüğümde kendini rahat ettirmen için serum takılabilirsin dediğini bildirdim
Dr kadında Ukraynalı çıktı, çok tatlı konuşuyordu şivesine bayıldım=)Bide taşşş tabiii.
Seruma zofer koydular mide bulantısı için.
1 saatte bitti sanrım ama ben 20. dakikasında acıktım eşime açma simit aldırdım yedim onları obur ben hehe=)
Psikolojik mi acaba yaaa..

Canım 5 yıllık evliyiz.

Anaaam ne tipler var ya.
Herkesin eşi bi ayrı alem hepimiz farklı huyundan şikayetçiyiz.
Onlarda bizden öyledir sorsanız.Hesap sorduğun da ne diyor gelmedin deyince.
Hamilesin ya bir şey olsa sancın olsa .Allah hepsine akıl fikir versin.
Ben biraz agresifim çok tepki gösterirdim ,ama sen doğru olanı yapmışsın helal.Soğukkanlılığını koru her zaman.
İnşallah bir an önce aklını başına toplar ya.Hem de tüp bebek yani.Kim bilir ne hevesle yaptırmış eşinde.

Ay hevuk 3 gunmu dedinnnn şok oldum ya neler var ya
Sende hbrsiz git bigün seni bulduğunda bnm yaşadıklarımı anladın mı de..!
Çok kızdım ya cevrenizde ailende konuşabilecek
Kulağını çekecek kimsen yokmu?
Olmazki böle hamilesin sen seni başının tacı yapmalı bizde 2007 de evlendik cnm
Cok üzüldüm Allah eşinine vicdan ve düşünce versin..

Anaaa kiss bende 2007 de evlendim kasimda ..sen???????

Canım 5 yıllık evliyiz.
Konuşuyorum konuşunca susuyor yada evden gidiyo ona sorsan bana ölüyo bitiyo
ama bıcak kemiğe dayandı suskunluğumu bozup ailem anlatırsam olaylar bayaa büyücek :KK50:
Maddi olarak asla ondan bişey istemedim ama sorumluluklarını yerine getirsin oda yok çok uzun canım inanki hamileliği zehir etti bana.Naz filan şurda dursun geçenlerde mısır istedim tam karşısında dükkanın almadı şaka yapıyorum sanmış..Böyle umursamaz bu zamana kadar bişey istemedim hiçç ben 5 sene bekledim çok zoruma gidiyo biraz ilgi istiyorum bende iş iş iş başka bişey bilmiyo
geçenlerde yine bana kızıp tam 3 gün eve gelmedi 3 gün sebepte alışveriş yap demişim..

Allah sana sabır eşinede akıl fikir versin canım
valla seninkide iyi cesaret böyle bir adamı hemde tüp bebekle hamile kalıp çocuk sahibi yapmak
hep mi böyledi yoksa sen hamile kalınca mı böyle oldu belki oda hamilelik psikolojisine girmiştir

K validemin evindeyim imza karşılığı zorla çıktık
Eve geldik riskli bi gebeliğim var.
Kanamam tam bitmedi. Ama orda yatmaktansa eve gelip yatarım dedim
Dr Hn yine teşrif etmediler. Kanamam cok olursa gidicez yine.
Haftada bir iğne çok ağır bişey adını unuttum.
Birde progrstam hap verdiler
Yatıyorum bekliyorum sag kasığım agrıo.

Moralim çok bozuk.. Eşimle ve annesi işe kavga ettim
Sancım çoğaldı.
Kadın gelinliğimi küçük bi dolaba tıkmışşş
Ben ona emanet etmiştim.!
Eşime çıkarttırdım kırış kırış olmuş..
Yazıklar olsun dedim çıktım yukarı
Cok kötuyum şuan.!
cnm nasıl korka korka okudum analtamm..yok yok dedimm..
ama çok şükür şimdi iisinn rabbime binlerce çok şükür kuzum yaaa..allhım bir daha yaştmsın sana cnm benm..ay yat dinlen kuzum yaaa...valla bu dünyada ilk önce sen öenmlisin sonradanda çocouklrın..asla kendini strrse sokma cnmm..bak aralda korkmuştr..cnm benm..ayy ama ii oldunu duyunca nsıl rahatladım ya..inşşlhhbir daha gelmicekk..serumda yee..tatile git dinlenn misss gbimm..oğlunn sevnç çığlıklrına şahit ol....
evdeki diğer olaylara bişey diyemicem cnmm..ztn hassssın..çok sıkma canını hemen bir daha kuru temizlemeye ver..hemn güzlcene muşmabayla torbasyla gelo..hemncik kaldırr verrsin..sakin ol cnmm benmm
kv kızdın birde benmklini göresen cnmm..hatta aklıma geçen sen geldin..maşşlhh deidm ama nazrımmı değdi bilmm.nazrım değmez ama..aayy denizde ne kv vr heee diyomm..benmki bir tas çporba yapmadı bana..aynı evde yaşıyoruz..sğoanıda doğrdım..salçayıda kavurdum..öğürdüm çıkrdım her gn yemek yaptım..düşük tehlikem vrdı..kanamm vardı 2 gn eşim yaptı sonra işe gtmek orund kaldı ben yaptım..kimse yardıma gelmedi..ilk defa bugn evi süpürebildm..eşim yaptı çok şükür..ama kv yokk ..elitm bile yakın bana bi kere gelipte ihtycın vrmı demdiler..gğüya seviyolr ama yap önlerine ky miss gbi yiyolr cnmm..
sende yemene dikkt et..olssun kv kızdın haklısında..gelinlik:KK66:ama sen sıkma canını ne olur kuzumm..
ayy ayy diyom heee..
bu arada dr olyın asoyadından kayankalanıyo bence hahha..benmkide yılmaz soyadı..sakin relax..ama acil bişe oldumu hemen alır hiç ihml etmez...
sen bu hatuna git artık başka dr bopşver..sana ii geleen bu..baksana morelinide düzeldityor..beebnide kıza benzettm ben nedendr bilmm içimede o doığuyoduu...
ay kız uzuaktayız bişe yapamıyoruz ya nasuıl içimziden iç gidiyor hee
kanamnn olmasıı dışrı akmasıı bi yandan ii olmuşş..içerde birikmesi kötü cnm..aman yaaa her neyse ben geç öğrendim allha şükür iisin..sters yok az dinlen çarşıu pazarda gezmeee...sinirlennce sen aralı ve bebni düşün cnmm benm:KK16::KK16::KK54::KK54:
arkadaşlar merhaba bende aralık annesiyim:)size bişey sorcam.9 haftalıkken kahverengi bi kanamam olmuştuu, doktorum progestan verdi. hala kullanıyorum.10 gün önce de kanama geçirdim ambulansla kaldırdılar hastaneye. doktorum 1 kutu daha yazdı. sizce 2 kutu kullanmam bebeğe bi sıkıntı yaratır mı?
cnm progestan bişe etmez cnm benmm..zarrı olsa vermezler cnm benmm..sen sakin ol cnm..ben pruloton diye 4 iğne kullndım hafta da iki kere hap vermedi sersem yapo diye beni..
kızlar şu kabızlıktan nasıl kurtulabilirim bana yardımcı olun :KK43:(((
ayy cnm duphalak dedim..kayısı dedim kuru üüzm tüket.
ceviz badem ye..kepekli lifli gıdlr tüket..miğden sağlamsa acı biber tüket süs biberinden
ya arkadaşlar yazmam doğru mu bilmiyorum inşallah kimse rahatsız olmaz. benim canım hamileliğimin başından beri kestane çekiyo ne yapacağım ben yok ki.
ay cnm yaa..ben hiç sevmm :KK43:(hiçç ama...ay nerdne bulunurki yaa. ay acaba hani böle geçen senn mahsüllerini nasıl saklıyolrkii onalrdan bulunmazmıkii ...bursalılar bilir aslına ne alak bilmm şekeride meşur ya belki ondan geldi aklıma.ay benm buzlukta olurdu..olsa hemen yollrdım cnm arkdşım yaa
:KK9::KK9:yaşasın tek ben değilmişim..normalde ben beyaz tenliyim ve hiç yoktu göbeğimde..dün akşam eşim diyoki bu gidişte sen le benim tüylerim yarışacak..çok tüylendim ben ya...
deme deme ..benmde yüüzmde çok tuylenme oldu..alsam sertleşicek alışcak..
çok üzülüyorum..ayanaya bakasım gelmo yaa..utanıyrum kendimden..yakında eşimin köpklerini vee traş bıcklarını berebar kullncaz..:)))
Kızlar bnm de akıntım vardı
Hemde sarımsı kokuluydu bnmkisi fazlaydı
Ekşimsi kokuyordu bazen pıhtı gibi geliodu
Şimdi kanamadan sonra kesildi.
Temizlendimi içim ne :44:
Hamile kaldıgımdan beri vardı
ayy ondandr ondandr..diyolr yaa kan btn pisliği akıtır diyee..aman bebene bişe olmadan gitmiş işte çok şükür...

bu arada ayakalrımda ödem çoğladı..ztn ödemli bi yapım var ne yapsam yaa..
2 hafta yattımm..2 gn gezdim çokk ağroo kızla ryaff

X