2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Pardon konuda kapanmış.... konu açılmıştır...

sırtımda bir ağrı var ama çözemedim sırtımdan mı vuruldum ne : )

hepinize güzel bir doğum dilerim

kızlar konumuz açıldı tekrar ama diğer açılan gruptan bahsedilmesin lütfen kapatılcak yoksa

Son düzenleme:
kızlar konumuz açıldı tekrar ama diğer açılan gruptan bahsedilmesin lütfen tekrar kapatılcak yoksa

Merhaba
Şu açıklamayı da yapmak istiyorum olay 2. bir grup olayı değil olay facebook hesabı olmayanların isyanı, aynı zamanda benimde. Bir süre sonra burada paylaşım bitiyor. 10-15 kişi kalıyor burada zira kimliklerini deşifre etmemek adına facebook hesabında kendilerini göstermiyorlar(işleri, konumları vb sebeplerden), KK da nicknameler ile yazışıyorsunuz en büyük artı budur. Hepiniz birbirinizi facebook üzerinden ekleyin görüşün ama aynı grup niye ? Tamam grupta kurdunuz ama gelip te burada bunun reklamını yapmayın bari.

Facebook tarafına gidin burada kalın ama dengeyi de koruyun 2. şahıslara rahatsızlık vermeyin.

Benim de hatam var. Paylaşım sitesi adı geçmemesi lazımmış bilemedim.
Lütfen sizde bahsetmeyin kızlar.

İyi ki yaz hamişiyiz ya.
Tüm meyveler var ne güzel.Çeşit çeşit.Kış olsa ne yapardık.
Zaten bi yediğim meyve var..

slm arkadaşlar, ben aranıza yeni katılım :) cumartesi ikili test için doktora gideceğim.çok pinpirikli biriyim bu nedenle ikili teste 2 farklı doktora yaptırsam mı diyorum.benim gittiğim doktor op.dr. ama kendisine güvenir ve severim.ancak ne olur olmaz diye birde profesöre gidip testi tekrar ettirmeme gerek var mı? bu yaşadıklarım normal mi yoksa ben mi abartıyorum:)

yorumlarınızı bekliyorum.

şeyyyy kızlar o paylaşım sitesinde ben de üye değilim yani feysim meysim yok :KK1:

lütfen grubumuz dağılmasın ben herkes burda olsun istiyorummm En Büyük KK :KK19: :92:

İyi ki yaz hamişiyiz ya.
Tüm meyveler var ne güzel.Çeşit çeşit.Kış olsa ne yapardık.
Zaten bi yediğim meyve var..

kış meyvelerinden yerdikkkk:KK9:

şeyyyy kızlar o paylaşım sitesinde ben de üye değilim yani feysim meysim yok :KK1:

lütfen grubumuz dağılmasın ben herkes burda olsun istiyorummm En Büyük KK :KK19: :92:

benimde yok yetim öksüz gibi kalmayalım burda bi bakıma iyi düşünülmüş bi kural bence :)

slm arkadaşlar, ben aranıza yeni katılım :) cumartesi ikili test için doktora gideceğim.çok pinpirikli biriyim bu nedenle ikili teste 2 farklı doktora yaptırsam mı diyorum.benim gittiğim doktor op.dr. ama kendisine güvenir ve severim.ancak ne olur olmaz diye birde profesöre gidip testi tekrar ettirmeme gerek var mı? bu yaşadıklarım normal mi yoksa ben mi abartıyorum:)

canım hoşgeldinn
ama bence hiç gerek yok
biz yapıp yapmama konusunda kararsızdık, o kadar pimpirik yapma için ferah olsun
güvendiğin bi dr. a yaptır ama olumlu bi sonuçta hiç kafanı bulandırma, allaha emanet bebişler
allahım hepsini sağlıklı eli yüzü düzgün nur topu gibi kucağımıza almayı nasibetsin
yine de sen bilirsin benimki naçizane öneri :KK34:

kış meyvelerinden yerdikkkk:KK9:

benimde yok yetim öksüz gibi kalmayalım burda bi bakıma iyi düşünülmüş bi kural bence :)

Ya gizo ya sanki kış meyvesi çok varda,
Çilek erik karpz kavun kirazın yerini diğerleri tutar mı ya
Sen portakal elma yer dururdun=)
Hıh=)

hoşgeldin hayırlı olsun hamişliğin. ikili testte kan alınıyor yani doktorla pek alakası yok canım gittiğin laboratuvar veya hastaneye güvenmıyorsan başka bir yerde yaptırabilirsn. usg de bebeğin burun ölçümü ve ense kalınlığına bakılacak. endişelenmee arkadaşım hepimizde böyle durumlar oluyor zaman zaman ama en iyisi çok stres yapmamak iyi, olumlu düşünmek

Benim bildiğim kadarıyla nerde yaptırırsan yaptır Ankaraya gidiyor ve orda sonuçlanıyor.
Ama Allah korusun ters bir şey çıkarsa tekrar başka yere gidip bende yaptırmayı düşünüyorum.
Ama sen bilirsin gene de karar sana kalmış

ben 2 li test yaptırmadımmm yaptırmayıda düşünmüyorum:KK34: gerekirse zaten ilerde 3 lü4lü testler var onlarıda yaptırabiliriz bu kadar pimpiriklenme canımm:KK34:

kızlar en çok nelere aşeriyosunuz? benim miğde bulantımdan aşermem de olmuyo siz anlatın belki canım çeker :KK70:

Muz şimdide var da kısss.
Doğru söylüyorsun ama mandalina güzel bak=)

ya yazın ortasında canımız kış meyvesi çekse napcaz ayy ne kötü olur:KK9:

kızlar en çok nelere aşeriyosunuz? benim miğde bulantımdan aşermem de olmuyo siz anlatın belki canım çeker :KK70:

ben patlıcan aşeriyorum hep.hergün olsa yerim hatta elime alıp salatalık gibi ısırıp bile yemeye kalktım ama olmadı kötüymüş tadı çiğken:KK9:

canım hoşgeldinn
ama bence hiç gerek yok
biz yapıp yapmama konusunda kararsızdık, o kadar pimpirik yapma için ferah olsun
güvendiğin bi dr. a yaptır ama olumlu bi sonuçta hiç kafanı bulandırma, allaha emanet bebişler
allahım hepsini sağlıklı eli yüzü düzgün nur topu gibi kucağımıza almayı nasibetsin
yine de sen bilirsin benimki naçizane öneri :KK34:

çok teşekkürler desteğin için.
ewet aslında bunu yapmamalıyım farkındayım bu halim çok ciddi bir stres unsuru:)
inşallah cumartesi yaptıracağım test temiz çıkar benimde içim rahatlar:)
allahım hepimize bebeğimizi sağlıkla kucağımıza almamızı nasip etsin:)

Merhaba Arkadaslar, grubu takip ediyorum fakat cok fazla yazmaya vaktim olmuyor. Benim 3. hamileliğim. Bazı arkadasları cok aşırı hassas ve endişeli görüyorum. Size tavsiyem gereksiz endişelere kapılıp kendinizi ve bebeğinizi strese sokmayın.

Ben ilk bebeğime hamileyken denizde jetski ile gezerken kaza geçirdim 3 aylık hamileydim cok derin ve zor bir parkurda uzun sure yuzmek zorunda kaldım, bir kere de yolda yürürken fena halde düştüm dizlerim kanadı.. Sonucta dunya yakısıklı bir oglum var ..

Elbette hassas olacagız, doktorumuzun yasaklarına ve tavsiyelerine uyacagız fakat elimizden gelen sadece budur. Bir yudum bozuk sut içtik diye bebeginize hiçbir şey olmaz. Cok riskli ve kanamalı bir durumunuz yoksa eşinizle yakınlaştınız diye bebeğiniz birşey olmaz. Hattta eşinizle bol bol guzel ve ozel vakit geçirmeye çalışın bu hem sizi rahatlatacak, hem eşinizin rahat ve huzurlu olmasını saglayacak hemde inanın bebek dogduktan sonra ozel zaman paylaşmaya vaktiniz olmayacak. Bir çocuk icin hayattaki en buyuk nimet mutlu huzurlu uyumlu ve doyumlu bir çiftin cocugu olmaktır.

Rahat olun ama asla tedbirsiz degil, Allah bebeginize bir lokma ekmek nasip ettiyse o dogacaktır. Keyfini cıkarın bu kadınlıgın en ozel gunlerinin, Aralık ayından sonra saçınızı taramaya vaktiniz olmayacak :)

X