2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
çok fenasın gizoş hatta çok fenayız bizede yapın dedi hatta çünkü bunu lohusalık dönemi var o dönemde kadınlar olmadığı kadar isteksiz oluyor ve bu tip durumlar evliliğe yansıyor dedi. Bizimkide son 1 haftayı bekliyor diyo acısını çıkarıcam ben anlamam :nazar: biraz kudurukta kendisi yavaşşşşş dedim bende :KK9::KK8:

ahaha benimkine yazık o zaman sesi soluğu çıkmıyo kendiside korkuyo da biraz:KK9:
hiç istemiyorum valla:44:

merhaba kızlar bugün doktora gittim, 12+4 olmuşuz bebeğim aradaki farkı kapatmış, doğum tarihi şimdilik 8 aralık görünüyor dedi:emir_bebek: ikili test yaptırdım sonucu haftaya çıkacak, boyu 6 cm olmuş vee en önemlisi doktor kıza benziyor dedi:KK8: eşimle deli gibi kız istiyoruz inşallah doğrudur:KK1: ama kesin sonucu 1 ay sonra söylerim dedi yaa daha çok var:18:

Kızlar ben çekmiyorum henüz şükürler olsun ama çekenler için söylüyorum.
Umarım midesi bulanan olmaz.
Ben evde mısır haşlıyorum ve çocukken ki gibi bağırsaklarımı boşaltıyor=)
Benim gibi mısır sevenlere birebir.
Bileniniz vardır tabi ki de gene de söylemek istedim bilmişlik yapmak istemem=))
Bu aralar markette pazarda epeyce varmış,annem almış bana da

bende bişe belli değil kız du attmda görr ba bbeekmi ne belli dğeil :)))
Eki Görüntüle 723752

senin bebiş arkasını dönmüş.kol çıkıntıları var iki taneresimde bize bakan yeride sırtı.bilgisayar ekranına göre solda da kafası var.

ayrıca hiç üzülme benimkilerdede bişey belli değil.en son 11+3 de gittim anlayamadım resmi doktor burası kafası dedi de az bişe anladım :) bir kaç hafta sonra daha iyi göreceğiz inşallah.ama insan sinir oluyor başka doktora mı gitsem ultrason cihazı mı kötü 3 boyutlu nasıldır 4 boyutlu nasıldır nerede var diye telaşlanıp duruyorum ama sabredip ikili testi bekliyorum bide orda göreyim olmadı hastaneyi 3. kez değişicem galiba :)

merhaba kızlar bugün doktora gittim, 12+4 olmuşuz bebeğim aradaki farkı kapatmış, doğum tarihi şimdilik 8 aralık görünüyor dedi:emir_bebek: ikili test yaptırdım sonucu haftaya çıkacak, boyu 6 cm olmuş vee en önemlisi doktor kıza benziyor dedi:KK8: eşimle deli gibi kız istiyoruz inşallah doğrudur:KK1: ama kesin sonucu 1 ay sonra söylerim dedi yaa daha çok var:18:

maşallah darısı hepimize sağlıklı olsunlarda :KK16:

ahaha benimkine yazık o zaman sesi soluğu çıkmıyo kendiside korkuyo da biraz:KK9:
hiç istemiyorum valla:44:

vala bnde istemiyorum yavru ki ben öncesinden de istekli filan değildim haftada 1 kere bana yeterdi ama nerde bizimkinde şimdi dr.un dudağından çıkacak 2 cümleyi bekliyor bağlasam mı acaba :KK9::KK9::KK9:

maşallah darısı hepimize sağlıklı olsunlarda :KK16:

vala bnde istemiyorum yavru ki ben öncesinden de istekli filan değildim haftada 1 kere bana yeterdi ama nerde bizimkinde şimdi dr.un dudağından çıkacak 2 cümleyi bekliyor bağlasam mı acaba :KK9::KK9::KK9:

bebek hissediyo zararlı falan de:KK9:

Gözün aydın arkadaşım.
İnşallah sonucunda iyi çıkar..
Kızında hayırlı olsun ne güzel Allah gönlüne göre verdi=)
Hepimizin gönlüne göre sağlıkla inşalllaaaaaaaaaaahh=)

kızlar bu arada bugün kasıklarımda neredeyse tüm gün batma vardı hemde uzun uzun yaşayanınınz var mı tedirgin olmalımıyım ? :44:

Gözün aydın arkadaşım.
İnşallah sonucunda iyi çıkar..
Kızında hayırlı olsun ne güzel Allah gönlüne göre verdi=)
Hepimizin gönlüne göre sağlıkla inşalllaaaaaaaaaaahh=)

sağol canım ama şimdiden kız diye kaptırmıyorum kendimi, değişirse şok olurum:)
ense kalınlığı 1.23 çıktı normal görünüyor ama kan sonuçları da çıktıktan sonra doktor bakacak
ayrıca vitamin için decavit, demir için de ferrum fort verdi

Ben pazara gidiyorum bişey istionuzmuuu gebeler :))))
Eşmde oraya gelcek yorulmıcam Mrk etmeyin :KK66:

Sert yeşil armutlardan ve badem=)
Umarım benim gibi kokudan rahatsız olmazsın.demin annemle gittik ben yarısından döndüm arabaya geçtim=)
Sarımsak satılması yasaklansın=)

sağol canım ama şimdiden kız diye kaptırmıyorum kendimi, değişirse şok olurum:)
ense kalınlığı 1.23 çıktı normal görünüyor ama kan sonuçları da çıktıktan sonra doktor bakacak
ayrıca vitamin için decavit, demir için de ferrum fort verdi

canımmm gözünn aydınnnnn :):)

kızlar aksam bır ruya gordum cok enteresandı ruyamda yıne ıkızlere hamıleyım ama 5 aylık olmusum esım akşamcı calısıyomus annemler tabı kendı evınde bende evde oturuyorum sonra bırden bıre cok hafıf sancı gelıyo tuvalete gıdıyorum daha kapısından gırmeden dogum baslıyo bıtanesını doguruyorum bu aradada hem eşimi hem annemı arıyorum ama acmıyolar nese ıkıncısını doguruyorum bıttı derken anam bıde bakıyım 3 uncude gelıyo nese onuda doguruyom ama 3 lede kalmıyo 4 uncyu doguruyorum beger dorduzmusuz ama hepsı kedı kadar 4 uncusude 8 haftalıkken olmus ıcımde onuda dogumla bırlıkte cıkarmısım 3 u kızmıs ölü olanda erkekmiş sonra esım falan gelıyo işte sonrada uyandım zaten hayır olsun ınsallah

benim yaşadıklarımın aynısını rüyanda yaşamıssın benim tekti bebeğim eşim gece görevindeydi ailem başka sehirde oturuyor eşim sabaha karsı eve geldi, ben yataktan kalktım ve doğum başladı sancılarım başladı ve bebeğim doğdu ama yaşamadı ne yazıkki .. hamileyken bu tip rüyalar görmen doğal bilinç altı rüyaları hep . bende rüyamda saçma sapan seyler görüyrum içini ferah tut

kızlar aranızda buraya giden var mı
maltepe cevizlide minibüs caddesinde
dr. bülent kars a gidiyorum ben. 2 kez gittim gerçi ama çok ii birine benziyo yine de giden birilerine rastlamak istiyorum ama dr ve hastane topiğinde de çok bakındım, eskide yazılmış bi kaç şey buldum o kadar

hevuk maltepe oturuyormuşsun biliyomusun canım???

bebek hissediyo zararlı falan de:KK9:
ayy ne fenaasınnnn gizemmm :KK9:
hiç acımıyonuz kocalara :KK1:
bizim aynen devam yani bi zararı yoktur umarım :KK1:

hayırlı olsun yarencim gözünaydın ben de decavit içiyorum
pazartesi randevum da :KK16:

Kızlar ben olayı abartıp hamilelik çalışmalarından itibaren çayı kahveyi bırakmıştım.
3 gündür günde 2 bardak çay içmeye başladım
Sanki midemi rahatlatıyor gibi=)
Muhtemelen sizlerden de vardır tiryakiler.
Hem benim dr'um haftada bir gün kendine türk kahvesi bile ısmarlıyormuş=)

ben çay tiryakisiyim eğer çay içmezsem o gün kesin migrenim tutar kendime gelemem 2 gün :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Benimki de senden 3 gün fazla sanırım yarenka. boyu da 6.9 mm. Yakın günler ve ölçüler. Ben de bir türlü öğrenemedim cinsiyeti.Doktorlar çok ketum valla bu konuda. Ama boya göre analiz yaparsak biraz kız gibi geliyor bana da. Neyse, her şey gönlümüze göre olsun elbet ama önce sağlık olsun..:)

Son düzenleme:
X