2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
$IMG-20130523-01668.jpg

benimde bu işteee

Benim o konularda bilgim yok öyle olmasınını özellikle istiyorum yoğun bakım iyi olsun..gebişler hep ayakta kalmıştı orda bende hatta oturamdım odaları güzeldir inşallah.Doğum fiyatları nasıl bilgin varmı??

Beni 3 hafta sonra çağırdı dr ozamna gidicem yani 2 hafta sonra tahlilleri devlette yaptırıcam ben şuan çok sıkışıgız çünkii 2li test istemediğimi söyledim dr sen bilirsin aldırma tabi ama
Hastaysa öğrenmiş olursun dedi bende üzücem kendimi 6 ay bu defa dedim oda doğunca şok olucaksın belki kabullenmezsin bile dedi kararsızım ama yaptırım büyük ihtimal..İnşallah sağlıklı olsunlar yavrularımız..Sen nerede oturuyorsun peki?Ben Maltepe'deyim..

normal doğum 1650
sezeryan 2650 dediler canıımm..
maltepede mağazamız var babamlar adatepede oturuyo ben orda büyüdüm ama üsküdar da oturuyorum şuan ve hiç sevmiyorum burayıı:KK14:

Benimki bundan daha beter hiç belli olmuyo senin belli yine maşallah bebeğine..
Bende başkalarında görüyorum eller ayaklar belli ama bizim küçük sanırım onunla alakalı böle olması..

belkide cnm ne bilmmkiii..benbişe benzetemeyomm..kmmnn maşşlhh ne hoşş çıkoo..resmn poz vermş gbi..belkide göbeğimden dolyı öle ağlı göbek ne bilim

normal doğum 1650
sezeryan 2650 dediler canıımm..
maltepede mağazamız var babamlar adatepede oturuyo ben orda büyüdüm ama üsküdar da oturuyorum şuan ve hiç sevmiyorum burayıı:KK14:

SSK'LI fiyatlar sanırım bunlar neyse inşallah durmumuz düzelirde doğumuda orda yaparım..
Bizimde Maltepe camisinin yanında dükkanımız var.sizin mağaza nerde biliyorumdur kesin..
Üsküdar güzel bir semt aslında niye sevmiyosunki.??

SSK'LI fiyatlar sanırım bunlar neyse inşallah durmumuz düzelirde doğumuda orda yaparım..
Bizimde Maltepe camisinin yanında dükkanımız var.sizin mağaza nerde biliyorumdur kesin..

adese vardı ya canım rahmetli:KK1:
onun karşısında bücürük var onun yanındaki mağaza tam köşe :)iç giyim pijama eşofman vs vs.
sevmiyorum burda olmak zorundayız çnkü burdada bi mağaza var ama ben oraya alıştım orda büyüdüm sokaklar bile bana berbat geliyo nefret ediyorum inan..

$935360_3215662327724_2021720924_n.jpg
Benimkide bu canım baksana hiç belli bile değil karanlık çok daha fasülye kadar dedi dr boyut olarak ..

kızlar hangı hastaneden bahsedıyosunuz

onun karşısında bücürük var onun yanındaki mağaza tam köşe :)iç giyim pijama eşofman vs vs.
sevmiyorum burda olmak zorundayız çnkü burdada bi mağaza var ama ben oraya alıştım orda büyüdüm sokaklar bile bana berbat geliyo nefret ediyorum inan..

Biz oraya kesin yemek veriyoruzdur for aşk filan var orda onlara veriyoruz
ADESEDENDE ALIŞVERİŞ YAPIYODUK RAHMETLİDEN ama piyasa çok durgun felaket o nedenle bizde rahmetli olabiliriz..
Simit sarayı filan bizden yiyo yemek ordakii kız gelince buraya görüşelim istersen :KK1: yakınmışız..

kızlar hangı hastaneden bahsedıyosunuz

Medipol canım nedenki???Kadıköydeki..

Eki Görüntüle 723823
Benimkide bu canım baksana hiç belli bile değil karanlık çok daha fasülye kadar dedi dr boyut olarak ..

daha küçük canım ama bidahaki randevuda büyümüş olur :)

Biz oraya kesin yemek veriyoruzdur for aşk filan var orda onlara veriyoruz
ADESEDENDE ALIŞVERİŞ YAPIYODUK RAHMETLİDEN ama piyasa çok durgun felaket o nedenle bizde rahmetli olabiliriz..
Simit sarayı filan bizden yiyo yemek ordakii kız gelince buraya görüşelim istersen :KK1: yakınmışız..

bizim yemekler evde yardımcı kadın var o yapıyo 2 dükkanada canım eleman çok olunca yetişilmiyo hergün dışardan tuzlu oluyo biraz:KK9:
düzelir inş işleriniz en kısa zamanda gerçi yaz geldi açılır bence millet çok çalışıp çok yemek yicek:KK16:
olur tabiii görüşürüüzz yemeğe gelirim ben nerde tam yeriniiz

merhaba kızlar bugun 12+2 kontrolumuz vardı cinsiyetimiz belli oldu erkek olcak inşallah.darısı sizlere inşallah sizlerde erkenden öğrenirsiniz

dur 5 dk şu şeyi bana at bi sonra müsade senin:KK1:
atıyorum şimdiii mesaj kutuna bakk
Geç kaldıınn=)Çıkmıştım bile ama geldim.
Atıyorum şimdi.
amaaan bu zamana kadar olanlara saysınlar:KK9:
bu arada ben face kullanmıyorum ve bilmiyorum canım sayfayı :)
Haha pazarlık yapıyor şuna bak=)
Öncekilere saysınlarmışmış.
Bu istatistiğini duymasın yakar çıranı!

Kızlar ben geldim ve çok yoruldum...çok sükür ikili testimiz temiz çikti dr folik asiti de bırak dedi burun çıkıntımiza bakti kalp atışına bakti kıpır kıpır karnını kaldırıp duruyor :KK1: buda bizim bidik :nazar:

maşallah senin adına sevindim.bizim testte haftaya inşallah güzel sonuçları alırız.

gönlünden ne geçiyor bilmiyorum ama resimden nub teorisine göre erkek gibi geldi bana:) cinsiyet söyledi mi doktorun.benim düzgün bir ultrason resmim de yokki bakayım nubuna mubuna :))

Benim içim kararmış sanırım resim nekadar karanlık ve sizin keseler kalpli malpli şekilli benimki sabit anası gibi üşengeç olcak benim bebik sanırım
:KK1:

Kız senin bu sayfan ne kadar renkli böyle içim açıldı valla=)
Mesaj atarken gördüm.Sana da atarım maili medipole gidiyorsan.mesajına bak da

dr bişey olmaz dedi ama benimkinin bundan haberi yokkkk:KK1:
uuf ne biliyim ya çok üşenmeli bi konu bu neyse ya düşüniyim bikaçgün bari:KK9:

çok fenasın gizoş hatta çok fenayız bizede yapın dedi hatta çünkü bunu lohusalık dönemi var o dönemde kadınlar olmadığı kadar isteksiz oluyor ve bu tip durumlar evliliğe yansıyor dedi. Bizimkide son 1 haftayı bekliyor diyo acısını çıkarıcam ben anlamam :nazar: biraz kudurukta kendisi yavaşşşşş dedim bende :KK9::KK8:

X