2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Kızlar ben olayı abartıp hamilelik çalışmalarından itibaren çayı kahveyi bırakmıştım.
3 gündür günde 2 bardak çay içmeye başladım
Sanki midemi rahatlatıyor gibi=)
Muhtemelen sizlerden de vardır tiryakiler.
Hem benim dr'um haftada bir gün kendine türk kahvesi bile ısmarlıyormuş=)

Kızlar ben olayı abartıp hamilelik çalışmalarından itibaren çayı kahveyi bırakmıştım.

ya o değilde bişey sorcam utanıyorum hadi sen tahmin et:KK9:

ay bizim akrbalr haytta çay kahveden vazgçmezz..çayı içemden yapmm..öle açık içim yok norml olsun..biizmkiler çouklrı zeki olsun dieye türk kahvesi içerdi:))
çouklr zekii ama kahvedenmi bilmm..
ben gn aşırı oruç tutuyorum..annmleri beklom çay içmek için annemler teyzemler kuzenm cuma gelicek bende gidrim orada çay içerim yoksa kv içemem

arkadaşlar ben bişey sormak istiyorum.mide bulantımı geçirsin diye sürekli kola içiyorum.gunde 2 bardak fln. sizce zararı olur mu?

arkadaşlar ben bişey sormak istiyorum.mide bulantımı geçirsin diye sürekli kola içiyorum.gunde 2 bardak fln. sizce zararı olur mu?

E içmesen daha iyi tabi.
Başka şeyler denesen daha iyi olur be kuzum.

Bu arada enteresan bi insanımdır hiç kola içmedim tadını bilmem=))

kolanın yerini hiç bişey tutmuyor malesef :KK43: mide bulantılarım geçsin sonra birdaha hiç içmem diye teselli ediyorum kendimi

Hahaha =)
Çatlak nerden bileyim.Utanma kızkızayız burda=)
Deli ya güldürdü beni.İlk cümleyle mi alakalı hehehe

tamam soruyorum:KK52:
ben hamileliği öğrendiğimden beri hiç halvet olmadı en son çalışmalar olmuştu yani.korkuyorum ben.benim gibi olanınız varmı acebaaaaaaaaaa:44:

ben hamileliği öğrendiğimden beri hiç halvet olmadı en son çalışmalar olmuştu yani.korkuyorum ben.benim gibi olanınız varmı acebaaaaaaaaaa:44:

Amaaaaan.Bende başka şey soracaksın sandım beee=)
Bu konu burada kaç kere konuşuldu denk gelmedin mi fıstığım=)
Kanaması olanlara yasaktır galiba.
Ya zaten isteksizlik had safhada ama beyleri de riskimiz yoksa ihmal etmememiz gerekiyor diye düşünüyorum=)

Ya gizo sana bi msj attım hala görmedin mi be kuzu.Medipolle ilgili

asiti seni rahatlattığı için mi acaba afedersin geğirdiğin zamn mı rahatlıyorsun:26::26::26::26::KK37::KK37: ben de o şekilde rahatlıyorum ama doğal maden suyu içiyorum sen de dene isteersen kola zararlı canım ya Aşırı şeker yüklemesinden dolayı kusmamızı engellermiş

Ya zaten isteksizlik had safhada ama beyleri de riskimiz yoksa ihmal etmememiz gerekiyor diye düşünüyorum=)

aa nasıl kaçırmışım görmedim konuştuğunuzu:KK1:
kanamam olmadı benim ama olsun ya hiç canım istemiyoda adam kuruyup kalcak ondan korkuyorum:KK9:

mesajı görmedim kuşuuum bakıyorum hemenn

aa nasıl kaçırmışım görmedim konuştuğunuzu:KK1:
kanamam olmadı benim ama olsun ya hiç canım istemiyoda adam kuruyup kalcak ondan korkuyorum:KK9:

mesajı görmedim kuşuuum bakıyorum hemenn

Ayyyy koptum =) =) =) =)
Kurutma adamı sende.Dr'nla konuş için rahat etsin.
Tabi ki çoğumuz korkuyoruz sanki birşey olacak gibi ama her yerde hiç bir zararı olmadığı yazıyor.
Senin halvetini yesinler yaaa kehkehkeh

asiti seni rahatlattığı için mi acaba afedersin geğirdiğin zamn mı rahatlıyorsun:26::26::26::26::KK37::KK37: ben de o şekilde rahatlıyorum ama doğal maden suyu içiyorum sen de dene isteersen kola zararlı canım ya Aşırı şeker yüklemesinden dolayı kusmamızı engellermiş

evet canım geğirdiğim için midem rahatlıyor.sodayı eşim de söyledi ama sevemedim bi türlü onu.en iyisi zorlamak biraz

Bizde bişey yapmadık henüz kanamam yok ama eşim 9 ay hiç olmasın dedi
Benimde işime geldi tabii :KK1::KK1:

Ayyyy koptum =) =) =) =)
Kurutma adamı sende.Dr'nla konuş için rahat etsin.
Tabi ki çoğumuz korkuyoruz sanki birşey olacak gibi ama her yerde hiç bir zararı olmadığı yazıyor.
Senin halvetini yesinler yaaa kehkehkeh

dr bişey olmaz dedi ama benimkinin bundan haberi yokkkk:KK1:
uuf ne biliyim ya çok üşenmeli bi konu bu neyse ya düşüniyim bikaçgün bari:KK9:

Bende Kadıköy medipole gittim küçük bi hastane Perihan hanıma iyi güleryüzlü bir dr du..

X