2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Çok alakasız olacak ama söylemeden yapamayacağım=)
MERYEM UZERLİ yoksa bende yokum arkadaşşşş=))
kovmuşlar kızı ya=(
Gözümüz gönlümüz açılıyordu

kızlar aksam bır ruya gordum cok enteresandı ruyamda yıne ıkızlere hamıleyım ama 5 aylık olmusum esım akşamcı calısıyomus annemler tabı kendı evınde bende evde oturuyorum sonra bırden bıre cok hafıf sancı gelıyo tuvalete gıdıyorum daha kapısından gırmeden dogum baslıyo bıtanesını doguruyorum bu aradada hem eşimi hem annemı arıyorum ama acmıyolar nese ıkıncısını doguruyorum bıttı derken anam bıde bakıyım 3 uncude gelıyo nese onuda doguruyom ama 3 lede kalmıyo 4 uncyu doguruyorum beger dorduzmusuz ama hepsı kedı kadar 4 uncusude 8 haftalıkken olmus ıcımde onuda dogumla bırlıkte cıkarmısım 3 u kızmıs ölü olanda erkekmiş sonra esım falan gelıyo işte sonrada uyandım zaten hayır olsun ınsallah

ayyyy hayrolsun arkadaşım ...
ya bılıncaltı hep bunlar canım mrk etme gonlunu ferah tut.. oku bol bol.. cınsıyetlerı bı bılleı olsun rahatlayacaksın..
Allah korusun meleklerini.. :nazar::nazar:

kovmuşlar kızı ya=(

tükenmişlik sendromu... :)
kovmuşlar mı kendımı ayrılmış ben kendı ıstemıyor dıe bılıodum
off şimdi çık sıkıcı olur o dizi ztn cılkı çıktı iyice.. :KK14:

ahahahaha hepimiz yakmışız birer sigaraa :))) vay bee işte hürremin gucuuu :)):KK52:
hamile kadınlara sigara içirioo:KK52:

kovmuşlar kızı ya=(

canım kendı gıtmıs psıkolojısı bozuluyomus dıye canım cok fazla calısma saatı varmıs dayanamıyomus haklıda bende hurremcıyım bende ızlemem bundan sonra zaten sırf onun ıcın ızlıyodum :)

slm kızlar ikili testim için tebriklerinizi okudum teşekkür ederim hepinize darısı size.
kahverengi akıntısı gelenler: benim geçen cuma ve ctesi siyah- kahve akıntım geldi sırayla. ikili test için gittiğimde söyledim dra. bakt ewt dedi rahimde kanama görüyorum ama kahve olduğu için önemli değil. belki vücut eski kanı atıyordur dedi. eğer kırmızı parlak renk olursa gel dedi. benim drum pek ilaç taraftarı değil progestoron da vermedi.
bebişin hareketlerine gelince benim yaramaz hiç durmuyor. pıt pıt atıyor. psikolojik değil karnıma kim dokunsa hisseyor hareketlerini ve kasığımda atmalar oluyor.
görümcem dün dediki eğer atışların altta olursa kız karnına doğru olursa erkek:))
dr kıza benzetmişti miniğimi atışlarda altta olunca iyice kız hissetmeye başladım hee:))

evet o hala bende de devam ediyor. canımı sıkıyor çok ama dikkat ettim ki çok ayakta kalınca ve çok iş yapınca oluyor bu.Önce bir akıntı boşalıyor, arkasından sanırsın ki suyun geliyor. Sonra kahverengi akıntı. ayağını havaya kaldırıp yatınca çok iyi oluyor. bir de sert hareketlerden kaçınmak gerek. o an kramp giriyor alt taraftan.

Ben de son 3 gündür sağ tarafımda pıt pıt hareketler hissediyorum. Eşim paranoya yapıyorsun diyor ama emin değilim :)

Hiç sorma yaa bayılıyodum ben ona çok sempatik geliyodu bana en çok onun için izliyodum kim tutabilir ki onun yeriniii pehhh :KK14:

Hakikaten yao kadının elektriği çok iyidi.
Bi o diziyi izliyordum onda da baş rol gitti ne izlicem ya !!

tükenmişlik sendromu... :)
kovmuşlar mı kendımı ayrılmış ben kendı ıstemıyor dıe bılıodum
off şimdi çık sıkıcı olur o dizi ztn cılkı çıktı iyice.. :KK14:

Valla herşey söyleniyorda sonuç olarak yokmuş artık yerine VAHİDE GÖRDÜM oynacakmış!
Yok artık ya.Dengeli biri olsaydı bari!
Geçen twitter da okudum çok hoşuma gitti.Biri şöyle yazmış:
"Zenginlerin herşeyi farklı anacım,fazla mesaiden bunalmanın adı ne zamandan beri TÜKENMİŞLİK SENDROMU oluyor"
Hhahahaha çok güldüm.Haklı=)

ayyyy hayrolsun arkadaşım ...
ya bılıncaltı hep bunlar canım mrk etme gonlunu ferah tut.. oku bol bol.. cınsıyetlerı bı bılleı olsun rahatlayacaksın..
Allah korusun meleklerini.. :nazar::nazar:

bende oyle dedım kendı kendıme bılıncalıtı dıye bıde sımdı doktor erken dogum rıskın baslıkcak bı ay sonra dedı ya taktım galıba bıraz

canım bende hıssedıyorum bugun hatta daha fazla hıssettım normalde bı gecen cuma gunu hıssettım bıde bugun bı kaç kere hıssettım psıkolojık olduguna ınanmıyorum cok hafıf degıl cunku barız bellı oluyo benım asagıda atıyo ama bılmemkı benımkı ıkız ya :) ıkısıde kızmı olucak yoksa :)

demekki yalnız değilmişim:)) hatta işteyken arada kontrol ediyorum hisetmeyince telaş ediyorum:)) inş desem mi ki ikisininde kız olmasına:)) sağlıkla olsunlarda inş nasıl olursa. ama benim ikiz kız kardeşlerim var. iyi ki de ikiside kız olmuş.. gayet güzel olmuş. şimdi 20 yaşındalar Rabbim ömür versin. birbirleriyle didişirler ama en çok birbirlerini severler. bi tanesi çok duygusaldır. birinin kaşı patladı duygusal olan kaşım ağrıyor diye ağladı. bir gün duygusal olan geldi anne parmağım acıyor diye annem baktı bişey yok 5 dk sonra diğeri geldi parmağını kapının arasında sıkıştırmış.. böyle güzel hisleri var ikizlerin. umarım senin içinde hayırlı doğumlar olurda kucağına alırsın meleklerini:))

ha bi de senin drundu galiba sinir oldum cnm yaa. ne demek işten çık dengesi mi ne?? ben dra muayeneye gittiğimde içerde biri daha vardı. baya dr dolaşmış lekelenmeleri var diye işten çıkmış. dr kızdı niye çıktın ki dedi. bana da hamilelik sırasında rapor vermem hiç bi sıkıntı oluşturmaz heyet bile veririm. ne zaman istersen gel ama hamilelik bitince öyle yapamam dedi. başka dr dene cnm. aklına yatmazsa gene buna devam edersin. ben 3. dr da buldum şifayı:))

evet o hala bende de devam ediyor. canımı sıkıyor çok ama dikkat ettim ki çok ayakta kalınca ve çok iş yapınca oluyor bu.Önce bir akıntı boşalıyor, arkasından sanırsın ki suyun geliyor. Sonra kahverengi akıntı. ayağını havaya kaldırıp yatınca çok iyi oluyor. bir de sert hareketlerden kaçınmak gerek. o an kramp giriyor alt taraftan.

Ben de son 3 gündür sağ tarafımda pıt pıt hareketler hissediyorum. Eşim paranoya yapıyorsun diyor ama emin değilim :)

cnm benim ağı işim yok. masa başıyım. tek işim evrak. evde desen hiçbir şey yapmıyorum. sadece yürümüştüm o iki gün. ve 13. haftada geldi kafam biraz karışmışt ama dr rahatlattı beni. artık hayırlısı biz elimizden geleni yapıyoruz. Emaneti Rabbime..

paronaya değil bence cnm. onlar ne anlarki biz taşıyoruz bebişlerimizi bi kere. hissediyoruz diyorsak hissediyoruzdur o kadar:)))

cnm korkma..benmde iğne kullndımı bilon iğne bitti bi kaç gn geldi bugnn alaha şükürr yokk...

belgelenir tatlım..

kızlar bu arad bir hastene buldum eski doktoum orda çalışıyormuş..gitsemmi karar vermedim..arabyla gtmek çok koly ama ne bilim.otobüsle ters biraz..randevu alamk istom yarına ne etsem acaba yaa..kendi doktroumda ii ama pek ilgisiz..bu uzaktanda akrabamız..ne etcemi bilemdim yaa..izmitte otyorum..özel cihan hastanesi..drda lütfiye ünlü civak..şuanki drumda ismail yılmaz..allh biliyor çok ii ama çok ilgisiz ne etsemkii

evt cnm haklısın ben herşeyi biraz fazla abartıyom galiba pazartesi tahlillerim vardı doktora gidecektim cuma günü giderim olmadı erken yaptırırım

Kızlar ben geldim ve çok yoruldum...çok sükür ikili testimiz temiz çikti dr folik asiti de bırak dedi burun çıkıntımiza bakti kalp atışına bakti kıpır kıpır karnını kaldırıp duruyor :KK1: buda bizim bidik :nazar:

Eklentiler

• $IMG_20130529_143225.jpg
    $IMG_20130529_143225.jpg
    35,9 KB · Görüntüleme: 21

bendede çok sulu beyaz akıntı oluyo şimdi gene geldi aynen suyun geldi sanırsın demekki normal doktora bi kere söylemiştim öyle su felan gelmez dedi ama geliyo işte bilmiyo bunlar bişey

:KK8::KK8:

ikiside ilgisi mi orasını pek anlayamadım..
eski drunu bi dene.. bakalım ne değişecek belki hayırlısı o dur..
denemekten bişey olmaz canım..

ilgisiz dr lara gıcık oluyorum yaa.. hamilelik bu dünyaya bir can getiricez.. senın ıkı dudağının arasından çıkan lafa bakıyoruz biz gozlerımız hazırda beklıoruz
azck daha ılgı.. ne olur sanki..
şuan gtiim dr branşında çok ii ama ilgisz..sakin relax bi adam..ama ban iiliği değil şuan herşeyi duymak istyorum..ultrousnu bi görsen komk...cm bile sölemdi bana..
ben pko vr hamile kalmm çok zor oldu..eski drduda çok uğrştı olmadı en son şuan gttm dra gittim.iki kere hmile kaldım ama kimyasldı..bu üç oldu..diğer doktrlarda nasip değilmiş diyorum aynı ilacı kulllndım bunda da..
lütfiye hanım çok ilgili..şurda şu var şurda şu ne bilim karssız kaldım..
adam için kalp atıyormu şuan tamm..ikili testn basstmedi bile..10 haftalıkken gittim 14. hafta çağırdı bir daha beni

kızlar aksam bır ruya gordum cok enteresandı ruyamda yıne ıkızlere hamıleyım ama 5 aylık olmusum esım akşamcı calısıyomus annemler tabı kendı evınde bende evde oturuyorum sonra bırden bıre cok hafıf sancı gelıyo tuvalete gıdıyorum daha kapısından gırmeden dogum baslıyo bıtanesını doguruyorum bu aradada hem eşimi hem annemı arıyorum ama acmıyolar nese ıkıncısını doguruyorum bıttı derken anam bıde bakıyım 3 uncude gelıyo nese onuda doguruyom ama 3 lede kalmıyo 4 uncyu doguruyorum beger dorduzmusuz ama hepsı kedı kadar 4 uncusude 8 haftalıkken olmus ıcımde onuda dogumla bırlıkte cıkarmısım 3 u kızmıs ölü olanda erkekmiş sonra esım falan gelıyo işte sonrada uyandım zaten hayır olsun ınsallah
ay kız ışığı gören gelmiş:)))
ayy şaka biyana hayır olsunn..sen belki erkebn doğum diye diye korkuttun kendini he kuzumm
kovmuşlar kızı ya=(
cıx çok şımardıydı ztnn..başta hoşuma gidodu ama artık değil..alışkanlık bizimkisi bende parglı giderse izlemm dedm gene izlom :KK70:D
vahide gördüm girckmiş..ay ne güzel olur..
meryemde kalır öle..yazıkkk ne çektin bee meryemm:KK66:)kadınn saçları bile yandı:KK66:)
aman boşver ne dedini bile bilmodu kadınn..ztn hazirnda sezon ağustosda yeni sezon kasımda final..az kaldı
Kızlar ben geldim ve çok yoruldum...çok sükür ikili testimiz temiz çikti dr folik asiti de bırak dedi burun çıkıntımiza bakti kalp atışına bakti kıpır kıpır karnını kaldırıp duruyor :KK1: buda bizim bidik :nazar:

bendede çok sulu beyaz akıntı oluyo şimdi gene geldi aynen suyun geldi sanırsın demekki normal doktora bi kere söylemiştim öyle su felan gelmez dedi ama geliyo işte bilmiyo bunlar bişey

anam kocman olmuşş buu yaaa maşşlhh kuuzmm

demekki yalnız değilmişim:)) hatta işteyken arada kontrol ediyorum hisetmeyince telaş ediyorum:)) inş desem mi ki ikisininde kız olmasına:)) sağlıkla olsunlarda inş nasıl olursa. ama benim ikiz kız kardeşlerim var. iyi ki de ikiside kız olmuş.. gayet güzel olmuş. şimdi 20 yaşındalar Rabbim ömür versin. birbirleriyle didişirler ama en çok birbirlerini severler. bi tanesi çok duygusaldır. birinin kaşı patladı duygusal olan kaşım ağrıyor diye ağladı. bir gün duygusal olan geldi anne parmağım acıyor diye annem baktı bişey yok 5 dk sonra diğeri geldi parmağını kapının arasında sıkıştırmış.. böyle güzel hisleri var ikizlerin. umarım senin içinde hayırlı doğumlar olurda kucağına alırsın meleklerini:))

ha bi de senin drundu galiba sinir oldum cnm yaa. ne demek işten çık dengesi mi ne?? ben dra muayeneye gittiğimde içerde biri daha vardı. baya dr dolaşmış lekelenmeleri var diye işten çıkmış. dr kızdı niye çıktın ki dedi. bana da hamilelik sırasında rapor vermem hiç bi sıkıntı oluşturmaz heyet bile veririm. ne zaman istersen gel ama hamilelik bitince öyle yapamam dedi. başka dr dene cnm. aklına yatmazsa gene buna devam edersin. ben 3. dr da buldum şifayı:)

canım aslında önce tabıkı saglık ama bende kız olsun ıstıyorum bakalım kısmet doktora gelınce bılmıyorum belkı ıyı nıyetle soyluyo hanı ılerde erken dogum rıskın olcak cık gıbılerınden ama malesef cıkıcak durumda degılım daha duzgun dıllede soyleyebılır tabı ıyı nıyetle soyluyorsa ama tepkısıne gercekten sınırlendım

ayyy nasıl uyumuşum koltukta rüya bile gördüm be kadınlar iş bitti diye uyandırmasa uyurdum daha ahaha:KK9:

ay kız ne gldüm hee..olur öle şeyler..yumruta takibinde biz buna sulu akıntı diyoduk...
adet döngn döndü yumrtlama dönemn döndü herlde..ayy cnm benm yaa..öenmli değil yeşil ve sarı enfeksiyon belirtisi diğer akıntılrdan korkma..yapışkan yumurta akı kıavamı kremsi ..sorun değil

X