2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
bendede aynı oldu canım belli belirsiz büyüteçle anca görülüyodu ama ben gördüm ve tabiki soluğu dr.da aldım.bişey yok ama progestan al dedi 3-5 gün kullandım.bidahada bişey gelmedi bıraktım bende.kötü bişey değil yani korkma

aynen cnm büyüteçle zor görülür o kadar küçüktü bende progestan kullanıyorum zaten içim rahatladı çok sağol cnm bide dün çok yoruldum aslında kendimizi çok yormamamız lazım ama çalışıyorum bide işe otobüsle gelip gidiyorum çok sarsıyo beni oda korkutuyo ama başka çaremde yok :KK43:

aynen cnm büyüteçle zor görülür o kadar küçüktü bende progestan kullanıyorum zaten içim rahatladı çok sağol cnm bide dün çok yoruldum aslında kendimizi çok yormamamız lazım ama çalışıyorum bide işe otobüsle gelip gidiyorum çok sarsıyo beni oda korkutuyo ama başka çaremde yok :KK43:

bende o gün 2.5 saat ütü yapmıştım ayakta canımm.korkulcak bişey yok dedi doktor kırmızı ve ağrılı olmadığı sürece korkma demişti.progestan kullanıyosan iyi işte canım yapılcak başka bişey yok zaten.dinlen biraz çok yormamaya çalış hatta rapor bile alabilirsin bence :):):)

İkiz olduğu için mi izin vermedi çünkü bizde Ağustos'a Antalya'ya aldık uçak aktarmalı bide ama Dr gidebilirsin dedi gerçi bizde sigortalı aldık kızım için gidiyorum of yoksa o koca göbüşle napacaksam gecen sene kilo alacam diye otelin güzelim yemeklerinden yememiştim şimdi kimse durduramaz beni:))

canım gıt ye bol bolda tatılın tadını cıkar erken dogum tehlıkem olucagı ıcın ızın vermedı tabı ıkızde oldugu ıcın bıde asılamayla oldu rıske atamayız dedı haklıda

yerim sizin göbüşleriniziiiii :KK76::KK76:

ee artık 3. aylar bıtttıııı çıksın göbuşler.. kızlarr eşim titanic beach otel lara da yer bulmuş ve almış hemen...
cok yere sormuştuk yoktu.. tesadüf bulmuş.
5 gun kalıcaz ayy cok sevındım cunku bıldıgımız bır oteldı ve cok begenmıştık bız.. ozellıkle Aral cok mutlu oldu ona gore bı suru su kaydırağı var
bende artık sade sade guneşlenırm :44: :))))
ordan da eve geze geze dönelim dedim gtamam dedi
eşim Finike ve kaş a götürecek bizi oralarda durucaz.. inşallahhh...

Canımmss=) hayırlı olsun kız=)
Oh bak şimdi o tatil öyle iyi gelecek ki
Hazırlığını yapmak hayalini bile kurmak iyi gelecek
Aynı bana olduğu gibi=)
Titanic diye tutturdun bak oldu inatçı demiştim sana=)
İkimizde akrebiz ama ben senin kadar inatçı değilim=))

günaydın kızlar
bebeklerinizin hareketlerini hissetmeye başladınızmı? ben arada bir hafif hissediyor gibiyim.Ama psikolojikmi gerçekten hissediyormuyum tam anlayamadım.uzandığımda karnım daha gergin olduğunda hissettim.

Yanlış anlama fıstıkım ama psikolojiktir o.
Dr lar bu dönem için çok erken diyorlar.
Min. 1 ay var.
Ama hissedebiliyorsan da ne mutlu sana maşallah=)

bende o gün 2.5 saat ütü yapmıştım ayakta canımm.korkulcak bişey yok dedi doktor kırmızı ve ağrılı olmadığı sürece korkma demişti.progestan kullanıyosan iyi işte canım yapılcak başka bişey yok zaten.dinlen biraz çok yormamaya çalış hatta rapor bile alabilirsin bence :):):)

papor almıştım ilk haftalarda gene verirse alırım tabide iş yerindende bu sefer sorun yaparlar ama bilemedim şimdii valla bakalım ne diycek doktor iyi olur aslında paroda biraz yatarımm :):)

Canımmss=) hayırlı olsun kız=)
Oh bak şimdi o tatil öyle iyi gelecek ki
Hazırlığını yapmak hayalini bile kurmak iyi gelecek
Aynı bana olduğu gibi=)
Titanic diye tutturdun bak oldu inatçı demiştim sana=)
İkimizde akrebiz ama ben senin kadar inatçı değilim=))

Yanlış anlama fıstıkım ama psikolojiktir o.
Dr lar bu dönem için çok erken diyorlar.
Min. 1 ay var.
Ama hissedebiliyorsan da ne mutlu sana maşallah=)

hahahha he yaa :)) ama başka bi suru yer bulduk içime sinmedi benim.. çok şüpheciyim
ya kötü çıkarsa ya memnun kalmazsak dıye korktum. bırde en cok Aralım için içime sinmedi diğer oteller
buranın kaydırakları tam Aral a göreydi. ve asıl o cok ıstıyordu.
iyi oldu iyiii :) tey teyyy tısssssssss

kız sen bnm akrep burcu olduğumu nirden biliyosun :KK6:

slm kızlar ikili testim için tebriklerinizi okudum teşekkür ederim hepinize darısı size.
kahverengi akıntısı gelenler: benim geçen cuma ve ctesi siyah- kahve akıntım geldi sırayla. ikili test için gittiğimde söyledim dra. bakt ewt dedi rahimde kanama görüyorum ama kahve olduğu için önemli değil. belki vücut eski kanı atıyordur dedi. eğer kırmızı parlak renk olursa gel dedi. benim drum pek ilaç taraftarı değil progestoron da vermedi.
bebişin hareketlerine gelince benim yaramaz hiç durmuyor. pıt pıt atıyor. psikolojik değil karnıma kim dokunsa hisseyor hareketlerini ve kasığımda atmalar oluyor.
görümcem dün dediki eğer atışların altta olursa kız karnına doğru olursa erkek:))
dr kıza benzetmişti miniğimi atışlarda altta olunca iyice kız hissetmeye başladım hee:))

hahahha he yaa :)) ama başka bi suru yer bulduk içime sinmedi benim.. çok şüpheciyim
ya kötü çıkarsa ya memnun kalmazsak dıye korktum. bırde en cok Aralım için içime sinmedi diğer oteller
buranın kaydırakları tam Aral a göreydi. ve asıl o cok ıstıyordu.
iyi oldu iyiii :) tey teyyy tısssssssss

kız sen bnm akrep burcu olduğumu nirden biliyosun :KK6:

bilirim benn=))
ya profilinde görmüştüm 10 kasım diye=)yanlış mı hatırlıyorum yoksa yawww=)
benim 12 kasım olduğumdan dikkatimi çekmişti şeker.
Ya önemli olan çocukların içinin sinmesi tabi ya.
Onlar mutlu olsun pıtırcıklarr=)

slm kızlar ikili testim için tebriklerinizi okudum teşekkür ederim hepinize darısı size.
kahverengi akıntısı gelenler: benim geçen cuma ve ctesi siyah- kahve akıntım geldi sırayla. ikili test için gittiğimde söyledim dra. bakt ewt dedi rahimde kanama görüyorum ama kahve olduğu için önemli değil. belki vücut eski kanı atıyordur dedi. eğer kırmızı parlak renk olursa gel dedi. benim drum pek ilaç taraftarı değil progestoron da vermedi.
bebişin hareketlerine gelince benim yaramaz hiç durmuyor. pıt pıt atıyor. psikolojik değil karnıma kim dokunsa hisseyor hareketlerini ve kasığımda atmalar oluyor.
görümcem dün dediki eğer atışların altta olursa kız karnına doğru olursa erkek:))
dr kıza benzetmişti miniğimi atışlarda altta olunca iyice kız hissetmeye başladım hee:))

sağolun kızlar içimi rahatlattınız valla :KK8::KK8:doktor sitesindende kadın doğum doktoruna yazdım oda olabilir dedi bende pazartesi gene doktoruma söylerim.

bilirim benn=))
ya profilinde görmüştüm 10 kasım diye=)yanlış mı hatırlıyorum yoksa yawww=)
benim 12 kasım olduğumdan dikkatimi çekmişti şeker.
Ya önemli olan çocukların içinin sinmesi tabi ya.
Onlar mutlu olsun pıtırcıklarr=)

hımmm evet :))) unutkanlık hat safhada
bugun bnm mıdem ıyı degıl. ara ara oguruyorum :))))))))
sen nasıl oldun ?

normalde eşim hızlı araba kullanır hıc bı yerde durmaz dırekt hedefe kıtlenır bı yere gıttıgımız zaman
bende ay surası ne guzelmış duralım yada manzaraya bak durda resım cektırelım dedıgımde ya gectım orayı
önceden soylesene der.. ve o anda tartışma başlanırdı :)))
ulennn hızlı kullanıosun ztn gozlerım radar mı kı metre oteden goreyım gordugum an soyluyorum ıstee:)))
bu kez duracakmışşş ay hamile olmanın şımarıklığı işte ne desem yapiiiiii :KK51:

kızlar minicik lekelenmeler cok normal...
tabıkı daha önceden duşuk vb. olayla yaşayanlar daha temkınlı oluyor .
zor bişeyy hiç kolay değil..
ama inanın cok strese sokunca bebişlerde hissediyor. bnm dr umda cok rahat bı adam.
yada bnm ıkı hamılelıgımde de bı sorun gormedıgı ıcın cok bışey soylemıyor bana ..

ama artık hepımız bılıyoruz kı yorulmamamız lazım.. dınlene dınlene yapalım ışlerımızı.. aşağı egılırkende çömelerek egılelım

hımmm evet :))) unutkanlık hat safhada
bugun bnm mıdem ıyı degıl. ara ara oguruyorum :))))))))
sen nasıl oldun ?

normalde eşim hızlı araba kullanır hıc bı yerde durmaz dırekt hedefe kıtlenır bı yere gıttıgımız zaman
bende ay surası ne guzelmış duralım yada manzaraya bak durda resım cektırelım dedıgımde ya gectım orayı
önceden soylesene der.. ve o anda tartışma başlanırdı :)))
ulennn hızlı kullanıosun ztn gozlerım radar mı kı metre oteden goreyım gordugum an soyluyorum ıstee:)))
bu kez duracakmışşş ay hamile olmanın şımarıklığı işte ne desem yapiiiiii :KK51:

Kesinlikle.Ve asla hızlı gittiklerini kabul etmezler.
Millet yavaş kullandığı için sollama yapıyormuşmuş.
Hamile olduğumu öğrenen herkes eşimi aradı,dayısına kadar
"artık daha yavaş ve dikkatli kullan oğlum" diyorlar.
Geriliyorum ben yaa.Nereye yetişiyorsak.Bir de ist'da herkes deli kullanıyor korkuyorum=)
Saltanatımızı son ana kadar kullanalım ya=)ŞURDA KALDI 6 AYCIK=)

canım bende hıssedıyorum bugun hatta daha fazla hıssettım normalde bı gecen cuma gunu hıssettım bıde bugun bı kaç kere hıssettım psıkolojık olduguna ınanmıyorum cok hafıf degıl cunku barız bellı oluyo benım asagıda atıyo ama bılmemkı benımkı ıkız ya :) ıkısıde kızmı olucak yoksa :)

normalde hergün akıntım oluyo bugünkü akıntımda içinde nokta kadar çok küçük bi kahvelik vardı olabilirmi sizce devamında bişey gelmedi
cnm korkma..benmde iğne kullndımı bilon iğne bitti bi kaç gn geldi bugnn alaha şükürr yokk...
Tamam canım bizimde Aralık annesi olduğumuz belgelensin de mi:))
belgelenir tatlım..

kızlar bu arad bir hastene buldum eski doktoum orda çalışıyormuş..gitsemmi karar vermedim..arabyla gtmek çok koly ama ne bilim.otobüsle ters biraz..randevu alamk istom yarına ne etsem acaba yaa..kendi doktroumda ii ama pek ilgisiz..bu uzaktanda akrabamız..ne etcemi bilemdim yaa..izmitte otyorum..özel cihan hastanesi..drda lütfiye ünlü civak..şuanki drumda ismail yılmaz..allh biliyor çok ii ama çok ilgisiz ne etsemkii

cnm korkma..benmde iğne kullndımı bilon iğne bitti bi kaç gn geldi bugnn alaha şükürr yokk...

belgelenir tatlım..

kızlar bu arad bir hastene buldum eski doktoum orda çalışıyormuş..gitsemmi karar vermedim..arabyla gtmek çok koly ama ne bilim.otobüsle ters biraz..randevu alamk istom yarına ne etsem acaba yaa..kendi doktroumda ii ama pek ilgisiz..bu uzaktanda akrabamız..ne etcemi bilemdim yaa..izmitte otyorum..özel cihan hastanesi..drda lütfiye ünlü civak..şuanki drumda ismail yılmaz..allh biliyor çok ii ama çok ilgisiz ne etsemkii

ikiside ilgisi mi orasını pek anlayamadım..
eski drunu bi dene.. bakalım ne değişecek belki hayırlısı o dur..
denemekten bişey olmaz canım..

ilgisiz dr lara gıcık oluyorum yaa.. hamilelik bu dünyaya bir can getiricez.. senın ıkı dudağının arasından çıkan lafa bakıyoruz biz gozlerımız hazırda beklıoruz
azck daha ılgı.. ne olur sanki..

slm kızlar nasılsınız bakalım uzun zamandır bakamadım ne var ne yok işlerin yoğunluğundan bakamadım hiç i?

bugun ben de ayarlar kaçık hiç iyi değilim kafamı koydum masaya ancak biri gelirse kalkıyorum sen nasılsın seninle aynıymışız benım usgye göre 14 haftayı yarıladık ama sata göre 13 teyim belirtileri de önceden yaşıyorum şu hamilelik takvimi ne iyi birşey

Kesinlikle.Ve asla hızlı gittiklerini kabul etmezler.
Millet yavaş kullandığı için sollama yapıyormuşmuş.
Hamile olduğumu öğrenen herkes eşimi aradı,dayısına kadar
"artık daha yavaş ve dikkatli kullan oğlum" diyorlar.
Geriliyorum ben yaa.Nereye yetişiyorsak.Bir de ist'da herkes deli kullanıyor korkuyorum=)
Saltanatımızı son ana kadar kullanalım ya=)ŞURDA KALDI 6 AYCIK=)

yatak odam batmışşşşş.. ara ara oraya gıdıyorum bı süpürüyorum buraya yazıyoru bı sılıyorum buraya yazyorum hahaha:))
ya bnmkıde oylee yavaş gıdenlere tahammulu yok canım.. bırde solladıktan sonra bakar yan yanaa:)))
ben kullandığımda ıse bıraz hız yapsam bırını sollasam yada tam yeşile dönmeden sarıda geçsem heyttt beeee kimin karısı der şapşall :)))
Aral bile dıyor annecim sen daha güzel kullanıyorsun dıye hahahah
kız İstanbul bişey mi sen bide bursayı gor kimse sinyal vermio patara kütere dalıyorlar yola:)

kızlar aksam bır ruya gordum cok enteresandı ruyamda yıne ıkızlere hamıleyım ama 5 aylık olmusum esım akşamcı calısıyomus annemler tabı kendı evınde bende evde oturuyorum sonra bırden bıre cok hafıf sancı gelıyo tuvalete gıdıyorum daha kapısından gırmeden dogum baslıyo bıtanesını doguruyorum bu aradada hem eşimi hem annemı arıyorum ama acmıyolar nese ıkıncısını doguruyorum bıttı derken anam bıde bakıyım 3 uncude gelıyo nese onuda doguruyom ama 3 lede kalmıyo 4 uncyu doguruyorum beger dorduzmusuz ama hepsı kedı kadar 4 uncusude 8 haftalıkken olmus ıcımde onuda dogumla bırlıkte cıkarmısım 3 u kızmıs ölü olanda erkekmiş sonra esım falan gelıyo işte sonrada uyandım zaten hayır olsun ınsallah

normalde hergün akıntım oluyo bugünkü akıntımda içinde nokta kadar çok küçük bi kahvelik vardı olabilirmi sizce devamında bişey gelmedi

Üzme canını , benim kahverengi akıntım çok sık oluyor. işe de otobüste hoplaya zıplaya gidiyorum her gün.Gizem'in dediği gibi ağrıyla birlikte çok kırmızı olmaz ise sıkıntı yapmana gerek yok.

X