2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
yerim sizin göbüşleriniziiiii :KK76::KK76:

ee artık 3. aylar bıtttıııı çıksın göbuşler.. kızlarr eşim titanic beach otel lara da yer bulmuş ve almış hemen...
cok yere sormuştuk yoktu.. tesadüf bulmuş.
5 gun kalıcaz ayy cok sevındım cunku bıldıgımız bır oteldı ve cok begenmıştık bız.. ozellıkle Aral cok mutlu oldu ona gore bı suru su kaydırağı var
bende artık sade sade guneşlenırm :44: :))))
ordan da eve geze geze dönelim dedim gtamam dedi
eşim Finike ve kaş a götürecek bizi oralarda durucaz.. inşallahhh...

ya neguzel bızde ets turdan ocak ayında çeşmedeki hotel için para odedık aldık agustos ayında gıderız dıye ucak bıletıde aldık ama hamıleleıgım cıktı doktora sorduk ama gıdemessınız dedı ucakla zaten erken dogum tehlıken olucak olmaz dedı :KK43: allahtan sıgorta yaptırdıkta ıptal ettırebıldık ama olsun herseyde hayır vardır bızde yakın yerlere gıdıez artık napalım

Kızlar merhaba

Tatil planları yapılmış. Pembegri senin adına üzüldüm. ama olsun yakın yerlere gidersiniz.:KK16: Maksat güzel vakit geçirmek.

bende antalya da oturdugum için hergün tatil :KK1:

bende ağustosta Trabzona gideceğim. biletler alındı. Memleketimi çok özledim :KK5:

ama doktora sormadım ayy bi tehlike olmaz inşallahhh:26::26:

5 aylık olacak o zamana kadar.

Ya inşallah bi engel çıkmaz gitmeyi çok istiyorumm:KK16::KK16::KK16:

günaydın kızlar
bebeklerinizin hareketlerini hissetmeye başladınızmı? ben arada bir hafif hissediyor gibiyim.Ama psikolojikmi gerçekten hissediyormuyum tam anlayamadım.uzandığımda karnım daha gergin olduğunda hissettim.

Pembegri
cnm bosver yaa sen ıkız annesısın .. ağustos baya zor olur senın ıcın.. hazırana kaydıramazlarmıydı turunuz.. oylede yapabılırdınız

incicim.. giderisn yaa.. 5 aylık olunca ınan daha rahat edılıyor..
ne bulantı ne koku hassasıyetı .. oraların havasıda cok ıyı gelır hem sana hem bebıse cok faydalı..

ben daha hıssetmıyorum kendısını.. pek bı sessiz.. :KK17:

Merhaba annisler ve bebişler..:KK49::emir_bebek::)nasılsınız kızlar bugün doktora gideceğim ikilitestimin sonucunu alıp gösterecegim bi de burun çıkıntısina tekrar bakacak ins iyi haberlerle dönerm kızlar dua edin:KK43:

Pembegri
cnm bosver yaa sen ıkız annesısın .. ağustos baya zor olur senın ıcın.. hazırana kaydıramazlarmıydı turunuz.. oylede yapabılırdınız

canım kaydırabılıyorlar ustune para ekleyerek ama ucak bıletlerı malesef olmuyo bıde zaten esımle benım yıllık ıznımızı ozamana aldık duzeltemeyız nese oncekı senelere sayalım yakın yerlere gıdıcez artık bıde burda ıstanbulda agva dıe bı yer var bılıyomusun bılmıyorum canım ışte hafta sonlarıda oraya kacıcaz oyle ıdare edıcez artık :)

Harika haberleriniz okudum kızlar. Tatiller için rezervasyonlar yapılmış bile. Bu harika. Ben de iş için Romanya'ya gideceğim. Ama durumumdan dolayı acil bir şey olursa diye eşimde benimle gelecek. Üçümüzün çıktığı ilk tatil olacak. Süppper mutluyuz...:nazar::KK33:

canım kaydırabılıyorlar ustune para ekleyerek ama ucak bıletlerı malesef olmuyo bıde zaten esımle benım yıllık ıznımızı ozamana aldık duzeltemeyız nese oncekı senelere sayalım yakın yerlere gıdıcez artık bıde burda ıstanbulda agva dıe bı yer var bılıyomusun bılmıyorum canım ışte hafta sonlarıda oraya kacıcaz oyle ıdare edıcez artık :)

anladım canım . en ıyısını yapmışsınız o zaman..
agvayı bılıyorum cok güzel bı yer . bizde bu sene Anadolu yakasında oturan arkadaşlarım var onlara gıttıgımzde gidicez oraya 1 gunlugune ama..
bende 5 yaşında çocuk olduğu ıcın her zaman her yere gıdemıyorum. valla aylardır ıstanbula bıle gelemiyorum annemı goremıyorum of offf

özlemcim.. hayırlı hberlerle geleceksin eminim canım.. saat kaçta randevun.. gelınc ehemen haber et bize.. buyumuşmu bakalım senin bıdık
teyzelernden selam soyleee:nazar:

İkiz olduğu için mi izin vermedi çünkü bizde Ağustos'a Antalya'ya aldık uçak aktarmalı bide ama Dr gidebilirsin dedi gerçi bizde sigortalı aldık kızım için gidiyorum of yoksa o koca göbüşle napacaksam gecen sene kilo alacam diye otelin güzelim yemeklerinden yememiştim şimdi kimse durduramaz beni:))

kızlare nasılsınız cemredeniz gizem geçmiş olsun ütüyle haşır neişir olmayın kızar sizz..gerçekten geçmiş olsun ..

herkes tatail palnalır yapıyor ne hoşşç..herkesin mutlu olmasına iinkki çok sevndimm..

bende drumn çekti ultrasondan hiç mmnun kalmmıştım sanırım yarın başkabir doktora gidicem.içim rahtalr dedim belki svrsem o doktra giderim ..bilm yani..biraz zmn geçsin arıcam randevu alcm yarına

İkiz olduğu için mi izin vermedi çünkü bizde Ağustos'a Antalya'ya aldık uçak aktarmalı bide ama Dr gidebilirsin dedi gerçi bizde sigortalı aldık kızım için gidiyorum of yoksa o koca göbüşle napacaksam gecen sene kilo alacam diye otelin güzelim yemeklerinden yememiştim şimdi kimse durduramaz beni:))

herlde ikiz diydşr cnmm..
ayy sende koca göbenle ttailin keyfini çıkr geçen sene yeiyemediklerinnde acısını çıkrrsın tatlım..

normalde hergün akıntım oluyo bugünkü akıntımda içinde nokta kadar çok küçük bi kahvelik vardı olabilirmi sizce devamında bişey gelmedi

normalde hergün akıntım oluyo bugünkü akıntımda içinde nokta kadar çok küçük bi kahvelik vardı olabilirmi sizce devamında bişey gelmedi

bendede aynı oldu canım belli belirsiz büyüteçle anca görülüyodu ama ben gördüm ve tabiki soluğu dr.da aldım.bişey yok ama progestan al dedi 3-5 gün kullandım.bidahada bişey gelmedi bıraktım bende.kötü bişey değil yani korkma

X