2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Günaydın kızlaarrrr :KK8::KK8::KK8::KK8: kalktım kahvaltı yaptım şimdide keyif yapıyorum :KK8::KK8: dün bütün gün mide ekşimesiyle geçti hala dahada ağzımda zehir gibi bir tat var midem bulanıyo ama yedim yinede yemezsem migrenim tutuyo neyse çok güzel bir gün olacağını düşünerek kalktım mutlu mutlu :KK8::KK8::KK8:

Evet ben bugun kendini cok enerjik hissediyorum.. :)
Dun cok kötüydüm akşamda beter oldum.
Bulantılar mahfetti zor gittim yatağa

günaydıın kızlarr ben de aksine bugun kötüyüm işe geldim lavaboya zor yetiştim yediklerim boşa gitti. bugun zor geçecek benım için belli oldu.

kuru kuru sabah bulantısı oldu bendede mafoldum.akşamda kötüydüm.14 haftalık oldu hala geçmedi bulantıı

bende varım canım sürekli baş dönmesi yaşıyorum:KK52:

:nazar:maşallah canım gözün aydın.

ayy ne güzel bende başlamak istiyorum artııık:KK16:

:nazar:maşallah canım gözün aydın.ben hissetmiyorum daha:KK50:
saol canım ben biraz deneyimliyim bu konuda 3 bebişim çünkü ilkse eger baya bi sonra hissedersin

gunaydınnnnnnnnnnnnn
bnm oğlanla didişiyoruz o iatiyor pc yi ben telden devam edicem kızlar.. :)
size bir günaydın dıyeyım dedim pc açıkken.

gizem canım hayrola ıyısın dımı :))):KK52:

iyiymmm canikom temizlik var kalktım mecbuuuuuuuurr:KK9:yoksa ben kiimm bu saatte uyanmak kiim:KK9:

Herkese günaydın bende iki gündür fenayım midem bulanıyor sinir oluyorum geçsin istiyorum artık şuanda yatıyorum hiç kalkmak canım istemiyor bu aralar çok duygusallaştım yaa sürekli ilgi gördüğümü hissetmek istiyorum eşimde bıktı heralde bu hallerimden süreklihalsiz bulantılı biri dolaşıp duruyorum erkenden yatıyorum bende istiyorumki benimle bu durumda biraz ilgilensin bana zaman ayırsın sağ olsun bilgisayar oyunundan kalkamıyor arada soruyor naptın midenmi bulanıyor falan ama çokmu şey istiyorum bilmiyorum

kızlar benim göbeğim çıktı baya alttan alttan nasılda kasınıyor .. kilo almadım biliyorum hamilelik göbeği bu :KK8: evde güneş sonrası kremim vardı balsam onu sürdün belime doğrudu sürdüm hiç çatlamadım ilk hamileliğimde bundada çatlamak istemiyorum :KK12:

herkese günaydın arkadaşlar ....
:bugün midesi bulanan arkadaşları çok daha iyi anladım 4. aya girdim ama ilk kez çıkarttım çok kötü oldum Allah sizin yardımcınız olsun
:sabah erkenden uyanan arkadaşlarda ne güzel ya ben her sabah geç kalıyorum bir türlü kalkamıyorum :KK43:(((

kızlar benim göbeğim çıktı baya alttan alttan nasılda kasınıyor .. kilo almadım biliyorum hamilelik göbeği bu :KK8: evde güneş sonrası kremim vardı balsam onu sürdün belime doğrudu sürdüm hiç çatlamadım ilk hamileliğimde bundada çatlamak istemiyorum :KK12:

gunaydın kızlar agrısız mıde bulantısız gunler hepımıze benımde gobegım cıktı hemde baya baya cıktı sbahlarıda baya belırgın ama ogleden sonra kocaman oluyo :)

yerim sizin göbüşleriniziiiii :KK76::KK76:

ee artık 3. aylar bıtttıııı çıksın göbuşler.. kızlarr eşim titanic beach otel lara da yer bulmuş ve almış hemen...
cok yere sormuştuk yoktu.. tesadüf bulmuş.
5 gun kalıcaz ayy cok sevındım cunku bıldıgımız bır oteldı ve cok begenmıştık bız.. ozellıkle Aral cok mutlu oldu ona gore bı suru su kaydırağı var
bende artık sade sade guneşlenırm :44: :))))
ordan da eve geze geze dönelim dedim gtamam dedi
eşim Finike ve kaş a götürecek bizi oralarda durucaz.. inşallahhh...

gunaydın kızlar agrısız mıde bulantısız gunler hepımıze benımde gobegım cıktı hemde baya baya cıktı sbahlarıda baya belırgın ama ogleden sonra kocaman oluyo :)

Aa gün olarak aynıyız senle :))
Sezeryan olacaksan aynı gün doğurabiliriz :))

Aa gün olarak aynıyız senle :))
Sezeryan olacaksan aynı gün doğurabiliriz :))

ayy evet ben hıç dıkkat etmedım bak aynı gunumuz ama benım ıkız ya erken dogum tehlıkem olabılırmıs ınsallah oyle bısı olmaz ama kısmet hersey canım ama ınsallah aynı zamanda dogumumuz olur

X